škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia II orijinal gözlük koyma kabı.

vedat · 52 · 18985

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 1 için sürücü tavan tutacağı yerine takılanlardan var, 20-50 tl arasında bulunabiliyor, başka marka arabalarda da görmüştüm...yani şansın daha fazla...

ürün bu..1J08574658YS
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2015, 12:39:42 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sorun su ki ben onu nereye takicam? Tutacak yok benim arabanin sofor tarafinda

Çevrimdışı Buhar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: daltin;341875
Bugun Ankara'da servise sordum And Otomotive ellerinde olmadıgını söylediler istanbulda varsa hemen getiririz dediler ama orada da yokmuş. Yurtdışından gelecek sipariş vericez 1 ay en az sürer paranin tamamını da bize hemen havale geçmeniz gerekir deyince istemedim. Almanyaya is icabı ara sıra gidiyorum bu yakınlarda olursa gittiğimde kendim alıp getirmeyi planlıyorum belki başka 1-2 aksesuar daha bulurum. Bagajdaki kapakları sordum onlar da Yüce'de yokmuş yurtdışı diyor aynı sekilde. Hiç anlamıyorum bu kadar stoksuz çalışılır mı. Kısır döngüye girmiş bu olay adamların mantığı satilmayan parçayı getirip stok yapmam diyor ama bilmiyor ki senin stoğunda yok diye birçok kisi de almaktan vazgeçiyor. Kısın kaucuk Paspas alayım dedim o bile ellerinde yok. Gerçi bizim satış ve servislerimiz bu işlerin farkında bile değiller. Daha onceden Seat ibizam vardı Doğuş oto sileceğimin lastiğini bugun yarın diye diye 1 ay oyaladı en sonunda biraz zorlayinca öğrendim ki siparişleri biriktirip öyle istek yapıyorlarmış tekrar tekrar kargo ödememek için.
Almanya da yolculuk nere tarafa acep Aachen taraflarına uğrar mısın :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;511084
Sorun su ki ben onu nereye takicam? Tutacak yok benim arabanin sofor tarafinda

Tutacağa değil zaten, oradaki oyuk yere takılıyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;511444
Tutacağa değil zaten, oradaki oyuk yere takılıyor.

Montaji tam olarak nasil yapiliyo? Neyle baglaniyo? Civatayla tutamagin civata yerlerine tutturulmuyor mu

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kişisel görüşüm tıkırtı kaynağından başka bir şey değil. Son 4 aracımın hepsinde vardı. İlkinde kullandım, diğerlerinde kullanmadım. Kafama takıyorum gözlüğü. :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;511445
Montaji tam olarak nasil yapiliyo? Neyle baglaniyo? Civatayla tutamagin civata yerlerine tutturulmuyor mu

O yerin tutacak için karşılığında plastik vida yuvaları var, söz konusu kabın da vida delikleri aynı ölçüde... 2 adet vidalık işi var yani.