škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ekspertiz de Tampon boyalı mı yazar ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abilerim Selamınaleyküm. Babam kaldırıma yanaşırken çok hafif dokundurmuş ve resimdeki gibi bir boya kalkması oldu.Buraya rütuş boyasıyla kapatılırsa ekspertizde tampon boyalı mı çıkıyor ? Bir de ön kapılarda bir ayarsızlık olduğu için mi kapı böyle duruyor ? Yardımlarınızı bekliyorum hayırlı forumlar :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
As.
Rütüşta tampon boyalı çıkmaz rahat ol.
Kapılarında gayet iyi duruyor.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12719]hyayla24[/MENTION]

Çok teşekkür ederim yardımınız için. Fitil sanki tam yerine girmiyor da biraz üstte kalıyor gibi geldi ondan merak ettim.Tekrar teşekkürler :)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabayı sergiden aldıysan orada bakanlar aç kapa yüzünden ayarı bozulabiliyor. benim arabada da vardı. menteşelerden ayar yapıp düzeltiyorlar. kaporta bölümüne gidip söyle hallederler. kilidin geçtiği sarı pirinç metalin vidalarını gevşetip indiriyorlar.

tampona gelirsek eğer hafifte olsa bir yüzülme var ise macun atılıp eski seviyeye getirilir. sonra boya atılır. araba yeni sayılır boyada fazla bir renk farkı olacağını sanmıyorum. beyaz renk arabalarda solma yada renk atmaları diğer renklere göre fazla olmuyor. servisin kendi boya işini bilmem ama piyasa kaportacıları yıpranmış boya rengine uyduruyorlar. dikkat çekmiyor sonuçta göze batan bir nokta değil. çatlak eğilme ya da kırıkta yok.

Çevrimdışı MUZKENTLİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Tampon için servise gitmene gerek yok. Eski aracımda böyle sürtmeler vardı. Sanayide ufak rötuşlar yapıldı. Ekspertiz plastik aksamla ilgili işlem yapmıyor

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=5477]YEKE[/MENTION]

Sergi aracı değil ancak sanırım durum normal gibi ben biraz taktım sanırım :) Araç daha 1 yıllık dediğiniz gibi fazla boya farkı çıkmaz sanırım gidip işini bilen bi ustaya rötuş yaptıralım böyle hoş durmuyor :)
 [MENTION=16288]MUZKENTLİ[/MENTION]

Teşekkür ederim hocam yardımınız için Sanayide iyi bir ustaya yaptıralım en iyisi :)

Çevrimdışı MUZKENTLİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bozyazı sanayide Nail usta var ( star oto cam) selamımı söyle yardımcı olabilir. En azından fikir verir.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MUZKENTLİ;632993
Bozyazı sanayide Nail usta var ( star oto cam) selamımı söyle yardımcı olabilir. En azından fikir verir.

Tamam hocam çok teşekkürler :)

Çevrimdışı Tazmanic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ekspertizde ön ve arka tamponlar plastik olduğundan hiç kontrol edilmiyor. Kaldı ki bu kadar küçük ve girinti çıkıntıların olduğu bölgede avuç kadar boya olması sorun teşkil etmez :)