škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Wellcome Mazotlu Fabia'm..!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;506530
Hayırlı olsun Engin abi.Kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

Jantlar için bende Emin gibi düşünüyorum.

İnşallah yazın bir buluşmaya Pd Tdimla bende geleceğim.:D angara tayfaya +1

Yaza beklemeyin ilk müsait olduğunuzda atlayın gelin sizin vesilenizle bi daha buluşmuş oluruz[emoji2]

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;506533
Yaza beklemeyin ilk müsait olduğunuzda atlayın gelin sizin vesilenizle bi daha buluşmuş oluruz[emoji2]

Hacı şimdi İstanbul'dayım.Öğrenciyim burada.
Kırşehir'e yazın gidiyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun abi. Tdi pd candir. Cr den cok seviyorum. Bardaklik isi mk1 de zulum paraya kiyip alicam sanirim ama telefon tutacagi engel olabilir

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun abi kazasiz belasiz insallah :) daha sanada yetisemeyiz benim yazilim islerini hizlandirmam sart oldu :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun abi kazasız belasız kullan.Bende antares jantlara dönmen taraftarıyım:)

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Beşiktaş baskı app , direksiyon kaplama ve mercek farla araba Cıncık olur :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb1907;506476
Hayırlı olsun kazasız sürmeniz dileğiyle
Teşekkürler, cümlemiz inşallah.

Alıntı yapılan: turker;506486
Masallah temiz gorunuyor abi. Bu fiyata cok guzel olmus gule gule bin. Ankara arabasi mi? Orada bu paraya pek vermezler de...
Araba 2008 istanbul plakalı, 2009 sonunda,50 000 km de Ankara'ya gelmiş, Etimesgut plakası çakılmış, ben de değiştirmeye üşendim, zira notere gidecek vakti bile zor bela buldum, bi de önceki arabanın işleri sırasında 2 polisle tartışmıştım, tekrar oraya gitme yemedi... plaka kaldı öyle...

Alıntı yapılan: ozghcttpli;506488
Hayırlı olsun, güle güle kullan Engin Hocam.
Teşekkür ederim.

Alıntı yapılan: veracocha;506490
Direksiyon çok soyulmuş bayağı kullanılmış bir arabaya benziyor
Aynen, 150 000 km de aldım, direksiyon dışında genel olarak iyi durumda, arabaya bakmaya gittiğimde direksiyon nedeniyle hemen elemeye kalktım ama And Eyüp usta arabayı kaçırmamamı söyleyince ona uydum ben de...
benden önceki apla bayağı bakımlı bir kişiydi, ellerinin kremi, vs. mahvetmiş direksiyonu ama, benim sattığım Fabia 1, 110 000 km de buna yaklaşırken hemen kılıf takarak durumu kurtarmıştım...direksiyon kalitesi düşük biraz maalesef.

Alıntı yapılan: adnan58;506492
Hayırlı olsun ince bi kıyı köşe temizlik lazım ve direksiyon deri kaplama lazım arabanın iç havası değişiyor resmen ben geçen hafta 150 tl ye yaptırdım adam üç saat uğraştı aynı direksiyon benim arabayla
Aynen, ek iş olarak bu kaplama işini yapan birini buldum, 35 tl ye deri kaplayacak, bedevadan biraz pahalı, ne kadar kötü olsa, Fabia1 e benim yaptığım kılıf kadar kötü olamaz herhalde deyip, o arkadaşa yaptırmayı düşünüyorum, paylaşırım buradan da...

Alıntı yapılan: bahtsız fabia;506503
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Maşallah.
Çok teşekkürler...

Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;506504
Güle güle kullan engin abi değişiklikleri sırasıyla görüceğimize eminim.
Bu arada bi led renk değişim projemiz vardı abi bakabildinmi hiç?
Bakalım, iş yoğunluğu biraz azalırsa birşeyler yapmaya çalışacağım imkanlar dahilinde...
Senin iş ile ilgili bir döküman bulamadım ama tahminime göre hiç de zor görünmüyor...o iş kolay yani...

Alıntı yapılan: mustklc;506506
Güle güle bin. Hakikaten bardak sise koyacak yer büyük ihtiyaç özellikle uzunyolda.
Nasıl tasarlamışlar arkadaş, hiç mi aklına gelmemiş designer abimizin bu bardak, şişe işi??

Alıntı yapılan: ahmet4283;506508
Hayırlı olsun. Jantlar Antares modeli değil gibi. Acaba karanlıkmı beni yanıtlıyor?
Antareslerde kışlık lastikler var, 1 takım da yazlık verdi satan arkadaş, lastikçilere gidesim gelmedi, Fabia1 den kalan ve yeni aldığım jant lastiklere kıyamadım, buna taktım...
BBS RD118 modeli, polo ABT den çıkma bunlar.

Alıntı yapılan: melo_32_75;506510
hayırlı olsun yakıt nasıl ?
Yakıt çok güzel, aldığımda YB, 0 km gösterirken 100 liralık mazot aldım, 400 km oldu, hala 80 km menzil gösteriyor...

