škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arsç üzerinden parça ihtiyacı olanlara

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;585617
Araç Ankara'da olsa talan edilecek resmen :)  [MENTION=8463]DDŞ[/MENTION]  [MENTION=186]Engin E.[/MENTION]  [MENTION=8165]mustklc[/MENTION] [MENTION=11807]tugrul875[/MENTION]

Istanbul ekibim de hazir beni biliyosun. Sahibiyle bi irtibata gecebilsem talan edicem hemen ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;585619
Istanbul ekibim de hazir beni biliyosun. Sahibiyle bi irtibata gecebilsem talan edicem hemen ;)

Ondan şüphem yok :) ancak araç sahibi niye böyle birşey yapıyor onu çözemedim.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;585623

Alan hayrını görmesin diye

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;585623

Evragi sikintilidir aracin. Yakalama cikicak demisler zaten

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dogukan istanbula gidersen bana da haber ver , birkac parca da benim icin sök. [MENTION=8463]DDŞ[/MENTION].

Su ohal olmasaydi ben de atlar giderdim sizle. Ohal diye memura il dışi cikarmiyorlar.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satici uyemizle bi irtibata gecebilirsem halledicem parcalari da iste iletisime gecenedik bi turlu

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oyle bısey olsa benı de unutma Dogukan....
Daha merceklı farları yazmadım, yerıne takacak far da var elımde....
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı abdullah_ulusoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç üzerinden verebileceğim parçalar araç kullanımını çok ta etkilememesi lazım

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mesela hava yastıkları ve tüm sistemlerini
Kapaklı jant verin çelik jantları alın
Abs beynini
Teybini
Vs. Vs gibi

Numara isteyen özelden yazsın paylaşıcam.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugrul875;585599
Sis farları var midir fiyat verirmisinz

çifti 200tl

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aman ha dikkat! Yangından mal kaçırır gibi.. Bir suç isnadı varsa bulunduğumuz sıkıntılı süreç itibariyle siz de ortak olmayın! Çünkü kişi ayrıntı vermedi. Başkasına ait araç da olabilir, icra konmuş bir araç da? Yakalama başka hangi sebeple olur aklıma gelmiyor.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;585654
Arkadaşlar aman ha dikkat! Yangından mal kaçırır gibi.. Bir suç isnadı varsa bulunduğumuz sıkıntılı süreç itibariyle siz de ortak olmayın! Çünkü kişi ayrıntı vermedi. Başkasına ait araç da olabilir, icra konmuş bir araç da? Yakalama başka hangi sebeple olur aklıma gelmiyor.
allah aynı sıkıntıyı sana da verirse anlarsın

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ulusoy;585666
allah aynı sıkıntıyı sana da verirse anlarsın

Güzel kardeşim, kaç kere insan binilen arabanın parçalarının satılma durumu ile karşılaşılır ki? Sen derdini açıklamadan böyle bir ilan açıyorsun ve böyle düşündüğüm için sitem ediyorsun. Sen masumane problem diyorsun, yakalanma diyorsun! Ben uyarınca ayıp etmişim... çok afedersin!

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;585678
Güzel kardeşim, kaç kere insan binilen arabanın parçalarının satılma durumu ile karşılaşılır ki? Sen derdini açıklamadan böyle bir ilan açıyorsun ve böyle düşündüğüm için sitem ediyorsun. Sen masumane problem diyorsun, yakalanma diyorsun! Ben uyarınca ayıp etmişim... çok afedersin!

O zaman güzelce sormak her zaman gönül güzelliğini yansıtır dostum. Ben sana hikayeyi anlatayım o zman. Ben bu arabayı alacağım zaman cebimde nakit parası haZırdı. O arada baba paraya ihtiyacından dolayı arabanın parasını nakit olarak babaya verdim. Baba da bana paramı kredi çekip vereceğini söyledi ben aracın kaporasını verdim. Baba bana kredi çıkmıyor sen çek ben ödeyeyim dedi tamam dedim çektim.  o dönemlerde aynı işyerinde beraberdik. Daha sonra baba araba almak istiyor fakat şirket envanteri zayıf olduğu için araç kredisi çekemedi. Bana son teklifi aracı şirket adına yapalım envanter yükselsin kredi çıksın oldu ben yine tamam dedim. Şirkete satışını yaptık envanter güçlendi iki ay sonra araç kredisi çıktı sıfır araba aldı.  İki ay geçti geçmedi benim krediler ödenmemeye başladı ve kredi avukata düştü.  Bu sefer bana borçlara karşılık tahahhüd verdirdi ve o arada bazı olaylardan dolayı işten ayrıldım ve tek verdiği cevabı benim yapacak bişeyim yok çalış öde oldu. Ben bu sefer borçlar bulup tahhahhüd leri ödedim (tabii misli misli girdi bana )
Arabanın satışını istedim notere gittik bi de karşıma ne çıksın. Vergi dairesi haciz yapmış aracımın üzerine.  Hikayem bu üstadım. Bu arabadan bişeyler çıkartmaya çalışmazsam araba yakalanacak benim iki araba parası ödediğim ve bir araç sahibi olamadığım bu araç baba beyin şirketinin vergi borcundan düşecek kaç paraya açık arttırmada satılırsa. Ben de bir babayım yanlış haram bir hamle yapamam. Saygılarımla

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin özelinizi ve derdinizi deşmek istemezdim. Ama iki kelime yerine daha uygun bir kaç kelime ile icralık rehinlik bir durum var diyebilirdiniz. Neyse umarım işleriniz yoluna girer, babanız da gerekli adımları atar mağduriyet durmunuz kısa sürede halolunur.