škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 1.2 ye tüp taktiralimmi??

ozbaha · 76 · 21775

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozbaha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar biliyorum bu tip başlıklar sizi sıkıyor ama arabayı alalı 2 ay oldu 3 bin km yol yapmışım.Malum benzin fiyatları,Bursa da bu işi düzgün yapan bir yer varmı?ayrıca ATİKER i önerirmisiniz.

Çevrimdışı orhan_guney

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracı satın aldıgın bayiden anlaşmalı oldugu lpg firmasını öğren.şu an gerçi zavoli ile anlaşma var.2.000 tl civarı fiyatları ruhsata işletim dahil.bu arada eğer takarsın baya uygun yakacakdır fazla bir güç kaybın olmıycakdır merak etme.:kart:

Alıntı yapılan: ozbaha;341942
arkadaşlar biliyorum bu tip başlıklar sizi sıkıyor ama arabayı alalı 2 ay oldu 3 bin km yol yapmışım.Malum benzin fiyatları,Bursa da bu işi düzgün yapan bir yer varmı?ayrıca ATİKER i önerirmisiniz.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozbaha;341942

Atiker alacağınıza landirenzo öneririm..

Bu işi iyi yapan bir çok yer var ama ben tomurcuk otoyu öneririm..Sürekli bu işi yapıyorlar zaten.. Ama Bozkurt 'a taktırmıştım ben landirenzo'yu..İlk montajlarını benim arabada yapmalarına rağmen süper bir sistem çıkarttılar ortaya..

Tabikide usta faktörü çok önemli..Çok iyi deriz gidersiniz o gün ustanın canı sıkkındır hatalı montaj yapar uğraşırsınız :) Şans işi,
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı eray_inan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende de 1.2 htp var, merak ettim şehir içi ortalama ne kadar yakıyor?

Çevrimdışı ozbaha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;341965
Atiker alacağınıza landirenzo öneririm..

Bu işi iyi yapan bir çok yer var ama ben tomurcuk otoyu öneririm..Sürekli bu işi yapıyorlar zaten.. Ama Bozkurt 'a taktırmıştım ben landirenzo'yu..İlk montajlarını benim arabada yapmalarına rağmen süper bir sistem çıkarttılar ortaya..

Tabikide usta faktörü çok önemli..Çok iyi deriz gidersiniz o gün ustanın canı sıkkındır hatalı montaj yapar uğraşırsınız :) Şans işi,

kısmet yani

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
brc de bir seçenek olabilir. tabi ilden ile skoda nın lpg şirketleriyle olan anlaşmaları farklılık gösteriyor. ankarada da brc taktırmaya izin var garanti bozulmaması için

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2000 tl iyi para, benzinin çıkmasını fırsat bilip kan emmeye başlamışlar.

Çevrimdışı skodasever

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim bildiğim marka gözetmeksizin lpg takılması durumunda araç garanti kapsamının dışına çıkyor.Bu konuyu araştırmıştım ve yükselen oto ve atik otoya da sormuştum.Araca lpg takılması durumunda yetkili servislere giremeyeceklerini söylemiştiler.Ta ki lpg araçtan tamamen sökülene kadar. bilginize sunarım..

Çevrimdışı ozbaha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özkan82;342127
2000 tl iyi para, benzinin çıkmasını fırsat bilip kan emmeye başlamışlar.
aynen hemde ne emmek

Çevrimdışı ozbaha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodasever;342129
benim bildiğim marka gözetmeksizin lpg takılması durumunda araç garanti kapsamının dışına çıkyor.Bu konuyu araştırmıştım ve yükselen oto ve atik otoya da sormuştum.Araca lpg takılması durumunda yetkili servislere giremeyeceklerini söylemiştiler.Ta ki lpg araçtan tamamen sökülene kadar. bilginize sunarım..

o da ayrı dert

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de servise sorduğumda bana sadece yakıt sistemi garanti dışı kaldığını ve yakıtla ilgili olmayan kısımlar mesela şanzımanın, karoserin iç kısmın garanti kapsamında kalacagını söylediklerini hatırlıyorum sanki. ankarada bir opel bayisi de tüp takılması durumun aynı durum sökonusu olup garanti kapsamı dışında kalan yakıt sistemininb garantisini de anlaşmalı oldukları landirenzonun üstlendiğini söylemişti. tabi ne kadar uygularlar bilemem. servisi arayıp sormalı. bilgileri kontrol etmek amacıyla

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
fabia ile aynı motoru kullanan 1,2 Roomster'ime sıfır km de servisinde zavoli takıldı. Full garanti devam ediyor. 11.500 km.dir de sorunsuz biniyorum. Bence taktırın

Çevrimdışı ozbaha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dr.SKULL;342777
fabia ile aynı motoru kullanan 1,2 Roomster'ime sıfır km de servisinde zavoli takıldı. Full garanti devam ediyor. 11.500 km.dir de sorunsuz biniyorum. Bence taktırın

başka çare kalmıyor gibi

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beni garanti için gerekli evrakı imzalamam için bekliyorlar. bir iki haftaya taktırmış olurum artık.