škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti kullanım kılavuzu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dostlar biliyorsunuz yetimi değiştirdim ancak kitab yoktu temin de edemiyorum yüce den taleb ettim servis yardımcı olamadı yunus bey ile yazıştık saolsun gece arısında cvb ladı ancak netice yok nette var pdf olarak ancak ben elimde kiyab olsun istiyorum üstelik kitap renkli ayıca 300  yakın sayfa tabii bolero nunda kitabı lazım aranızda yardımcı olabileck varmı acaba.
 kitab her araca bir tane geliyormuş hatta 2016 lar için gelmemiş bile bunu da ögrendim
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tek çözüm orijinali üzerinden aynı boyutta renkli ve kaliteli fotokopi gibi görünüyor bu halde.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten oglumda aynisini söylüyor " bsba stama hiç ben renkli fotokopi yapıp ciltletim teslim edecem sana diyor" ama bende onu uğraştırmak istemiyorum zaten uazfan brri bana araç pesinde koştu ötekinide satmak için ugraştı
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayrettin Abi, her ne kadar "Pdf istemiyorum" demenize rağmen söylemek isterim ki, bendenizde birkaç adet Yeti kitapçığı(2013-2014-2015) ile 1 adet bolero(2013) kitapçığı pdf olarak var. Hemi de renkli :D.

Matbu kitapçıkta arama yapmak(özellikle acil durumlarda) çok zahmetli oluyo. Tabletiniz varsa pdf kitapçığı ona yükleyip kullanmanızı öneririm. Böylece daha rahat ve çabuk arama yapılabilir. Gözleri bozuk olanların sayfa görüntüsünde büyültme yapabilmesi de bir başka avantajı. Her ihtimale karşı matbu kitapçığı da torpidoya atarsın, olur biter :ok:

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;558442
Hayrettin Abi, her ne kadar "Pdf istemiyorum" demenize rağmen söylemek isterim ki, bendenizde birkaç adet Yeti kitapçığı(2013-2014-2015) ile 1 adet bolero(2013) kitapçığı pdf olarak var. Hemi de renkli :D.

Matbu kitapçıkta arama yapmak(özellikle acil durumlarda) çok zahmetli oluyo. Tabletiniz varsa pdf kitapçığı ona yükleyip kullanmanızı öneririm. Böylece daha rahat ve çabuk arama yapılabilir. Gözleri bozuk olanların sayfa görüntüsünde büyültme yapabilmesi de bir başka avantajı. Her ihtimale karşı matbu kitapçığı da torpidoya atarsın, olur biter :ok:
Ben kullanım kılavuzunun pdf'si telefonuma kopyaladım. Hem yer kaplamadan yanımda taşıyabiliyorum, hem de kolaylıkla içinde arama yapabiliyorum.:gaz:

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Toygarcım çok teşekkürler ilgine yazını şimdi gördüm 2 saat öncede oglum gelmişlerdi ben torunlarla oynarken baba göndermedin kitapçıkların maillerini dedi ZINK die kaldım ve hemen o an gönderdim sanırım sendekikerde aynıdır skoda dan indirdim çünkü araç 232 sayfa, bolero 56 sayfa ben ona iş çıksın istemedim ama kendi kaşındı
Bu arada tablet var meb verdi orda rafın üstünde duruyor çünkü bi işe yaramıyor birde takip altında bişi yükleyemiyoruz yüklesekde bir süre sonra pofff uçtu gitti yada ulaşılmaz oluyo
Rşimşek telfonumda uygulama 2011 den beri var arac degişince yıl secimi yaptım sadece ama desim ya ben kitap elimde okumayı severim cepteki biraz ucucu oluyo kitap kalıcı...
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2016, 20:12:06 Gönderen: muallim45 »
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;558491
Ben kullanım kılavuzunun pdf'si telefonuma kopyaladım. Hem yer kaplamadan yanımda taşıyabiliyorum, hem de kolaylıkla içinde arama yapabiliyorum.:gaz:

:ok: Tablet alabilirsem bunu deneyeceğim. Matbu kitapçıkta arama yapmak çin işkencesi âdeta.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
PDF çok büyük nimet, yıllardır basılı kullanma kılavuzunu elime almadım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayrettin bey, el altında bulunması gereken dosyaları Hotmail'in OneDrive'ı ya da Google/GMail'in Drive'ı gibi sanal bir sürücüye koyunca, telefon olmasa bile dünyanın internete girilen her yerinden ulaşabiliyorsunuz.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Durumu aştık izmir renk oto napıp edip kitabları getirtmiş ve bana gönderdiler sagolsunlar.
Sizlerede teşekkürler ilginiz için.
2020 Karoq 1.6 TDI