škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni octiler :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bbenjaminbarker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba. adım cem istanbulda yaşıyorum erzurumda okuyorum son sınıf öğrencisiyim. bugun itibari ile 1.6 tdi dsg ambition (arka park sensörü çelik jant maxi dot) modelini sipariş etmeiş bulunmaktayız. kredi çıkarsa yani :) araç hakkında  buralarda bilgi edinmeye çalışacağım tek korkum dsg onda da bir şey çıkmaz umarım :) herkese tekrar merhaba :)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bbenjaminbarker;444103
herkese merhaba. adım cem istanbulda yaşıyorum erzurumda okuyorum son sınıf öğrencisiyim. bugun itibari ile 1.6 tdi dsg ambition (arka park sensörü çelik jant maxi dot) modelini sipariş etmeiş bulunmaktayız. kredi çıkarsa yani :) araç hakkında  buralarda bilgi edinmeye çalışacağım tek korkum dsg onda da bir şey çıkmaz umarım :) herkese tekrar merhaba :)

Hayırlı olsun arkadaş! Güle güle kullanın...

Ugur A.

• Ziyaretçi
herkese merhaba. adım cem istanbulda yaşıyorum erzurumda okuyorum son sınıf öğrencisiyim. bugun itibari ile 1.6 tdi dsg ambition (arka park sensörü çelik jant maxi dot) modelini sipariş etmeiş bulunmaktayız...
:hsg::eyv.::wlc:
Kazasız belasız İnşaallah.
...tek korkum dsg onda da bir şey çıkmaz umarım :) herkese tekrar merhaba :)
DSG' den korkmayın. Yalnız frene basıp da durduğunuzda frene tam olarak basın. Sadece aracı durduracak bir şekilde az basarsanız, sistem her an kalkış yapılacak olarak algılayıp rölanti devrini 1000d/d civarına sabitliyor. Bu da yarım debriyaj seviyesinde bekleyen sistemde ileride sıkıntılar oluşmasına neden olabiliyor.:wnk:

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;444125
:hsg::eyv.::wlc:
Kazasız belasız İnşaallah.

DSG' den korkmayın. Yalnız frene basıp da durduğunuzda frene tam olarak basın. Sadece aracı durduracak bir şekilde az basarsanız, sistem her an kalkış yapılacak olarak algılayıp rölanti devrini 1000d/d civarına sabitliyor. Bu da yarım debriyaj seviyesinde bekleyen sistemde ileride sıkıntılar oluşmasına neden olabiliyor.:wnk:

teşekkür ederim arkadaşlar tecrübeleriniz yakından takip edeceğim :f1::f1:

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;444109
Hayırlı olsun arkadaş! Güle güle kullanın...

teşekkür ederim :):)