škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spaceback icin Cam vizor. (rüzgarlık)

a.L.i · 78 · 20864

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aliciğim, sanki biraz kastırarak montaj yapılmış gibi geldi, yoksa fotoğraftan mı yanıldım?

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
üzerindeki dalgalanmalardan bahsediyosan yok abi kasma filan yapmadi. Sadece monte ederken biraz egip fitil yerine oturmak gerekiyor.Sonrasinda ise tamamen cam fitil yuvasinda oturuyor.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;536912
Bugun taktik malzemeleri. Montajı gayet basit. Atla deve bi olayi yok. Sadece klipsleri fitilin icine yerlestirirken biraz zorlamaniz gerekiyor.

Piyasada Mügen tarzı bulamadigim icin icerden gecmeli olan modelinden aldim. Cam kapanmasinda en ufak problem yok. %100 Spaceback icin üretilmis ürün.

Hayırlı olsun yakışmış bunun temininde yardımcı olabilir misiniz bizlere de sedan rapid için olan toledoya da uyar herhalde.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yardimci olmaya calisirim ama uyup uymayacagi konusunda bir fikrim yok.%100 eminseniz uyacagindan dedigim gibi temini konusunda yardimci olmaya calisirim.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;536967
Yardimci olmaya calisirim ama uyup uymayacagi konusunda bir fikrim yok.%100 eminseniz uyacagindan dedigim gibi temini konusunda yardimci olmaya calisirim.

Uymazsa buradan sedan rapidi olan bir arkadaş alır herhalde zaten tr de bulunan bir şey değil.Olmazsa da aldıktan sonra ürün benim o konuda sorun olmaz.

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlarin arka cam icin olanida yokmu hocam o sekilde daha sik durur gbi dusunuyorum ama
Bu sekildede cok hos olmus emegine saglik

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;536959
Aliciğim, sanki biraz kastırarak montaj yapılmış gibi geldi, yoksa fotoğraftan mı yanıldım?

Ortadaki resim değil mi abi bende dikkat ettim sanki öyle görünüyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scorpion;537060
Ortadaki resim değil mi abi bende dikkat ettim sanki öyle görünüyor.

Evet kardeşim, ben de o resimde bombe gördüm o yüzden sordum Ali ye.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;537066
Bende yağmurlu havalarda faydalı olur mu bilmiyorum buğuyu engeller mi?
http://www.kliksa.com/urun/tarz-skoda-octavia-a5-mugen-cam-ruzgarligi-onarka-set/902091801?gclid=CParidnWvsgCFdXGGwod8PwNxw&gclsrc=aw.ds

Buğu olayına çözüm oluyor gerçekten, ben daha önce hondam da kullandım, mugen tipi, bir de benim gibi sigara içenlere yağmurda sigara içme keyfini sunuyor:D

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
her ne kadar sigara içmesem de içeri yağmur suyu almadan aradan serin hava almak hoş oluyor , benim linea da ve hatta golf 2 de vardı , vito'ya taktırmaya fırsat olmadan sattım...

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sigara icmiyorum ama cami aralamazsam daraliyorum iceride. Yagmur yagdiginda butun su damlalari giriyor iceri.

Alıntı yapılan: nejaterselcan;537059
Bunlarin arka cam icin olanida yokmu hocam o sekilde daha sik durur gbi dusunuyorum ama
Bu sekildede cok hos olmus emegine saglik

4 lu olanlari da var ama mugen tipi degil. Yani on cam ve arka cam birlesmiyor ortada. Bizim kapi citalari genis oldugu icin arkaya fitilden takildiginda cok şık duracagini dusunmedim.

Mugen cikana kadar boyle sadece on camlar ciktiginda degistiririm zaten :)

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mugenin de kirilma potansiyeli fazla biraz... uca kadar gittiginden... biraz da direncinden.. bir de her mugen tarzinin kalitesi iyi degil...
Kaportaya yapisan kisim.. isi farkindan, yagmurdan, su dan, soguktan etkilendiginden omru uzun olmuyor..
Her mugen tarzi da ayna kisminda iyi cozum olmuyor.. veya arka kapinin sonunda...
Daha kisa omurlu oluyor, bazen yuksek hizda ucabiliyor... biraz da o yuzden olay yapiskanda bitiyor ama..
Fitil icine gecmeli tipi 10 yil kullananlar var...

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: timbaz;537109
Mugenin de kirilma potansiyeli fazla biraz... uca kadar gittiginden... biraz da direncinden.. bir de her mugen tarzinin kalitesi iyi degil...
Kaportaya yapisan kisim.. isi farkindan, yagmurdan, su dan, soguktan etkilendiginden omru uzun olmuyor..
Her mugen tarzi da ayna kisminda iyi cozum olmuyor.. veya arka kapinin sonunda...
Daha kisa omurlu oluyor, bazen yuksek hizda ucabiliyor... biraz da o yuzden olay yapiskanda bitiyor ama..
Fitil icine gecmeli tipi 10 yil kullananlar var...

Benim mugenler 3m bantlıydı, 4,5 sene kullandım yağmur kar rüzgar bana mısın demedi malzemeye bağlı biraz da ben yurt dışından almıştım.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim çocukluğumda , babam taksiciyken çok yaygındı bu rüzgarlıklar , sonra kayboldu. Yıllar sonra yine moda oldu , o yıllarda en iyisi Perflex idi ama sonra baktım atık malzeme ile yapıyor sanırım kalite düşüktü...