škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

185 60 15 PETLAS yazlık lastik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aldığım arabanın, çok iyi durumdaki yaz lastiklerini (4 adet) fazlalıktan ve yer sorunundan dolayı satmak istiyorum, forumdaki arkadaşlarıma özel fiyat 150 tl dir, sahibinden'e ilan açmadım, taksitle almak isteyenler için taksitli ilan da açabilirim.
Lastiklerd tamir, yama, balon yok, temiz durumda, fotoğrafını çekince buraya eklerim.
-0542-626-17-12- eedes@tedankara.k12.tr
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4 adet fiyatı...yeni arabada takılıydı, eski fabianınkileri kullandığımdan bunlar boşta...birinin işine yarasın diye...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;505186
4 adet fiyatı...yeni arabada takılıydı, eski fabianınkileri kullandığımdan bunlar boşta...birinin işine yarasın diye...

4 adet için iyi bir fiyat. senden aldığım 14 lük lassaları taktırmadım daha kışlıkla geziyom, yazın ugg botla gezen kızlar gibi

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastiklerde DOT belli mi acaba abi?
Bir de şehir dışına kargo yapma şansın nedir? İzmir'e göndereceğim uyarsa, senin için bir sıkıntı olur mu ?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;505198
Ben kacirdim galiba arabayi ne zaman aldin abi?

Geçen hafta çarşamba günü aldım, ben bile anlamadım değiştirdiğimi,  :)  10 sene HTP iyice yer etmiş bende, alışmaya çalışıyorum...

Alıntı yapılan: etms;505202
Lastiklerde DOT belli mi acaba abi?
Bir de şehir dışına kargo yapma şansın nedir? İzmir'e göndereceğim uyarsa, senin için bir sıkıntı olur mu ?

Lastik işi göreceli, o yüzden görerek alınması işime gelir, üzerindeki yazıları okumadım, o yüzden tarihini bilemiyorum,'' illa kargoyla alırım'' derseniz tarihini okuyup, size yazarım, kargolarım...

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;505238
Geçen hafta çarşamba günü aldım, ben bile anlamadım değiştirdiğimi,  :)  10 sene HTP iyice yer etmiş bende, alışmaya çalışıyorum...

Lastik işi göreceli, o yüzden görerek alınması işime gelir, üzerindeki yazıları okumadım, o yüzden tarihini bilemiyorum,'' illa kargoyla alırım'' derseniz tarihini okuyup, size yazarım, kargolarım...

Lastiklerin durumu için fotoğraf ve DOT yeterli olur diye düşünüyorum abi, kargoyla alabiliriz yani, ayrıca AŞTİ'de elden teslim almak gibi bir seçenek var ama, o senin için daha zahmetli olur sanırım. Kargo hala daha mantıklı geliyor bu sebepten.
(Yarın sabah arkadaşım Ankara'dan aktarma yaparak Karabük'e gelecek, AŞTİ seçeneği bu şekilde doğuyor.)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akşama fotoğrafını çeker, buraya eklerim...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;505238
Bir de benim hâlet-i rûhiyemi düşün işte. :rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En azından senin arabada yapılacak, eklenecek bişey yok...benim arabada sanayilik en az 2 günlük iş çıkar...

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;505395
En azından senin arabada yapılacak, eklenecek bişey yok...benim arabada sanayilik en az 2 günlük iş çıkar...

Abi pm attım ama görmedin sanırım. Bir bakar mısın?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Posta kutusunda birşey görünmüyor? ne zaman attınız??

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
satıdı.
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2015, 19:42:31 Gönderen: Engin E »