škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Oğuşlar Kapanmış

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilhana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selam herkese,

Az önce cep telefonuma sms geldi, "Skoda oğuşlar yetkili servis ve satış noktamız kapanmıştır" şeklinde.

Hazır kampanya varken aracımı bakıma götürecektim, çok memnun kalmıştım oğuşlardan.
İstanbul'da önereceğiniz, memnun olduğunuz başka servis var mı?

Teşekkürler,

Çevrimdışı Ferdi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Söz konusu mesaj az önce bana da geldi. Aracımı Oğuşlardan almıştım ancak süreçten hiç memnun kalmamıştım. Aracımın ilk MTV'sini bile ödemediklerini rasgele fark etmiştim ve 10 kere arayarak ancak ödemelerini sağlayabildim.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emin misiniz? Bana gelen mesaj da Yüce Motor'un kapandığı yazıyordu.

Not: Ben aracımı Oğuşlardan aldım, servis vs. konularında oldukça tatmin ediciler.

EDİT: Şimdi yeni mesaj geldi, servis ve satışı bırakmış Oğuşlarda. Özel satış ve servis olacaklarmış.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2016, 17:01:18 Gönderen: deathbomb »

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Açıkçası Yüce nin bırakması kötü olmuş.

İşçlik ve parça konusunda oldukca iyiydiler.

Eski kasa araçlar üzerinde bilgileri çoktu.

Simdi adı geçen servisler ne fabia I ne A4--A5 Octavia yı doğru dürüst biliyorlar.

Özel servislere yol gözüktü.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;580856
Açıkçası Yüce nin bırakması kötü olmuş.

İşçlik ve parça konusunda oldukca iyiydiler.

Eski kasa araçlar üzerinde bilgileri çoktu.

Simdi adı geçen servisler ne fabia I ne A4--A5 Octavia yı doğru dürüst biliyorlar.

Özel servislere yol gözüktü.

Aslında öyle sayılmaz,Vw servislerinin elinden binlerce eski kasa Polo,Golf,Passat geçtiği için Skoda servislerinden daha çok şey bilebildiklerini düşünüyorum. Bu araçların yürür aksamlarından motoruna kadar herşey birebir aynı çünkü,bir sorun olacağını sanmıyorum..

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;580864
Aslında öyle sayılmaz,Vw servislerinin elinden binlerce eski kasa Polo,Golf,Passat geçtiği için Skoda servislerinden daha çok şey bilebildiklerini düşünüyorum. Bu araçların yürür aksamlarından motoruna kadar herşey birebir aynı çünkü,bir sorun olacağını sanmıyorum..

VW servisleri konusunda haklısınız. Ben A5 kasa için  son yıllarda Doğuş Esenyurt tan servis almaktayım. Zira   Beylikdüzü nden   Bakırköy e kadar diğer servis ve satıcılar araçları ne tanıyor ne de anlıyor. Belki VW den dönen bu servisler daha bilgili ve etkili olurlar. Bekleyip göreceğiz.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Oguslar iyi fiyat veriyordu uzuldum. Kia'ya devam ediyorlardir belki.

Çevrimdışı ilhana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben 2 hafta önce Oğuşlar'dan randevu almaya çalıştığımda sistemlerde sorun var, randevu veremiyoruz demişlerdi, aynı şeyi Yüce'de yapmış duyduğum kadarıyla. Zaten belliymiş demekki biz bilmiyormuşuz.

Bu arada Anadolu yakasında Çakıroğlu'na (sultanbeyli) servis için giden oldumu?

Çevrimdışı aleash34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilhana;580957
Ben 2 hafta önce Oğuşlar'dan randevu almaya çalıştığımda sistemlerde sorun var, randevu veremiyoruz demişlerdi, aynı şeyi Yüce'de yapmış duyduğum kadarıyla. Zaten belliymiş demekki biz bilmiyormuşuz.

Bu arada Anadolu yakasında Çakıroğlu'na (sultanbeyli) servis için giden oldumu?
Ben aracımı Çakıroğlu'ndan aldım, çok ilgililerdi. Servisini bilmiyorum ama.

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çakıroğlu iyi ve güvenilir ilgili bir servis ben tavsiye ederim.

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oğuşlar gerçekten çok iyi fiyat veriyordu. Kayıp bence..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Usta

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
OĞUŞLAR GRUP OTOMOTİV DE SON DURUM
"Oğuşlar Grup Ümraniye; Skoda, Volkswagen, Seat, AUDİ markalarının hepsine tam donanımlı ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile 2500m2 kapalı servis alanında hizmet vermeye devam ediyor. Tüm Skoda müşterilerimize Motor+Mekanik+Lastik+Hasar Onarım+Klima+Egsoz Emisyon gibi alanlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca 12047 TSE Yetkili Servis Sertifikası ile BOSCH CAR YETKİLİ Servisliği başlığında tüm markalara da hizmet vermektedir."

Çevrimdışı Usta

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilhana;580612
Selam herkese,

Az önce cep telefonuma sms geldi, "Skoda oğuşlar yetkili servis ve satış noktamız kapanmıştır" şeklinde.

Hazır kampanya varken aracımı bakıma götürecektim, çok memnun kalmıştım oğuşlardan.
İstanbul'da önereceğiniz, memnun olduğunuz başka servis var mı?

Teşekkürler,

OĞUŞLAR GRUP OTOMOTİV DE SON DURUM
"Oğuşlar Grup Ümraniye; Skoda, Volkswagen, Seat, AUDİ markalarının hepsine tam donanımlı ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile 2500m2 kapalı servis alanında hizmet vermeye devam ediyor. Tüm Skoda müşterilerimize Motor+Mekanik+Lastik+Hasar Onarım+Klima+Egsoz Emisyon gibi alanlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca 12047 TSE Yetkili Servis Sertifikası ile BOSCH CAR YETKİLİ Servisliği başlığında tüm markalara da hizmet vermektedir."