Alıntı yapılan: Esariipek;506516
Engin başgaan hayırlı uğurlu olsun altında paralanmasın inşallah[emoji2] yanlız jantlara bi daha mı baksan alıcı gözlen ecük olmamış sanki [emoji2][emoji41]
Jantları Fabia 1 için alındıydı, buna ''var'' diye takıldı...yoksa kendi jantı daha hoş...Doğukan'a saklıyorum, illa alacak, kaçarı yok.:)

Alıntı yapılan: kadir_;506517
Maşallah engin abi güle güle kullan kazasız belasız :)

Bence öncelik sırası direksiyon kaplama ve beşiktaş baskı APP ile başlanmalı :) Hem uygun hem göze hoş gelecek modifiyelerden :) Sonrada güzel bir yay istiyor.Bizim gökçen satıyordu onun yaylarını alabilirsin abi tavsiye ederim :)

Şimdi Ankara tayfası düşünsün.. :D
Teşekkürler Kadir; direksiyon sinir ediyor hem bakması, hem dokunması...hafta içi hallolacak sanırım...yay biraz bekler, çünkü arabanın yol karakterine bi alışmam lazım...
Gökçen ne istiyor o yaylara? Yanlış hatırlamıyorsam kalite markaydı çünkü, tuzlu gelebilir bana...ucuz yaydan da korkarım, ne edeceği belli olmaz diye...beklemedeyim.
Fabia1 de standart APP vardı, polisle falan çok karşılaştık, ya mühürlü, ya da bunları kalınlaştırırım, tekrar aynı hikayeleri yaşamak istemiyorum, bakalım...

Alıntı yapılan: Esariipek;506518
Bu arada farkında mısınız bilmiyorum ezici bir pd yoğunluğu var angara tayfada. Asimile olup evi arabayı satıp pd tdia basmamdan korkuyorum[emoji23][emoji23]
Gürültüsü, sallaması olmasa aslında harika makina bu PD ler...param olsa yine benzinli kalite bişey alacaktım ama bu paraya bu işte...

Alıntı yapılan: ugurcnplt;506530
Hayırlı olsun Engin abi.Kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
Jantlar için bende Emin gibi düşünüyorum.
İnşallah yazın bir buluşmaya Pd Tdimla bende geleceğim.:D angara tayfaya +1
Jantlar dediğim gibi, elimde vardı, taktım, arabanın tipine gitmediğinin farkındayım yani...Tabii ki seni de bekleriz buluşmalara...

Alıntı yapılan: Esariipek;506533
+1

Alıntı yapılan: DDŞ!;506543
Hayirli olsun abi. Tdi pd candir. Cr den cok seviyorum. Bardaklik isi mk1 de zulum paraya kiyip alicam sanirim ama telefon tutacagi engel olabilir
bu 3 silindir davası ayrı bir havalı...mesela 80 den sonra falan inceden gaz verince derinden gelen uğultu, homurtu deli ediyor, iyice gaza getiriyor adamı...HTP de de böyleydi, alışmışım...

Alıntı yapılan: 06lkn66;506559
Hayırlı olsun abi kazasiz belasiz insallah :) daha sanada yetisemeyiz benim yazilim islerini hizlandirmam sart oldu :)
Niye yetişemeyeceksin ki? senin motorla aynı değil mi bu da???Kasa farkından dolayı sen avantajlı tarafta kalırsın...

Alıntı yapılan: mustisahin;506567
Masallah. Hayirli ugurlu olsun.
Teşekkürler...

Alıntı yapılan: dgn;506581
Hayırlı olsun abi kazasız belasız kullan.Bende antares jantlara dönmen taraftarıyım:)
Teşekkürler Doğan;
Önümüzdeki Kasım sonunda dönerim sanırım :)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;506585
Maşallah Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Beşiktaş baskı app , direksiyon kaplama ve mercek farla araba Cıncık olur :D

Teşekkürler, cümlemize inşallah...
Plaka dediğim gibi ama direksiyon zaten mecbur, düzgün bir park sensörü bulursam aslında ilk o lazım...garaj bayağı sıkışık, her an bi yere değdirebilirim gibi...
Mercek far da karaborsada arkadaş parayı veriyoruz, hâla yok, sipariş, bilmem ne vs...
serviste 475 lira tanesi, dışarıda 450 lira, internette 400 lira...
yan sanayii olanlar da 200 ile 300 lira arasında.
4300 xenonları hazır, farlar gelirse takıp, kaskoya da ekletmeyi düşünüyorum.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok abi bizdeki 75lik ben stock 80lik sedan fabiaya yetisemiyorum:)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel duruyor abi maşallah, hayırlı olsun, güle güle kullan. Mühürlü app ile sorun yaşamazsın, direksiyon konusunda da fikrini belirtmişsin zaten. Şimdiden kolaygelsin :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Engin abi hayırlı olsun.Güle güle kullan kazasız belasiz

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırını göresin  :ok:

Kazasız belasız kullanırsın inşallah