škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni kasa yeti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar az önce yüce otoda idim otoyol sinyal sayısı, hareket haline geçince kapı kilitleme özelliklerin aktif ettirdim tam çıkıyordum ki tırdan indîrilen yetilerî gördüm. Hızla önden baktım yeni sis farı sistemi vardı yani anlaşılan yeni kasa geldi artık hadi hayırlı olsun diyelim ama bu yüz ile bana göre dîger suv lara benzemiş karekteristiği gitmiş.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şİmdi bir şeye benzemiş. O çift far sisteminden vaz geçmeleri güzel olmuş.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Trafik sorunlu olmasa fotoda çekecektim ama olmadı
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fotoğraftaki gibiyse bu sefer güzel olmuş. mercedesin bir jipi var ya tam ona benzemiş :)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DDŞ ben bu benzeme olayına karşı çıkıyorum zaten kendine has olması hoşuma gidiyor , voswagen grubunda bu dikkat esilen bir konuydu aslında banagöre de ford un satamadığı kuga sına benzemiş bana göre tabii...
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı therasmus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Skodanın en beğendiğim aracıdıri,kendisi. :)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende süperb yii çok beğeniyorum amma bu dizler ve bel benim sedan araçlara binmeme müsaade etmiyor tabii birde alıştım artık Cmax ardından fio şimdi de bu yeti, yüksek koltuk yüksek tavan artık vazgeçilmezim oldu hatta eveli hafta mersedes Vito 111 CDİ ile kafa kafaya takas teklifi geldi özelliği 8+1 otomobil sınıfında işli içi komple ertex de yapılmış masa vs ses sistemi öyle bir kanıma girdiki az daha hee diyordum ama emekli olmadığım için vazgeçtim araç 5 metre e ben her gün okula gidip geliyorum manisada şehiriçinde zorlanırım diye vazcaydım ama hala içimde doğrusu
haden yaaaa ben yetimi çok seviyom mutuluyz onunla artık aracın her sıkıntısını da aştım tam anlamı ile her yanına ve tekniğine muktedir oldum ama 7 ay oldu neticede
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı therasmus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;458395
bende süperb yii çok beğeniyorum amma bu dizler ve bel benim sedan araçlara binmeme müsaade etmiyor tabii birde alıştım artık Cmax ardından fio şimdi de bu yeti, yüksek koltuk yüksek tavan artık vazgeçilmezim oldu hatta eveli hafta mersedes Vito 111 CDİ ile kafa kafaya takas teklifi geldi özelliği 8+1 otomobil sınıfında işli içi komple ertex de yapılmış masa vs ses sistemi öyle bir kanıma girdiki az daha hee diyordum ama emekli olmadığım için vazgeçtim araç 5 metre e ben her gün okula gidip geliyorum manisada şehiriçinde zorlanırım diye vazcaydım ama hala içimde doğrusu
haden yaaaa ben yetimi çok seviyom mutuluyz onunla artık aracın her sıkıntısını da aştım tam anlamı ile her yanına ve tekniğine muktedir oldum ama 7 ay oldu neticede

Peki kendi aracınız olarak değilde sade kullanıcı olarak yetinin artıları ve eksileri nelerdir?

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evvelce yazmıştım sorduğun için tekrar yazarım
 samara vega C max ve fio şimdi yeti bu araçların içinde en performanlı bulduğum araç oldu yeti o sport viteste yokuştırmanırken gazlayınca beni koltuğa yapıştırması beni mest etti doğrusu
 yakıtı bişey diyemeyeceğim çünkü benim inancım herkes farklı yakar bu kadar aracımda oğlum hep benden az yakardı ve bana bozulurdu sen bizi batırcan diye ama onun gözü hep yol bgsyr da anlık tüketimde ben bakmam yola bakarım hep boşsa bildiğim yolsa kişmse tutamaz beni e öyle olunca yakıyo tabii
 içi çok rahat otomobil komforunda koltuklar işlevsel park etmede bayılıyorum turu yüksek birde ön tekerler direksyon kırınca yatıyor bu müthiş bişey Mercedes de var bu teknik en kısa aralıklara bile sorunsuz girip çıkabiliyorsunuz.
 ben bu aracı almadan önce 1 yıl boyumca dıdık dıdık ettim interneti ve öyle karar verdim walla pek eksi sayamam benim şartlarım böyle gelikti çünkü arazi dag gezmesi vs de olunca bu benim aracımmış diyorum birde çok yüksek olmaması beni memnun ediyor benim önceki kararım duster idi oğlum işyerine arazi ekibi için 8 tane aldırdı onlada binme şansım oldu ve hemen vazgeçtim çünkü bana yüksek dizler bel sıkıntılı çünkü eşimde zorlanınca birde kışın her inişte pantolonnun dizaltı arkası çamurla bezeniyor arka kapıdan binenlerin de sırtları arka çamurluk ve dodik çıkıntı olduğu için berbat çamura bulanıyor. ama yeti öyle değil biraz dikkat ile temiz siniz.
 biraz yanlı oldu değilmi dostum e ama yapacak bişi yok ben tam aracımı buldum
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün Oğuşlar skoda araçlar elimize ulaştı test için gelebilirsiniz diye mesaj atmıştı bu sabahta düzeltme yaptılar lansman olmadan test ettirmeyeceklermiş :D 1.6 tdı dsg olması güzel oldu :)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi hayırlısı olsun
2020 Karoq 1.6 TDI