škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda fabia 1.0 ambiation hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba;
değerli forum sakinleri kısmet olursa 2015 model 1,0 mpi  skoda fabia almayı düşünüyorum aracı tavsiye edermisiniz artı ve eksi  yönleri kronik sorunları ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi almak  isterim şimdiden teşekkür ederim sağolun

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam 1.0 kullanan bikac arkadas vardi onlardan edindigim bilgiye gore motor gayet guzel. arac cok yukli degilse cekiste de sikinti olmuyormus. kronik sikintilarla alakali da hicbi sey duymadik su ana kadar. tabii malzeme kalitesinden kaynakli trim seslerini saymazsak.

bu arada yakit tuketimi icin de iyi konusuyolardi. ben ozet gecmis oldum forumda aratarak bahsettigim kullanicilarin tam yorumlarina ulasabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;622440
hocam 1.0 kullanan bikac arkadas vardi onlardan edindigim bilgiye gore motor gayet guzel. arac cok yukli degilse cekiste de sikinti olmuyormus. kronik sikintilarla alakali da hicbi sey duymadik su ana kadar. tabii malzeme kalitesinden kaynakli trim seslerini saymazsak.

bu arada yakit tuketimi icin de iyi konusuyolardi. ben ozet gecmis oldum forumda aratarak bahsettigim kullanicilarin tam yorumlarina ulasabilirsiniz.

Aynen doğru söledikleriniz. Bende sıfıralıp 8800km de sattım bu araçtan. Şehir içi gayet ideal uzun yoldada basıp gideyim gibi takıntılarınız yoksa fiyat/performans açısından gayet makul bi araç

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;622440

cok tesekkür ederim sakin kullanan ve agırlıklı sehir içi kullanan biriyim bakalım hayırlısı

Alıntı yapılan: Murat Ç.;622477
Aynen doğru söledikleriniz. Bende sıfıralıp 8800km de sattım bu araçtan. Şehir içi gayet ideal uzun yoldada basıp gideyim gibi takıntılarınız yoksa fiyat/performans açısından gayet makul bi araç
merhaba
cok tesekkur ederim dikkatimi ceken nokta motor biraz sarsıntılı çalışıyor bu sarsıntı kabin içerisinde hissediliyormu klima acıkken de herhahangi bir sarsıntı varmı şimdidien tesekkür ederim
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2017, 19:55:59 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih_buyuk;622588
merhaba
cok tesekkur ederim dikkatimi ceken nokta motor biraz sarsıntılı çalışıyor bu sarsıntı kabin içerisinde hissediliyormu klima acıkken de herhahangi bir sarsıntı varmı şimdidien tesekkür ederim

hocam merak ettim youtube'dan araştırdım. izlediğim videolarda sarsıntı veya ekstra bir ses yok. hatta 3 silindirli motorun güzel sesi var genelde.

burda arkadaşlar tavsiye etmediğimiz şeyler denemiş ama o hıza rağmen içerde insan seslerinin duyulabiliyor olması önemli:

https://www.youtube.com/watch?v=Ht_4P85NTHI

burda ise düz yolda motor sesiyle beraber bir 0-100 denemesi var:

https://www.youtube.com/watch?v=Pf5y08rFeWQ

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;622589
hocam merak ettim youtube'dan araştırdım. izlediğim videolarda sarsıntı veya ekstra bir ses yok. hatta 3 silindirli motorun güzel sesi var genelde.

burda arkadaşlar tavsiye etmediğimiz şeyler denemiş ama o hıza rağmen içerde insan seslerinin duyulabiliyor olması önemli:

https://www.youtube.com/watch?v=Ht_4P85NTHI

burda ise düz yolda motor sesiyle beraber bir 0-100 denemesi var:

https://www.youtube.com/watch?v=Pf5y08rFeWQ
merhaba
evet videoları izledim fena değil kısmet olursa bu hafta içerisinde alacağım aracı

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende 2 yıldır biniyorum 1.0 mpi 75 hp  bu süre içinde üzmedi artık araç büyütmek gerekiyor benim için o yüzden yakın zamanda satmayı düşünüyorum bende

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;622973
bende 2 yıldır biniyorum 1.0 mpi 75 hp  bu süre içinde üzmedi artık araç büyütmek gerekiyor benim için o yüzden yakın zamanda satmayı düşünüyorum bende
merhaba
mehmet bey arac size hic masraf cıkardı mı bide ben aracı kullandım dikkatimi çeken nokta aracı 5. vitese attığımda dip gaz yaptığım halde arac hızlanması ve ivmelenmesi yavaş gibi geldi bana bu durum normal midir şimdiden tesekkür ederim sağolun kullandığınız süre icerisinde aracın sizce eksi yönleri nelerdir teşekkürler