škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lpg taktırdım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eray_inan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
lPG yi taktırmamak için kendimce bahaneler arıyor olabilirim :)

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ahmet bey siz mersinde hangi bayide taktirdiniz lpg yi ayar vermek istiyorum surekli ariza lambam yanıyor

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
güven lpg sistemleri , gmk bulavarı karayolları kavşağında, devlet hastanesinin batısında , gözde tüp bebek merkezinin tam arkasında kuzeyinde cadde kenarında...

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatiih;425320
Hocam bugün muayeneyi yaptırdım. 160 lira TUV e verdim, 35 lira sızdırmazlık vs.. 60 lirada ruhsat (tek sayfa).. aynen dediğiniz gibi yani 250 lira
Egzoz ölçümü istemiyorlar aralıkta bitiyormuş onun süresi..
Kaskomu yenilettim, tüpü işletmeyince kaskoda olmuyor (tüpü kapsamıyor)
Şimdi bir mini stepne almak kaldı, oda öbür aya inşallah :)

sızdırmazlığı almasan olurdu artık şart değil , hükümetim makina mühandisleri odasına özel bir gıcığı olduğundan para kaynaklarını kesme politikasıdır. onlardan olmayan muhalif olan sivil toplum örgüt , dernek vakıf hatta kurumlara savaş açtıkları için tenezül ettikleri ufak girişimlerden biridir.

Oysaki tüvtürk'e verdikleri olanaklar oraya akan paralar ve her gittiğimde ordaki çalışanlar tarafından gördüğüm eziyet aşşağılanma, adam hesabına almama daha neler neler. kamu kurumlarında bile gider şikayet edersin bir üst makama gidersin ama muyene istasyonunda kimi kime şikayet edeceksin araban ordan hayatta sağlam çıkmaz.. ben her ilde girdim , çanakkalede mersinde niğdede antalyada  ve her birinde aynıydı , oraya gidiyorsan sana köpek muamelesi yapıyorlar. üzücü çok alçaltıcı. ulaştırma bakanı ne iş yapar acaba ?

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;425653
güven lpg sistemleri , gmk bulavarı karayolları kavşağında, devlet hastanesinin batısında , gözde tüp bebek merkezinin tam arkasında kuzeyinde cadde kenarında...

galiba bu atikerin sitesinde bukdum ?  Guven oto lpg 324336 13 33 hafta içinde uğrarim ben sistem oto gazdan taktim 8 ay oldu acaba garantiden bakarlarmi birde sizin araç 20 tl lpg ile 120 km şehir içi gitmiş benim için de yapsinlar ben 20tl ile 80 km gidiyorum sonuçları yazarim çok teşekkür ederim

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;425655
sızdırmazlığı almasan olurdu artık şart değil , hükümetim makina mühandisleri odasına özel bir gıcığı olduğundan para kaynaklarını kesme politikasıdır. onlardan olmayan muhalif olan sivil toplum örgüt , dernek vakıf hatta kurumlara savaş açtıkları için tenezül ettikleri ufak girişimlerden biridir.

LPG montajdan sonraki ilk muayenedede sızdırmazlık kalktımı?

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: antihacker;425657
galiba bu atikerin sitesinde bukdum ? Guven oto lpg 324336 13 33 hafta içinde uğrarim ben sistem oto gazdan taktim 8 ay oldu acaba garantiden bakarlarmi birde sizin araç 20 tl lpg ile 120 km şehir içi gitmiş benim için de yapsinlar ben 20tl ile 80 km gidiyorum sonuçları yazarim çok teşekkür ederim

garantiden yapmak zorundalar sen süleyman usta yada ali ustaya yeni kasa beyaz fabia ya takmışsınız dersen onlar bilirler hemen :)

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;425678
garantiden yapmak zorundalar sen süleyman usta yada ali ustaya yeni kasa beyaz fabia ya takmışsınız dersen onlar bilirler hemen :)

ben oraya gittim kapalı iş yeri taşınmış karayolları kavşağı karşısı dogrumu?

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet ama çok yakın hemen eski yerinden gmk ya çıkıyorsun devlet hastanesine doğru karayolları ışıklarından 30 mt sonra büyük bir yer üstü tenteli galeri ile bitişik

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yarın sabah 10 gibi giderim inşallah gelirsen tanışırız?

Çevrimdışı fatiih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;425655

Emim misiniz? Çünkü o gün tüvtürk e gittigimde yanımdan geçen birileri sızdırmazlık raporu yok diye muayineyi yaptıramadım diyorlardı. Nette başka yerlerde de okumuştum rapor olmadan muayine yapmıyorlar diye

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
eski arabamı ağustos 2012 de muayeneye soktum sızdırmazlık raporu almadım lpg liydi...

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu sabah antihecker ile tanıştık :) arabası lpg de fazla yakıyor ve fakir karışımdan arıza lambası yakıyor ,lpg servisine gittik orjinal hava filitresini taktır sonra ayarlayalım dedi ... bu hafta halledecez inşallah

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dostun ben filitreyi takmak istemiyorum simatoya alıştım Ferrari gibi ses çıkarıyor bu şekilde ayar verse olmazmi?

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: antihacker;425903
Dostun ben filitreyi takmak istemiyorum simatoya alıştım Ferrari gibi ses çıkarıyor bu şekilde ayar verse olmazmi?

sen orjinali taktır  kalibrasyonu yaptır peşinden yine  simotanı takarsın  ben aracta hep açık hava filtresi var lpg li  sen git kalibrasyon ayarlansın sonra simotanı takarsın