škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

H3 Cree LED kiti 1600 lümen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 1 uzun farına kısa süre kullandığım Cree LED kiti, Fabia 2 de kullanılamadığından dolayı satılıktır.
Kısa farı mercekli bi-xenon olduğundan dolayı gündüz selektöründe kullanıldı, şimşek efektli selektör yapar, ışık gücü çok fazla, selektör etkisi gayet güçlü, lümen değeri halogene yakın bir kit.
H3 duyu kullanılan tüm farlara uyar, octi a4 sisleri, fabia 1 uzun, eski kasasında sislere uyar.
Fiyat: 250 TLye almıştım, foruma özel 150 TLye bırakacağım.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;507068
Fabia 1 uzun farına kısa süre kullandığım Cree LED kiti, Fabia 2 de kullanılamadığından dolayı satılıktır.

Kısa farı mercekli bi-xenon olduğundan dolayı gündüz selektöründe kullanıldı, şimşek efektli selektör yapar, ışık gücü çok fazla, selektör etkisi gayet güçlü, lümen değeri halogene yakın bir kit.

H3 duyu kullanılan tüm farlara uyar, octi a4 sisleri, fabia 1 uzun, eski kasasında sislere uyar.

Fiyat: 250 TLye almıştım, foruma özel 150 TLye bırakacağım.

Abi bende h7 alıcam ama kaç luman 4300mü 6000 mi alayım yoksa all in one fanı ve balastı ampulün içinde olandan mı alayım bilemedim. Sen nerden aldın bana ne tavsiye edersin[emoji2]

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
LED de kelvin değeri tek tip, sıcak beyaz yani...
Eğer Kelvin değeri farklı olan ürünler çıktıysa 4300 üzerini önermem, hem yağışta aydınlatma zayıf olur, hem de arabanın havasını basitleştirir.
Ben bu Cree LED kitini gece uçuşu forumundaki bir arkadaştan sahibinden üzerinden almıştım.
Ana kısa farda bu ürünler gerçekten halogen kadar etkili bir aydınlatma yapıyor mu bilemiyorum, ana farda  kullanacaksan denemeden alma...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;507099
LED de kelvin değeri tek tip, sıcak beyaz yani...
Eğer Kelvin değeri farklı olan ürünler çıktıysa 4300 üzerini önermem, hem yağışta aydınlatma zayıf olur, hem de arabanın havasını basitleştirir.
Ben bu Cree LED kitini gece uçuşu forumundaki bir arkadaştan sahibinden üzerinden almıştım.
Ana kısa farda bu ürünler gerçekten halogen kadar etkili bir aydınlatma yapıyor mu bilemiyorum, ana farda  kullanacaksan denemeden alma...

Yok abi sellektöre kullanıcam. Uzunlarım da h7 benim

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Balastı, fanı ampul üzerindeyse uyduruk olma olasılığı var, ayrı olanlardan alman daha iyi, çünkü ciddi ısınma sorunu çıkıyor, bu şekilde soğutması daha kolay olur.

Zaten selektör içinse çok da ısınmaz ama aydınlatma performansını denemeden sakın alma, kapalı otopark gibi loş biryerde duvara olabildiğince uzak durup, tek tarafı da halogen ampulü çıkarmadan dene ki karşılaştırma yapabilesin, zaten halogen kadar performans vermez ama yine de etkisini görmen lazım.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;507108
Balastı, fanı ampul üzerindeyse uyduruk olma olasılığı var, ayrı olanlardan alman daha iyi, çünkü ciddi ısınma sorunu çıkıyor, bu şekilde soğutması daha kolay olur.

Zaten selektör içinse çok da ısınmaz ama aydınlatma performansını denemeden sakın alma, kapalı otopark gibi loş biryerde duvara olabildiğince uzak durup, tek tarafı da halogen ampulü çıkarmadan dene ki karşılaştırma yapabilesin, zaten halogen kadar performans vermez ama yine de etkisini görmen lazım.

Çinden alıcam gibi gözüküyo abi buralarda bulunmuyo h7 olanlanları

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güncel...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
''Fabia1 uzunlara çok şahane olur'' günceli...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güncel>>>>

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu kilitlenebilir.