škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben geldim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldin....

çok geçmiş olsun... allah beterinden korusun....
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun..

Hoşgeldiniz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

fabialife

• Ziyaretçi

Çevrimdışı cemal arslan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.artituning.com
çok teşekkür ederim arkadaşlar...hoşbulduk...

fabialife

• Ziyaretçi
forumda bir chip ustamızda oldu arkadaşlar, hayırlı olsun.

Çevrimdışı cemal arslan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.artituning.com
elimden geldiğince yardımcı olurum...kime yada kaça yaptırmak istediğiniz beni ilgilendirmiyor...sadece kandırılmayın...paranızın hakkınızı alın...

bu arada...reklam durumları nedir bilmiyorum...kurallarda pek bir şey yazmıyor...adminlerden birine mesaj attım ama cevap alamadım...reklam sponsorluk işleri nasıl oluyor varmıdır yokmudur bilgi alamadım...bu yüzden kendi adımızı açık açık yazmadım...

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: cemal arslan;32029
elimden geldiğince yardımcı olurum...kime yada kaça yaptırmak istediğiniz beni ilgilendirmiyor...sadece kandırılmayın...paranızın hakkınızı alın...

bu arada...reklam durumları nedir bilmiyorum...kurallarda pek bir şey yazmıyor...adminlerden birine mesaj attım ama cevap alamadım...reklam sponsorluk işleri nasıl oluyor varmıdır yokmudur bilgi alamadım...bu yüzden kendi adımızı açık açık yazmadım...

cemal ben durumu anladığım için sen çekimser davranınca  kısacık ben yazayım dedim. seni biliyor takdir ediyorum. adminler de bizden birisi bizlerden hiç bir farkları yok, sana dönmedilerse mesajına daha okuyamamışlardır. en kısa sürde dönerler.
bu forum gerçekten tam bir aile ortamı, sct gibi katı kurallar yok. herkes ya şahsen yada gıyabında birbirini tanır. burada isimler, markalar, servisler her ne varsa rahatlıkla yazılır, söylenir. bazı markaların dist. veya bayileri ürünlerini rahatlıkla tanıtıp pazarlıyorlar. yani burada ticari kaygı yok, biz bize paylaşıyoruz.
senin katkılarından da faydalanmak isteriz, özellikle dizelciler.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle