škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Direksiyon Soyulması

dgn · 100 · 44987

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;245214
Geç başvurmuşsun abi keşke bana sorduğun zaman hemen başvursaydın.Belki gıcıklığına geç cevap verirler o sırada da garanti biter iş riske girer.
Doğan, seninle konuştuktan sonra ertesi gün 07.06.2011 tarihinde resmi sitelerinden müracaatım var, ancak ne derece etkili olur bilemem, belki de bize ulaşmadı da derler.
Ancak İrfan Hoca 'nın da dediği gibi başvuru tarihi esastır.
Daha önceleri belli belirsizdi o nedenle bekledim , fakat gene de keyfe keder, pek ciddiye de almazlarsa o zaman sizin yolu izlerim.
Genel yaklaşımları olumlu geldi, göreceğiz bakalım.
Resim yüklüyorum kocaman çıkıyor başka bir site deneyeceğim, olursa paylaşırım.
teşekkür edrim.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;245209
Ben de 24.06.2011 tarihi itibari ile AND OTO' ya müracaaat yaptım, henüz yeni başlangıç aşamasında umarım kabul ederler, garanti 02,07.2011 de bitiyor.
Yüce' den Serhat Bey' le görüştüm, şimdilik beklemedeyiz.
resimler;

(resimleri küçültemediğim için paylaşamadım.
yüklemeye çalıştım. Resim yükleme de http://www.ressim.net sitesini tavsiye ederim. Boyutlandırma işini çok rahat yapabiliyorsunuz..

« Son Düzenleme: 29 Haziran 2011, 16:33:13 Gönderen: hiko »

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
baktım benimkinin direksiyonunda arka kısımda soyulma var. göze batar hale gelince 150 liraya çok iyi işçilikle deri kaplıyorlar öyle yapıcam.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar paratesi günü And otodan direksiyonun geldi diye aradılar,
Bugün de gidip, garantiden değiştirdim. Ancak daha önce gene garantiden değiştirmiş olduğum (komple göğüs) gene bugün beni üzdü, hareket halindeyken göstergeler silindi,(ışık yanıyor, devir ve km sayacı çalışıyor, sadece göstergeler kayboluyor.Resim yüklemeye çalışacağım)
Kasım 2010 yılında değişmişti, onun da garantisi devam ediyor. Şimdilik, yazılımı güncellediler, bakalım ne olacak.

And oto kendisini biraz yenilemiş gibi geldi, ilgi alaka oldukça güzeldi.

Buradan Doğan' a bu konuyu daha önceden paylaşıp, bize yol gösterdiği için teşekkür ederim. Diğer türlü uğraşmazdım.
Doğan teşekkürler.

Resimde de görüldüğü gibi göstergeler boş. sayaçlar sağlam.

« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2011, 15:47:25 Gönderen: hiko »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne demek abi.Azcık yardımca olduysam ne mutlu.:)

Senden çok sevindim direksiyonun değiştiğine abi:)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;247318
Ne demek abi.Azcık yardımca olduysam ne mutlu.:)

Senden çok sevindim direksiyonun değiştiğine abi:)

Teşekkür ederim, ama sevincim kursağımda kaldı sanki,,, gözterge gidince,, gene de sağlık olsun, 11. aya kadar göstergenin garantisi devam ediyor,, bakalım ne olacak.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Demek ki sorun göstergede değil, zira eski ve yenisinde de aynı şeyi yaptı, oraya veri yollayan beyin ya da kablolamada sorun bence...

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;247441
Demek ki sorun göstergede değil, zira eski ve yenisinde de aynı şeyi yaptı, oraya veri yollayan beyin ya da kablolamada sorun bence...
İrfan Hocam, dediğinize ben de katılıyorum, aynı şeyleri ben de söyledim, ama arıza anında bile cihaza bağlandığı  zaman hiç bir arıza vermiyor.
İşin ilginç tarafı kontağı kapatıp, tekrar açtığınız zaman hiç bir şey olmamış gibi aynı değerlerden devam ediyor.
Komple göğüs sökülüp, kablolar elden geçirilmesi gerekecek, doğrusu ben de onu yaptırmakan çekiniyorum. Serviste olsaustalara güvenemiyorum, siz ne dersiniz?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hiko;247445
Serviste olsa ustalara güvenemiyorum, siz ne dersiniz?

Ama garanti bitmeden halledilmesi lazım, sorun beyinde falansa çok masraf çıkarır. Bu iş için bir de Sahkan'dan Serkan Ustama telefonla danış derim Abi...

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;247448
Ama garanti bitmeden halledilmesi lazım, sorun beyinde falansa çok masraf çıkarır. Bu iş için bir de Sahkan'dan Serkan Ustama telefonla danış derim Abi...

İrfan hocam Serkan bey' le görüştüm, çok yakın ilgi gösterdi hatta Yüce oto' yu aradı devamı iligili konu başlığında:
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=7672&highlight=g%F6sterge+ar%FDzas%FD&page=4
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2011, 10:06:43 Gönderen: hiko »