škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagaj bölmeleri ve paçalık montajı, jantlara kış bakımı

lrfan · 115 · 49470

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;282035
Çok gizel tiramisu yaparım, aklın hayalin durur ;)
Biliyom. Yedim bi keresinde!:rm:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;282032
He ya, ön diskler Passat diski, dev gibi, ama arkalar kampana, ESP falanla da sorun olmuyor demek ki.

Zaten kampanada zafiyet olsa kamyonlara takmazlardı :D

Ama disk daha estetik görünüyor, çabuk kirlenmesine rağmen jant :)

Diskin performansı kampanaya göre daha iyidir, ilginç bir hesaplama yapmış adamlar burada demek, ön disk çapın büyüktür dediğin gibi ama ne bilim disk bana her zaman daha güven vermiştir, kış aylarında zırt pırt yapışma riski vardır v.s. Ben arabayı alırken ilk baktığım yerlerden biriydi :) neyse bir ara olmadı el atarız senin arkalara :rm:

octaviaman

• Ziyaretçi
Temiz iş olmuş,aksesuarlar da iyi güle güle eskit.
Bence paçalık Skoda ya yakışıyor.İşlevi bir yana görüntü olarak da dolduruyor.Ayrıca Siyah -Beyaz kontrast sağlayan herşey yakışır fabiye.

Benim Octinin arkaları da kampana, frenlerimden memnunum.Yalnız görebildiğim tek dezavantaj şu.Araç soğukken ilk harekete geçince yapılan ilk fren sanki biraz daha kuvvet istiyor.Sonrakilerde zaten bir sorun olmuyor.4 teker disk arabam da ise böyle bir şey yaşamadım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun abi.. :)

Paçalıklar fonksiyonel ancak, spor görünümü törpülüyor gibime geliyor..

Bagaj havuzu çok kullanışlı olur  hakkaten..Yan gözlerde güzel olmuş.. :ok:

Sinyalledeki diadem ampülleri bende pek sevmiyorum :) Mavimsi durması yerine turuncu durması daha çok hoşuma gidiyor.Zevk işte :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kampana bana göre güvenlik olarak bir disk fren gibi değildir. Ucuza kaçtıklarından dolayı hala bu metodu üreticiler tercih ediyorlar.

İki model aracıda test etme imkanım oldu arada bayağı fark var. (disk fren - kampana fren)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel aksesuarlar hayırlı olsun.yanlız paçalıkları gövde rengine boyayabilrsin:hanz:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: barbaros61;282094
güzel aksesuarlar hayırlı olsun.yanlız paçalıkları gövde rengine boyayabilrsin:hanz:

Yarı esnekler, boya tutmaz  ;)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;282119
Yarı esnekler, boya tutmaz  ;)
carbon kaplayalım:)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;282120
carbon kaplayalım:)

Araçta siyah yerler güzel kontrast yapıyor, bu halinden sıkılınca oynarız  :)

Tulgar

• Ziyaretçi
Güle güle kullanın,benim sormak istediğim bir konu var.Bende araca taktırmak istiyorum.(Görsel olarak çok yakıştırmıyorum ama işlevselliği daha önemli benim için)Arka paçalık tampona sabitleniyor sanırım ama,ön paçalık nereye sabitleniyor?Kaporta kısmına hazır yerleri bile olsa özensiz yapılırsa diye çekiniyorum.Teşekkürler.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık hocam. Jant koruma esaslı olmuş.

Paçalıklar bence hoş olmuş. Sıkılırsan söküverirsin. Bizim Roomster için de var mı bu parçalar.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tulgar;282157
Güle güle kullanın,benim sormak istediğim bir konu var.Bende araca taktırmak istiyorum.(Görsel olarak çok yakıştırmıyorum ama işlevselliği daha önemli benim için)Arka paçalık tampona sabitleniyor sanırım ama,ön paçalık nereye sabitleniyor?Kaporta kısmına hazır yerleri bile olsa özensiz yapılırsa diye çekiniyorum.Teşekkürler.

Ön paçalık, davlumbaza sabitleniyor diye biliyorum. En azından benim eski arabada o şekildeydi, o yüzden sıkıntı yok :ok:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tulgar;282157

Arkalar da önler de davlumbazın 3 vidası söküldükten sonra hemen davlumbazın üstüne konup tekrar geri vidalıyorsun.

Alıntı yapılan: agasarca;282177
Bizim Roomster için de var mı bu parçalar.

Var, önler aynı ama arkanın kodları farklıdır Fabia'dan. 4'ü 58 TL...

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 19tumen;281949
Paçalık arabaya koruma sağlıyordur ama görüntü olarak hiç güzel durmuyor. Ben yakıştıramadım :(

daha önceki fabiasında ilk işi paçalıkları sökmek olmuştu , artık amaç farklı eee yaşta ilerledi :)

sabah 8.30 araba yıkıyordu hocam , yanına park ettim arada benim arabayıda elden geçirirdiye ama benim süre yetmedi kaçtım :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;282237

daha önceki fabiasında ilk işi paçalıkları sökmek olmuştu , artık amaç farklı eee yaşta ilerledi :)

sabah 8.30 araba yıkıyordu hocam , yanına park ettim arada benim arabayıda elden geçirirdiye ama benim süre yetmedi kaçtım :)

He ya, yaşlanınca öyle oluyor, amaç artık boya korumak, aracın daha az kirlenmesi, bu konuda paçalık işini yapıyor  ;)

Estetik kaygım yok, spor araba olsa durum değişirdi tabi  :)