škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Olimpiyatlarda biz...:)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in yazısı hoşuma gitti, paylaşmak istedim...
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/21176508.asp
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SYSOP

• Kıdemli DT Üyesi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SYSOP;227142
Belkide en hayırlısı..
Sporu hayat felsefesi haline getirmiş, olimpiyatları ülke politikası haline getirmiş,yatırım yapmış sporculara olanak sağlamış ülkeler kazanmaya devam eder umarım.
Bizde devşirme sporcularımızla dahi başarı elde edemezken hükümet çıkmış Türki Cumhuriyetlerden sporcu devrişelim diyor. Bu kafayla bu kadar olur.
Orada ellerinden geleni yapan,canını dişine takan,belki de tek suçsuz olan sporcularımızı canı gönülden kutluyorum ben.

Özdil sporcularımıza biraz fazla yüklenmiş sanki, ben kendi mesajımı alıntı yapayım..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sporcu dediğin taaa ilkokuldan yetiştirilir, spor okulları olur, tesadüfen olan şeyler geçici oluyor.

Çocuğun her şeyi üniversiteye odaklı, aman ders çalış, şuna vakit ayırma falan filan, sporcu yetiştirmenin de politikası olur ayrıca, bizde neyin politikası var uzun vadeli, eğitimin mi, sağlığın mı?

Çevrimdışı mustang

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok yüzeysel ve sonuç odaklı buldum yazıyı, spor yapmayan insan sporcuların bahanelerinin aslında elimden gelen bu demek olduğunu tabii ki anlamaz dünyanın en iyileri orada ve dünyanın en iyisi olmak öyle kolay değil...

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazı yazıları güzel noktalara değiniyor fakat bazılarınıda sadece yazmak için yazılmış buluyorum.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olimpiyatlardaki başarısızlıkda amerikaya bağlanır :) arkasında kim var israil derler :)

sporda oluyo böyle bazen başarısızlıklar...

umarım gelecekde daha iyi olur

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde yabancı ülkeden sporcu getirip Türk vatandaşı yapıp yarıştırıyorlar ya,bir ülke için bu kadar utanç verici birşey olmamalıdır.sadece parası için koşan kişilerin kazanması milli mutluluk olmamalı.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben bora wang olayına hastayım, memlekette masa tenisi oynayan kimse kalmamış uzakdoğudan ithal etmişiz, ona üzülüyorum. adama da sebep olmuşlar.

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aşağı tükürsen sakal,yukarı tükürsen bıyık..
en iyisi tükürme yut...

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok şey yazılır konuşulur ama hepsi boş bu iş vapurlardaki işportacılar gibi çok konuşan yalaka laf ebelerinin önderliğinde olmaz.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bak Çin'e adamlar 80'lerden beri, 2-3 yaşındayken yetenekli olduğunu gördükleri bebeleri alıp eğitmişler, sonuç ortada.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Meslek gibi görmüyorlar bence..Yeterince çalışmıyorlar, inanmıyorlar..Belkide devlet yeterince destek vermiyor..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Takmayın kafanıza arkadaşlar olimpiyat falan...

Büyük dedelerimiz de olimpiyatlarda birşey görmemişlerdi, biz de görmüyoruz, büyük torunlarımız da görmeyecek bu gidişle nasılsa...

Arada bir tesadüfen biyonik biri çıkar, bir iki madalya alırız, bize 50 yıl yeter... Hala memleket olarak Naim'in kaldırışları ile avunuyoruz... :)

Bu işler bilimdir, okumak gerekir, öğrenmek gerekir, çalışmak gerekir, hepsinden önce iyi yönetmek gerekir, politika gerekir, strateji gerekir, plan gerekir, planı uygulamak gerekir, kaynak gerekir, altyapı gerekir, tesis gerekir, kafa gerekir, düşünmek gerekir, gelişmek gerekir... Gerekir oğlu gerekir anlayacağınız...

Yani bizim milletimizde ve yöneticilerimizde olmayan şeyler...

Bu yüzden diyorum ya, takmayın kafanıza olimpiyat falan, Naim'in kaldırışlarını anlatırız torunlara...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: atilla;385545
...Bu işler bilimdir, okumak gerekir, öğrenmek gerekir, çalışmak gerekir, hepsinden önce iyi yönetmek gerekir, politika gerekir, strateji gerekir, plan gerekir, planı uygulamak gerekir, kaynak gerekir, altyapı gerekir, tesis gerekir, kafa gerekir, düşünmek gerekir, gelişmek gerekir...
Petrol gibi bunlar da bizde hiç olmadığına göre.:wnk: