škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Citigo satışından vazgeçildi mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar skoda Türkiye sitesinde Citigo'nun model ve fiyat bilgileri kaldırılmış. Sanırım artık bu araç ülkemizde satılmayacak. Bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim de dikkatimi çekti ama fabia'da kaldırılmış ne olucak acaba bende çok merak ediyorum

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de ilginç buluyorum ama Mart ayında Fabia ile agresif girmeyi planlıyor olabilirler. Citigo çok talep olan bir araç değil motor gamı itibarıyla Fabia için otomatik vites ucuz bir alternatif bırakmak istemiyor olabilirler.

Diğer yandan küçük partilerle geleceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;494128
Ben de ilginç buluyorum ama Mart ayında Fabia ile agresif girmeyi planlıyor olabilirler. Citigo çok talep olan bir araç değil motor gamı itibarıyla Fabia için otomatik vites ucuz bir alternatif bırakmak istemiyor olabilirler.

Diğer yandan küçük partilerle geleceğini düşünüyorum.

Muhtemelen polo gibi fabia 3 de 1.0 seçeneğiyle gelecek ve böylece tek model üzerinden daha çok satış yapacaklar yani elde olan satış sayısını bölmeden ilerlemeyi düşünüyor olabilirler

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yani büyük bir ihtimal citigo gelmeyecek.Yoksa ben mi yanlış anladım

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelmesin abi efsaneleşsin araba zaten, nadir bir parçayı koleksiyonumuzda bulundurmanın hoşluğu iyi birşey, tadını alamamışlar düşünsün.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;494139
Gelmesin abi efsaneleşsin araba zaten, nadir bir parçayı koleksiyonumuzda bulundurmanın hoşluğu iyi birşey, tadını alamamışlar düşünsün.

Çok doğru ve yerinde bir tespit:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende bu gün Yüce Otoyla görüştüm citigo ve roomster satışından vazgeçildiğini söylediler fabia da kasa değiştirmiş...

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Roomstere talep az, kasa alarm veriyor, kaç senedir aynı kasa.... Sadece 1.2 geliyor Türkiye'ye ve bu talebi iyice düşürüyor. Sadece Citigo değil A segmenti zaten az satıyor. Fabia'da elde kalanları satıyor zaten. Belki Roomster süpriz yapabilir bu sene...