škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aranızda bir toyotacı olarak merhaba :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ucamus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Değerli forum üyeleri bir toyotacı olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Sivasta görev yapıyorum öğretim elemanıyım. Yakında şeytanın da dürtmesi ile skoda ya geçeceğim sanırım :)

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz :) şeytanı karıştırmadan tavsiyelerimizle sizi de skodacı yapabiliriz :)

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hoş geldiniz  noxy44 ün de dediği gibi şeytanı işe karıştırmadan skodaya geçin :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hos geldiniz :) sonunu dusunen kahraman olamaz yuregin sesini dinlemek lazim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoşgeldiniz. Virüs artık kanınızda, başka şansınız yok:)

Çevrimdışı ucamus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim şeytan hepimizden uzak dursun :) fanatik bir avensis kullanıcısı olarak artık sıkıldım octavıa yada superb ye niyetim var özellikle bu araçları kullanan arkadaşların yorumları ve bilgisine ihtiyacım var çünki henüz bu iki aracı da test etmedim

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 10 yıldan fazladır 3 adet Corolla kullanmış ve son olarak 2011 E15 makyajlı kasadan Yeti'ye geçmiş biri olarak hoş geldiniz diyorum. İlk aracımda 1994 model bir Skoda Favorit GLX

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ucamus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim hepinize sanki yıllardır forum üyesi gibi hissetim kendimi :) içimdeki sesi dinleyerek Allah nasip ederse skodaya geçeceğim

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz :) ben de eski toyota kullanıcısıyım, toyotayı da hala çok severim ama 1.33 auristen sonra 1.2 tsi insanı tebessüm ettiriyor :)

Çevrimdışı ucamus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeren;575402
hoşgeldiniz :) ben de eski toyota kullanıcısıyım, toyotayı da hala çok severim ama 1.33 auristen sonra 1.2 tsi insanı tebessüm ettiriyor :)

[MENTION=11870]yeren[/MENTION] yakut çekiş nasıl benzin dizel farkını kafamda netleştiremedim

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucamus;575376
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim şeytan hepimizden uzak dursun :) fanatik bir avensis kullanıcısı olarak artık sıkıldım octavıa yada superb ye niyetim var özellikle bu araçları kullanan arkadaşların yorumları ve bilgisine ihtiyacım var çünki henüz bu iki aracı da test etmedim
Öncelikle hoşgeldiniz.Avensis'in kaç model ve yılı nedir? ben de eski bir avensis kullanıcıyım ve bu virüsü 1.5 yıl önce kaptım :)