škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2016 45000 Bakım :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hava Filtresi- BOSCH
Yağ Filtresi- MANN
Polen Filtresi - MANN
Yağ - Castrol 5-30 LL (Altın Sarı kutu 4Litre 2019 Mayıs üretim)

bu parçalar 380 tuttu.

Değişim işçilik motor temizleme ve Würth cam suyu toplam 150 verdim.

Toplam 530TL tertemiz :) Şuan araç çalışıyormu belli değil ses 0 a indi.

Bal gibi yağ parmak çal yala :D:D

Çevrimdışı Musti565

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Servisten fiyat aldınız mi hocam ? Ne kadardı?

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Musti565;650253

3 ay önce aynı bakım için servisten aldığım fiyat 1250 liraydı, tanıdık indirimiyle 950'ye indirmişlerdi fiyatı. Değiştirecekleri parçaların marka modellerini öğrenip aynılarını toplam 400 liraya internetten satın aldım ve 50 lira işçilik ödeyip değiştirdim. 500 lira da cebimde kaldı.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2019, 10:26:48 Gönderen: Erdem T. »

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;650258
3 ay önce aynı bakım için servisten aldığım fiyat 1250 liraydı, tanıdık indirimiyle 950'ye indirmişlerdi fiyatı. Değiştirecekleri parçaların marka modellerini öğrenip aynılarını toplam 400 liraya internetten satın aldım ve 50 lira işçilik ödeyip değiştirdim. 500 lira da cebimde kaldı.
aracım 2015 fabia 3 1.0 mpi 33,500 km'de 10,000 bakımı: motor yağı castrol edge 5w30 c3 4 lt:194,00 tl hava filtresi mann:69,00 tl yağ filtresi:mann 47:00 tl kargo:10,00 tl işçilik 40,00tl toplam:360,00 tl bakım yapıldı.

Çevrimdışı Medic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 1.2 tsi dsg 45000 bakimi icin su an servis de aracim. Indirimli 953 tl fiyat verdiler. Yapilacaklar sadece yag ve filtreler.

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.0 fabia ambition a Eylül ayında 1. yıl bakımı için 1.100 TL fiyat verdik. Şimdi gitsek herhalde 1300 den aşağı fiyat çekmezler. Bu sene bende dışardan alıp yaptırcam bakımları.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Musti565;650253

1100-1150 normal fiyatı 45000. birde ufak bir indirim oluyor bunun üzerine. :dede::dede:

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namikyildirim;650268
1.0 fabia ambition a Eylül ayında 1. yıl bakımı için 1.100 TL fiyat verdik. Şimdi gitsek herhalde 1300 den aşağı fiyat çekmezler. Bu sene bende dışardan alıp yaptırcam bakımları.

Malesef öyle. Ben araç manual ve 3 yıldır 0 arıza olduğu için dışarda yaptırıyorum. :ok:

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yakıt filtresi bizde yokmuş arkadaşlar eğer bozulursa direk yakıt pompası değişiyormuş ve filtrede onun içerisindeymiş. Buji ve balatada ben yeni değiştim İridyum buji ve MGA sıfır balata taktığımdan onlar değişmedi.

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;650273
Malesef öyle. Ben araç manual ve 3 yıldır 0 arıza olduğu için dışarda yaptırıyorum. :ok:

Valla en korktuğum şey zaten sürekli arza veren arabalar. Çok şükür bizim araçlar sıkıntısız. Yok dsg ymiş yok egr  ymiş hiçbiri olmadığı için

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;650249
Hava Filtresi- BOSCH
Yağ Filtresi- MANN
Polen Filtresi - MANN
Yağ - Castrol 5-30 LL (Altın Sarı kutu 4Litre 2019 Mayıs üretim)

bu parçalar 380 tuttu.

Değişim işçilik motor temizleme ve Würth cam suyu toplam 150 verdim.

Toplam 530TL tertemiz :) Şuan araç çalışıyormu belli değil ses 0 a indi.

Bal gibi yağ parmak çal yala :D:D

Benim araçta 38.000 de şuan. Yaz sonu gibi yaptırmayı düşünüyorum bende bakımı. Parçaları nereden sipariş verdiniz acaba ? Gayet uyguna gelmiş.

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KenanK;650513
Benim araçta 38.000 de şuan. Yaz sonu gibi yaptırmayı düşünüyorum bende bakımı. Parçaları nereden sipariş verdiniz acaba ? Gayet uyguna gelmiş.
parçaları ve yağı http://www.aloparca.com sitesinden sipariş verebilirsiniz 2 defa alışveriş yaptım sorun olmadı

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih_buyuk;650540
parçaları ve yağı http://www.aloparca.com sitesinden sipariş verebilirsiniz 2 defa alışveriş yaptım sorun olmadı

Eyvallah hocam. Benim araç DSG şanzumanlı herhalde bir farkı olmaz. Zamanı gelince yinede servisten fiyat alıp o şekilde karar vericem.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KenanK;650513

Ankara Şaşmazdaki VW ve skoda audi parçacıları var oralardan bulabilirsiniz. 3 yerden fiyat aldım en uygun olanını aldım.

Alıntı yapılan: fatih_buyuk;650540

Evet bu site iyidir sadece yağı alırken tarih sorun. Yeni yağ olmasında fayda var. Yağı başka yerden görerekde alabilirsiniz fiyat çok fark etmiyor. 215 sitedeydi bende 225 e aldım ama görerek tarihi bilerek aldım. 10TL için riske değmez :)

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar ,
Aracım 1.2 TSİ dsg 2016
Yetkili servisleri aradığımda farklı motor yağları kullanıyorlar. Bunu anlayamadım.
680 tl özelde fiyat aldım. Yetkili servis 930 tl diyor.
Malzemeleri kendim alsam belki 500 e patlar.
Son olarak Motul yağ 5w30 hakkında ne düşünüyorsunuz?
İyi sürüşler dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi