škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 hız sabitleyici montajı ve katlanır ayna

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dexter39

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cümleten merhaba aracıma yapmak istediğim ufak tefek değişiklikler var. aracım 2015 Fabia 1.0 MPİ . Hız sabitleyici takmayı istiyorum bunu da AliExpress ten ürün koduna göre kendim temin etmeye çalışacağım . Kodunu montajını yaptırmış birisi yazabilir mi . Ek olarak ta katlanır ayna fikrim var muhtemelen aracın aynalarinin değişmesi gerekecek . Jetta veya golf ün aynaları düzgün biçimde benim aracım a oturur mu . Şimdilik aklımdakiler bunlar teşekkür ederim.

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dexter39;649004
Cümleten merhaba aracıma yapmak istediğim ufak tefek değişiklikler var. aracım 2015 Fabia 1.0 MPİ . Hız sabitleyici takmayı istiyorum bunu da AliExpress ten ürün koduna göre kendim temin etmeye çalışacağım . Kodunu montajını yaptırmış birisi yazabilir mi . Ek olarak ta katlanır ayna fikrim var muhtemelen aracın aynalarinin değişmesi gerekecek . Jetta veya golf ün aynaları düzgün biçimde benim aracım a oturur mu . Şimdilik aklımdakiler bunlar teşekkür ederim.
merhaba;
bende de aynı araç var istyanbulda ki ve kendi şehrimdeki bir çok bayiye sordum bizim araçlar için ellerinde hız sabitleyici kolu yok direk almanyadan parça siperişi vereceklerini  söylediler maliyeti montaj dahil 2500tl gibi bir rakam belirttiler forum da tsi motor modellerine uygun maliyet ile yetkili serviste hız sabitleyici taktıran arkadaşlar var ama heralde bizim araçlara farklı işlem uygulanacak fiyat yüksek olunca ben yaptırmadım peşine düşmedim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dexter39;649004

alixpress de hız sabitleyici yok :o

Çevrimdışı glory01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
katlanır ayna hakkında paylaşımlarınızı merakla bekliyorum, umarım aracın üstündeki aynaları katlanır hale getirirsiniz

Çevrimdışı Dexter39

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: glory01;649587
katlanır ayna hakkında paylaşımlarınızı merakla bekliyorum, umarım aracın üstündeki aynaları katlanır hale getirirsiniz

1900 tl gibi bir rakama mal oluyor hocam maalesef bütcem el vermedi ve kapanma açısı ile açık hali arasında fark yok denecek kadar az .vazgeçmek durumunda kaldım

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dexter39;650233
1900 tl gibi bir rakama mal oluyor hocam maalesef bütcem el vermedi ve kapanma açısı ile açık hali arasında fark yok denecek kadar az .vazgeçmek durumunda kaldım
aracıma aldığımdan beri tek yapabilşdiğim değişiklik lpg mahallesef mpi motor araçlara hiç bir donanım ekletemiyoruz bu duruma çok uyuz oluyorum

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih_buyuk;650270
aracıma aldığımdan beri tek yapabilşdiğim değişiklik lpg mahallesef mpi motor araçlara hiç bir donanım ekletemiyoruz bu duruma çok uyuz oluyorum

Ankara Efe Skoda ile görüştüm. 1200TL Cruise Control parça,145TL lisans,400TL montaj ile cruise control takıyoruz dediler ama araç destekliyormu emin olamadım.

Benim eklediklerim şöyle :
-HUD modül (Head Up Display hız-akü-su sıcaklığı-hız uyarısı-akü uyarısı)
-Deri direksiyon özel dikim
-Arka park sensörü 3 lens orjinal tip beyaz
-Ön park sensörü 4 lens orjinal tip beyaz
-Otomatik far modülü (AUTO geliyor ayrıca)
-Orta kolçak ve Arka kolçak arkasına 2 Sarj USB öne Ekstra 2sarj USB
-Otomatik açılır bagaj
-Monte Carlo difüzör
-Monte Carlo Kaliperler
-17" RS6 Audi jantları (piano black)
-Şifreli bijon aldım orjinal çıkma ve taktım.
-Monte Carlo Kapı çıtası rozetleri
-Monte Carlo Marşpiyel
-Monte Carlo Spoiler (orjinalinden biraz farklı)

İçeridede birkaç değişiklik yaptım radyo istasyon logolarını yükledim gizli özellikleri açtım
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2019, 19:48:15 Gönderen: SinirliSürücü »