škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI dsg prestige aracımı siparis verdim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selâmün aleyküm arkadaşlar. Aracımı dün itibariyle siparis verdim. Renk Metalik gri. Sandart olan 18 pegasus jant ile birlikte gelecek. Nisan 5 ve 10 u arasına gün verdiler. Merak ettiğim bi soru var :18 jantlar konforu etkiler mi? 2. Sorum ise aracı ilk sürüşlerde nasıl  kullanmalıyım.3. Sorum ise yakıt tüketimi nasıl aracın. Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2016, 01:39:55 Gönderen: Yunus Emre »

Çevrimdışı hamza2015

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aleykümselam hayırlı olsun,gri çok güzel duruyor,benim araç ta gri ama teslim alamadım, aracımın satılmasını bekliyorum,renk çok güzel kullanım konusunda bilgim yok sunroof varmı araçta, 19 jant ve sunroof ile daha şık duruyor. Allah kaza bela vermeden kullanma nasip etsin.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Allah razi olsun sizlere de nasip eder inş.  Araçta snruf yok hocam bide 19 jant hoş ama ekonomik boyutu ve konforu etkiler diye düşünmedim daha doğrusu. Sunroof neden tercih etmedim çünkü bakımı ve sorun çıkaracaģinı düşündüm o yüzden tercih etmedim

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun Yunus bey. Kısmetse bizim aracımızda nisan ortasında gelecek inşallah. Allah kazasız belasız ağız tadıyla kullandırmayı nasip eder inşallah.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim Özkan bey aminn cümlemize ınss sizin içinde hayırlısı olur inss

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Yunus Emre;565822
Selâmün aleyküm arkadaşlar. Aracımı dün itibariyle siparis verdim. Renk Metalik gri. Sandart olan 18 pegasus jant ile birlikte gelecek. Nisan 5 ve 10 u arasına gün verdiler. Merak ettiğim bi soru var :18 jantlar konforu etkiler mi? 2. Sorum ise aracı ilk sürüşlerde nasıl  kullanmalıyım.3. Sorum ise yakıt tüketimi nasıl aracın. Teşekkürler.

Hayırlı olsun. SuperB'nin süspansiyonları fazla yumuşak. Bu yüzden 18'de 19'da konforu etkilemez. Keşke sunroof tercih etseydiniz. Sorun çıkaracağını düşünmüyorum. İki yıl zaten sorun çıkarsada garantisi var. . Sadece alt perdesini açık bıraksanız yine yeter. Ferahlık hissi veriyor. Ayrıca görünüm olarakta dıştan araca premium hissi katıyor. Renk seçiminiz de güzel. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
« Son Düzenleme: 18 Mart 2016, 20:31:21 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı hamza2015

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanız hayırlı olsun öncelikle sorduğunuz soru hakkında deneyimlerimizi paylaşıyım belirtildiği gibi süspansiyon yumusak olduğu icin konfor konusunda sorun olmuyor bizim aracımızda 19 jant var buna ragmen sorunsuz ama bir nokta var o da lastikler lastikler sert ve iyi lastikler degil bu durum konforu etkiliyor saniyorum sizin aracınızda pirelli lastiklerle gelecek imkaniniz varsa kullanmadan bir lastikciyle anlaşıp başka lastiklerle degistirmeyi öneririm

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanız hayırlı olsun öncelikle sorduğunuz soru hakkında deneyimlerimizi paylaşıyım belirtildiği gibi süspansiyon yumusak olduğu icin konfor konusunda sorun olmuyor bizim aracımızda 19 jant var buna ragmen sorunsuz ama bir nokta var o da lastikler lastikler sert ve iyi lastikler degil bu durum konforu etkiliyor saniyorum sizin aracınızda pirelli lastiklerle gelecek imkaniniz varsa kullanmadan bir lastikciyle anlaşıp başka lastiklerle degistirmeyi öneririm

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bilgilendirdiginiz icin Sağolun Can bey
« Son Düzenleme: 19 Mart 2016, 18:20:54 Gönderen: Yunus Emre »

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
125.400 fiyat ama araç geldiği gün yani teslim alacağım gün ki fiyat geçerli dediler ben otv indirimi ile aldım 85 e geldi bişeyler de yaparız dediler büyük ihtimal 84 olur inş :-)

Çevrimdışı muhafız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yunus Emre;566088
125.400 fiyat ama araç geldiği gün yani teslim alacağım gün ki fiyat geçerli dediler ben otv indirimi ile aldım 85 e geldi bişeyler de yaparız dediler büyük ihtimal 84 olur inş :-)

Yunus Bey hayırlı olsun. 125400 üzerinden ötv düştüğümde 86400 civarı bir rakam oluyor. Ben mi yanlış hesaplıyorum. Bilgilendirebilirseniz sevinirim

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İbrahim bey valla bana söylenen o firmadan firmaya ya fark edebilir ama 85 dediler bana
« Son Düzenleme: 23 Mart 2016, 09:04:45 Gönderen: Yunus Emre »