škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sol Ön Taraf Bozuk Yolda 'Lok Lok' sesinin gelmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı R line Polo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar bende aynı sesten müzdaripim.Aracım Polo 1.4tdı dsg sıfır km ilk sahibiyim.Aracı ilk akdığımda 5000 km’ye kadar çok az geliyordu sonrasında lok lok lok ses gelmeye sol ön taraftan engebeli yollarda geliyor ve set geçişlerinde doğuş oto Esenyurt bu sesi çözemedi.Bu ses biliyorsunuz her zamanda gelmiyor.
Lütfen bana yardım edin kesin çözüme ulaşan varsa arabamdan soğudum
Ne değiştirmedikleri amortisör kaldı ne z rotu lütfen yardım edin

Çevrimdışı R line Polo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Savas7090;585265
Arkadaşlar doğuş Maslak ile görüştüm, onlara daha önce böyle bir araç gelmemiş hiç karşılaşmadık dediler, bilginiz olsun. Servis olarak da eylül ayına kadar dolularımız başka servise götürecem sanırım. Forumda İstanbul ikamet edip böyle bir sorun yaşayan fabia kullanıcısı yok sanırım

Alıntı yapılan: Anatolia;593623
250 km yaptım halen patlamadı :) inş kronik bir sorun değişdirde parçadaki sıkıntıdan kaynaklanmıştır ve tekrar etmez.net söylüyotum aynı lokurtu varsa gidin garantiden şanzıman takozunu değiştirsinler.

Anatolia sizin sıkıntınız çözüldü mü? Şanzıman takozundan sonra yoksa yeniden tekrarladı mı?

Çevrimdışı yunusyilmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracım 2016 model 2018 yılında sorunumu kökten çözdüm

bu süreçte
sıfır balata
sıfır diskler
onlarca kez yağlama
ve en az 10 kez servise gitti araç hiç birinde sorunum tam olarak geçmedi.

İstanbul
Eren
Kayadibi
Çakıroğlu firmalarına götürdüm son götürdüğüm çakıroğlu sorunumu çözdü detaylı bilgi isteyen arkadaşlar varsa bilgilendirme yapabilirim.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunusyilmaz;651386
Aracım 2016 model 2018 yılında sorunumu kökten çözdüm

bu süreçte
sıfır balata
sıfır diskler
onlarca kez yağlama
ve en az 10 kez servise gitti araç hiç birinde sorunum tam olarak geçmedi.

İstanbul
Eren
Kayadibi
Çakıroğlu firmalarına götürdüm son götürdüğüm çakıroğlu sorunumu çözdü detaylı bilgi isteyen arkadaşlar varsa bilgilendirme yapabilirim.

Sorunun ne olduğunu ve çözümü anlatır mısınız rica etsek

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba;
arkadaşlar aracım 2015 fabia benim aracımda da aynı ses gelmekte fakat aracı 2.el aldım ve sanırım garantisi bitti bu sorun ile ilgili servise başvuru yaparsak garantisi bitse dahi işlem yaparlar mı şimdiden teşekkür ederim.

NOT:benden önceki sahibi bakımlarını yetkili serviste hiç yaptırmamış