škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bir kaç yeni ampul =/= eklenti: sis farı

Ziyaretçi · 99 · 40921

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben en güzel, caddede artistik slalom gösterisi yapan fırlama gençliğe takılıyorum :)

Sağdan kayıp önüme geçecek ama önden mesafe bırakmıyorum.Tampona yapışıyor.Ani fren ve gaz o arkada sapıtıyor.Yanımdaki araba ile arama dalacak hafif sağa kayıveriyorum :) Önüm boş olsa sol şeritte olsam tamam yol vericem gidecek ama önüm dolu ne yetiştirmeye gidecekse :D

Konu neydi bu arada :hanz: haa! ampul ok :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;17037
Ben en güzel, caddede artistik slalom gösterisi yapan fırlama gençliğe takılıyorum :)

Sağdan kayıp önüme geçecek ama önden mesafe bırakmıyorum.Tampona yapışıyor.Ani fren ve gaz o arkada sapıtıyor.Yanımdaki araba ile arama dalacak hafif sağa kayıveriyorum :) Önüm boş olsa sol şeritte olsam tamam yol vericem gidecek ama önüm dolu ne yetiştirmeye gidecekse :D

bizim sincanlılarda o boşluğu bırakmazsan adam üstünde oluyor.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;17037

sen o hareketleri düccede yapta bak noluyo anaadınmııı...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Ugur A.

• Ziyaretçi
Yalnız sinir olduğum bir konu oldu.
Bahçelievler JFK Hastanesi' nin kafeteryasındayım üç gündür. ve önünden E-5' e çıkan ara yol var. Dar bir yol ve hastaneye gelenler yolcularını o yolun başında indiriyorlar. Herifler ta 500 metre öteden yolu aç diye kornaya basıyorlar ve o aracın dibine gelene kadar da ellerini çekmiyorlar. Zaten sinir tepemde kaç gündür, bir tanesini çok fena benzetecem ibret-i âlem için ama ne zaman bilmiyorum. O kadar öküz bir millet olduk yahu! hastane çevresinde herifler korna çalıyorlar hem de uzun uzun.:kafa::ban::mad:

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;17413
Bahçelievler JFK Hastanesi' nin kafeteryasındayım üç gündür. ve önünden E-5' e çıkan ara yol var. Dar bir yol ve hastaneye gelenler yolcularını o yolun başında indiriyorlar. Herifler ta 500 metre öteden yolu aç diye kornaya basıyorlar ve o aracın dibine gelene kadar da ellerini çekmiyorlar. Zaten sinir tepemde kaç gündür, bir tanesini çok fena benzetecem ibret-i âlem için ama ne zaman bilmiyorum. O kadar öküz bir millet olduk yahu! hastane çevresinde herifler korna çalıyorlar hem de uzun uzun.:kafa::ban::mad:
bu ve buna benzer çok oluyor.sen yinede sakin olmaya çalış ugur abi.yoksa o kadar çok fazla saygısız var ki hangi biriyle başa çıkacaksın.boşver de gitsin
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mesdi;17462
bu ve buna benzer çok oluyor.sen yinede sakin olmaya çalış ugur abi.yoksa o kadar çok fazla saygısız var ki hangi biriyle başa çıkacaksın.boşver de gitsin
Hepsinle uğraşamam tabii ki ama orada kafede bekleyenler de sinir oluyorlar bu duruma. Onları da organize edersem korna çalmayı bırak o yoldan geçmezler bile.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hastane yönetimine durup bildirilip, hastane yönetimide emniyete taşımalı.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;17488
hastane yönetimine durup bildirilip, hastane yönetimide emniyete taşımalı.
Hastane yönetiminin işine gelmez zira araçları çift sıra park ediyorlar.:wnk:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;17413
eee insan hem:dede: hem tarama özürlü olunca bu sıcakta sinirlenmesi normal haşmetlüm...:rm::kiki::rm:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;17493
Hastane yönetiminin işine gelmez zira araçları çift sıra park ediyorlar.

sen direk git emniyete... hepsi aradan çıksın... :D :wnk:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;17495
sen direk git emniyete... hepsi aradan çıksın... :D :wnk:
olmaz zira arada çift sıra yapıyom ben de.:utan:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bugün sanayiye gittim şu sis farı olayı aklımdaydı bugün çıkarttım aradan. bi çift sis farı aldım, orijinal Hella değil, ama o eriyenlerdende değil. orta kalite bir şey buldum üstünde TUV bandrolü vardı.

rölesinide unutmadan aldım. sonraki problem ise anahtar ve çerçeve idi. malum üstündeki çerçevede sis yerleri pasif durumda. ya kesilecek yada yenisi alınacak.

adam kesmeye 10 lu 20 TL li laflar etmeye başladı telefonda. ciddi ciddi para alacak yani. dedim ula bu çerçevenin çifti kaç lira, oda 20 TL dedi. dedim ne uğraşacam yok oturdu oturmadı güzel oldu olmadı, iki de çerçeve at poşede...

ordan çıktık elektrikçiye gittim. anlaştık. işleme başlandı. işlem sırasında pek başında kalamadım aracın ama extrem bir şey yok. sis montajı, çerçeve, hat, kablo, röle, sigorta ve en son içeri giriş.

dananın kuyruğu içeri girerken koptu. adamlar resmen giremiyor içeri, bende olaya el attım şahin gözlerimle içerden ve motor bölümündeki kablonun geleceği seviyeyi hesaplayıp buluverdik :D

gelelim anahtarı nere verecez... Irfan Hocam saolsun sabah fikir verdi bu konuda, mantıklısı ön sis yeride olan bir anahtar almaktı ama üşendim doğrusu. arka sislere bağlamayı öneriyorlar, ben ise şiddetle reddediyordum :)

kısaları yakmadan yanmıyor, hemde arka sisleride yakmak istemiyorsan vay haline, adamı lambalardan soğutur tipi olmuyor ya her Allah'ın günü...

içeride ayrı bir bölüme anahtar çekecen hiç karışmam dedim. öylede yaptı.

işte bir kaç foto.

anahtarı direksiyonun altındaki hiç bi sefer dahi kullanmadığım göze çekmesini söyledim. iyide oldu, hiç belli olmuyor etrafta kirlilik yapmıyor.

kablosu aradaki...

bunuda özellikle akü kapağının altında kalacak şekilde bıraktırttım sabitlettirmedim sağa sola, hem gerek yok zaten akü kapağı var, artı sigorta atınca ney değişmem kolay olur.

güzelde oldu.

sisler yanmazken o kara kapaklı yerdeki görüntü kirliliğide gitmiş oldu.

buda önceki sayfalardan ledli park ve coolblue beyaz ampuller. tek sorun kısalar beyaz, sisler sarı :lol:

bunlarda arttı, ihtiyacı olan, düşüren kıran olursa buyursun...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Hakan, cok güzel olmuş,

Bu arada bende parklara cin malı 4 lü beyaz ledlerden ve plakalıklara led taktım, gayet hosuma gitti,
plakalıklardan sende alabilirsin.

« Son Düzenleme: 08 Haziran 2009, 20:34:38 Gönderen: mustisahin »

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun hakan... güle güle kullan... mercek xenon a doğru gidiyon... hadi hayırlısı...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;17533
hayırlı olsun hakan... güle güle kullan... mercek xenon a doğru gidiyon... hadi hayırlısı...

yok be abi mercek olmazda belki en fazla xenon döşerim.