škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 TDI PD80- Chip Tuning

dgn · 86 · 29087

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;514334
turboyu alanın gözü yazılıma bakıyor :D
"1.2TSI 105HP gayet yeterli hiç bir şey yapmaya gerek yok" diyen ben bile arada kaşınıyorum.:D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ki geçen seneye kadar Windows XP kullanıyordum, daha yeni Windows 7 ye geçtim, millet Windows 10 kullanırken . Arabaya yazılım atmak falan çok çok erken benim içn

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;514384
Ben ki geçen seneye kadar Windows XP kullanıyordum, daha yeni Windows 7 ye geçtim, millet Windows 10 kullanırken . Arabaya yazılım atmak falan çok çok erken benim içn
Ben de Windows '98SE' den direkt Windows 7' ye geçmiştim.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman benim konuşmaya hakkım yok...Nokya 6230İ kullanıyorum, direniyorum.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
:kiki::kiki::kiki:

Bu kadar geriden takip edeip de forumu ihmal etmemeniz enteresan :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neden daha fazlasi olmasin ki? Araba seven arabasini kullanmayi bilen bakmayi becerebilen herkes stg1 yazdirmali aracini bence.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;514416
Neden daha fazlasi olmasin ki? Araba seven arabasini kullanmayi bilen bakmayi becerebilen herkes stg1 yazdirmali aracini bence.

Aynen reis yarın yazdıralım ibişi[emoji23]

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;514413
:kiki::kiki::kiki:

Bu kadar geriden takip edeip de forumu ihmal etmemeniz enteresan :)

6230 u tam performans kullanıyorum ama...mesela bu forumu şu an nokyadan okuyorum...
çocuğa iphone 5 aldım, taksidi devam ediyor, hanımın telefonu note 3, iphone 6 istiyor, arabayı değiştirdim, 4,5-5 öyle girdi, ufak tefek de ekleme yapıyoruz hobi, olarak, evin masrafı, vs derken bir de tek tabanca maaş ile cep telefonuna para yok...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
:) ben de nokya e6'dan 3 ay önce androide yeni terfi ettim. Bi de bilgisayarcı geçiniyoruz.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;514395
O zaman benim konuşmaya hakkım yok...Nokya 6230İ kullanıyorum, direniyorum.
6300 var şahsî hattımda hâlâ.:rm:
Alıntı yapılan: DDŞ!;514416
Nan garanti dışı kalıyor diye arabayı yıkatamıyoruz ne sıteyç biri falanı filanı yahu!:knp:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;514455
6300 var şahsî hattımda hâlâ.:rm:

Nan garanti dışı kalıyor diye arabayı yıkatamıyoruz ne sıteyç biri falanı filanı yahu!:knp:

Abi Allah askina bir tane yetkili servis calisani goster ki arabada yazilim var mi yok mu anlayabilsin. Kaldi ki arabanin mapini gostersem kalp ekosu zannederler. Soylemedigin surece imkani yok anlayamazlar ;)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O kadarda degil be Dogukan:)
Adamlar aynı arabadan o kadar test sürüsüne cıkıyorlar, arızaları vs tespit ediyorlar, gidisinden anlamazlar mı?:p

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;514457
Abi Allah askina bir tane yetkili servis calisani goster ki arabada yazilim var mi yok mu anlayabilsin. Kaldi ki arabanin mapini gostersem kalp ekosu zannederler. Soylemedigin surece imkani yok anlayamazlar ;)
Alıntı yapılan: mustisahin;514461
O kadarda degil be Dogukan:)
Adamlar aynı arabadan o kadar test sürüsüne cıkıyorlar, arızaları vs tespit ediyorlar, gidisinden anlamazlar mı?:p
Üstelik bende şans yok, tutar bu işlerden en iyi anlayan eleman denk gelir bana.:rm:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;514464
Üstelik bende şans yok, tutar bu işlerden en iyi anlayan eleman denk gelir bana.:rm:

Abi yine bisey olamaz. Cunku ellerindeki vagcom mapi goremiyo. Binsin turlasin arabayla bu arabada yazilim var desin ispat edemez sen hayir yok oyle bisey dedigin surece ;) ki zaten kimse stock arabadan suphelenmez