škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aranızda bir toyotacı olarak merhaba :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucamus;575346
Değerli forum üyeleri bir toyotacı olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Sivasta görev yapıyorum öğretim elemanıyım. Yakında şeytanın da dürtmesi ile skoda ya geçeceğim sanırım :)

Hoşgeldin mustafa hocam.2004 cumhuriyet ünv mezunu ve bi skoda kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ediyorum derhal geçiniz.hangi fakülte hangi bölümdesiniz.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hoş geldiniz. avensisten sonra superb size çağ atlatır düşüncesindeyim. şifayı kaptınız şimdiden hayırlı olsun ;)

Çevrimdışı ucamus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
@azureuseczilk aracım 2008 şu anki aracım 2006 model 1.6 comfort bu arada memleketim amasya hemşeriyiz sanırım amasya merkez :)

@adnan58 eğitim fakültesindeyim

@egeyildirim inş bakalım octavıa yada süperb arada gidip geliyorum :)

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucamus;575498
[MENTION=9866]azureusecz[/MENTION]ilk aracım 2008 şu anki aracım 2006 model 1.6 comfort bu arada memleketim amasya hemşeriyiz sanırım amasya merkez :)

Aslen Çorum'luyum ama eşim Amasya'lı işim Amasya'da. Doğal olarak %50 Amasya'lı sayılırım :) Avensisten sonra octavia çok iyi geldi bana. İnşallah size de skoda iyi gelir.

Çevrimdışı ucamus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9866]azureusecz[/MENTION] siz artık amasyalı olmuşsunuz :) inşaAllah bakalım niyetim o yönde çok memnun olmama rağmen artık avensis ten sıkıldım :)

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13258]ucamus[/MENTION] Öyle de denebilir. Ben günlük 100 km yol yapıyorum. (Evim Merzifon,işyerim Hamamözü'nde) Avensis çok yakıyordu benzinli kullanıyordum(tüpe karşıyım) o yüzden satıp Octavia aldım. ama iyi ki almışım diyorum.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucamus;575346
Değerli forum üyeleri bir toyotacı olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Sivasta görev yapıyorum öğretim elemanıyım. Yakında şeytanın da dürtmesi ile skoda ya geçeceğim sanırım :)

Hoşgeldiniz Mustafa Bey, ben de Avensis'ten Skoda'ya dönen biriyim. İlk tanışmam 1995 yılında ikinci arabam olan 94 model Skoda Formen ile başlamıştı.

Yazdı, kıştı; ömür geçti! :o

Çevrimdışı ucamus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ömür geçiyor gerçekten . Hepinize teşekkür ederim eğer fırsatım olursa en kısa zamanda test edeceğim ikisinide.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucamus;575499
[MENTION=7721]adnan58[/MENTION] eğitim fakültesindeyim

Aşkın hocanın fakültesindesiniz siz.Mustafa hocam memlekete selam ora cafe de bi çay için mesarifler benden...:):):)