škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2010 Fabia Classic - Modifiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia II

• ST Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhabalar;
Aracım 2010 model skoda fabia 1.2. htp modeli.
Biraz modifiye ile aracı daha güzelleştirmek istiyorum.
Aracımın halihazırda fotoğrafı olmadığı için temsili fotoğrafını ekliyorum. Model ve renk görsellerde ki ile aynıdır.

Araca yaptırmayı düşündüğüm şeylerin bazılarını sıralayayım.

* Araçta sis farı olmadığı için taktırmayı düşünüyorum. Bu mümkün mü?
* Gündüz farı yok. Bunun yerine far kısmına led şerit konulabiliyor mu?
* Bütün farları beyaz ışığa çevirmeyi düşünüyorum. "
* Jantları fabrika çıkışı, yer yer soyulmalar ve kapakta ki amblemlerinde bozulmalar mevcut. Çelik jant almak istiyorum.

Şimdilik aklımdakiler bunlar.
Sizlerin de katkı ve düşünceleriniz sayesinde konuyu daha da zenginleştirmek yeni fikirler yaratmak ve benim gibi düşünen arkadaşlara yardımcı olmak mümkün olacaktır..
Teşekkürler

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Jant icin şahane bi site biliyorum, alttaki jant resimlerine tıklayıp aracin üzerinde görsel olarak görebilirsin ;

http://www.elektrony.cz/cs/alu-kola/konfigurator/skoda/skoda-fabia-ii-2006-2014/typ-5j-facelift/15/#?brand=alutec&type=alutec-grip&id=33326

Piyasadaki ucuz çakma sis farları yerine, imkanlar dahilinde orjinalini taktırmayı dene.
Sis farı ve janttan sonra görsel olarak pek eksiği kalmayacaktır.

Paçalık ve difizör de işin fantazi kısmı.

Çevrimdışı izzet55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kazalı fabia yada roomsterlerden cıkma sis/gunduz fari  temin edersen daha iyi olur hocam sahibinden.com dan bakabilirsin trabzonda aydin oto sanirim fabia vardi ellerinde

Çevrimdışı Fabia II

• ST Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok çok teşekkür ederim verdiğiniz değerli bilgiler için. İncelemedeyim.  Adım adım değişiklikleri gerçekleştireceğim inşallah. Jantların olduğu siteden sipariş verebiliyor muyuz yoksa sadece görsel olarak mı bir değerlendirme yapıyoruz acaba?
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2016, 19:09:09 Gönderen: Fabia II »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia II;595770
Arkadaşlar Merhabalar;
Aracım 2010 model skoda fabia 1.2. htp modeli.
Biraz modifiye ile aracı daha güzelleştirmek istiyorum.
Aracımın halihazırda fotoğrafı olmadığı için temsili fotoğrafını ekliyorum. Model ve renk görsellerde ki ile aynıdır.

Araca yaptırmayı düşündüğüm şeylerin bazılarını sıralayayım.

* Araçta sis farı olmadığı için taktırmayı düşünüyorum. Bu mümkün mü?
* Gündüz farı yok. Bunun yerine far kısmına led şerit konulabiliyor mu?
* Bütün farları beyaz ışığa çevirmeyi düşünüyorum. "
* Jantları fabrika çıkışı, yer yer soyulmalar ve kapakta ki amblemlerinde bozulmalar mevcut. Çelik jant almak istiyorum.

Şimdilik aklımdakiler bunlar.
Sizlerin de katkı ve düşünceleriniz sayesinde konuyu daha da zenginleştirmek yeni fikirler yaratmak ve benim gibi düşünen arkadaşlara yardımcı olmak mümkün olacaktır..
Teşekkürler

Sorf bir modifiye ile zevk alarak binersiniz,
sis farı, tercihe göre mercekli far, orijinal veya orijinale yakın model jant, 3- 3,5 mm spor yay, arka tampona difüzör sanırım yeterli olur...
ama sonu da yok tabii...beyaz tavan, ön arka şerit gibi ama abartılı olur biraz...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)