škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Birlikteliğimizin 5. yılını yaşarken ilk arıza...

Ziyaretçi · 32 · 11689

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kroniklerden biridir sirkülasyon düğmesi,hepsinde değildir ama potansiyeli olan durumdur. Arada yapıp düzelir genelde kendi kendine.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya da bir ihtimal (belki söylendi) kirlenmiştir ve takılmıştır içeride step motorcuklar :) Gel bir ara sökelim :) (Ellerim kaşınıyor kobay lazım bu ara :++: )

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bu iş kabak tadı vermeye başladı. Bugün üşüdüm arabada kaloriferi açtım tabi sönmüyor sirkülasyon lambası, anaaaam bütün camları buğu bastı. Birden kapandı etraf yaktım 4 lüleri buz gibi akşam soğuğunda cam açık geldik eve :hanz:

Yarın servisteyim :D

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sonucu merak ediyoruz dogrusu, mekanik bir problemmi? beyinlemi alakalı acaba? tusmu arızalı?
Umarım fazla masraf acmaz,

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yav bugün sanayiye gidicektim servise, başka iş çıktı gidemedim, ama haftasonu kesin giderim inşaallah :D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Geçmiş olsun Hakan abim umarım büyük bir şey çıkmaz...
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yiyosa çıksın gebertirim o davşanı, rezil etti bizi bugün :D

Herşeyde kusursuz köpeksi mekanik değil ki ama canım :hanz:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;91374
Yiyosa çıksın gebertirim o davşanı, rezil etti bizi bugün :D

Herşeyde kusursuz köpeksi mekanik değil ki ama canım :hanz:
sıkma canını olur böyle vakalar skodalarda arızalanır.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla bugün uçak bileti için okuldan çıkıp Ankarada kaldım akşama kadar eve gelmedim, yine yalan olduydu servis işi.

Eskilerden bi CD taktım yolda, "Yürü Yüreğim" diye feci baslı bi şarkı. Aboooo nası gaza geldim, Göksunun oralarda gaz yerde geliyorum. Bas öle vuruyor ki kapı cebindeki malzemeler halay çekiyor. Dünya kopsa duymam. Hızım 180-190 arası bi yerde, baktım otobüs istanbul yoluna atlıyo mavi askeri otobüs havacı işi belli, yola çıkamamış süratli trafikten askerler indi sıksan ateş almaz antik çağ G3 leri sallayarak şeriti boşaltacaklar.

Bu arada makas falan attığım için en sağda olabiliyorum 180 ile :D

Derken frene bi gömdüm asker abiler şehid olmamalıydı :hanz:

150 metre ABS masajı temiz, baktım yok la durmayacak, sola sert bi kırdım, sinir oldum 3 e çektim bi asıldım geri 120 ye yardır, bi sağ bi sol derken iç sirkülasyon ışığı baktım sönmüş :D :D :D :D :D

Basıyom yanıyo basıyom sönüyo, canavar gibi. Baktı alacam hayatını geri kalan yaşamını başka vücütlarda yedek parça olarak sürdürecek, korktu kesti :hanz:

Galiba sarsıntı ile alakalı bir durum. Kapakçık düzeliverdi.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2010, 19:25:03 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan yine güldürdün ya :kiki: :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
:D :D :D

Valla ama abi, GALA açık, 185 ile gidip sağ sol fren gaz şanzuman hobaaa ortalık duman olunca düzeliyor sirkülasyon arızası, bakın forumda arızaya çareler geliyor, yeni soluklar taşıyorum :D :D

NOT:Ben böle yaptımda düzeldi diye sizinde başınızda aynı arıza varken arabayı duman ederseniz Allah korusun karışmam :D Denemeyin.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;91722
Valla bugün uçak bileti için okuldan çıkıp Ankarada kaldım akşama kadar eve gelmedim, yine yalan olduydu servis işi.

Eskilerden bi CD taktım yolda, "Yürü Yüreğim" diye feci baslı bi şarkı. Aboooo nası gaza geldim, Göksunun oralarda gaz yerde geliyorum. Bas öle vuruyor ki kapı cebindeki malzemeler halay çekiyor. Dünya kopsa duymam. Hızım 180-190 arası bi yerde, baktım otobüs istanbul yoluna atlıyo mavi askeri otobüs havacı işi belli, yola çıkamamış süratli trafikten askerler indi sıksan ateş almaz antik çağ G3 leri sallayarak şeriti boşaltacaklar.

Bu arada makas falan attığım için en sağda olabiliyorum 180 ile :D

Derken frene bi gömdüm asker abiler şehid olmamalıydı :hanz:

150 metre ABS masajı temiz, baktım yok la durmayacak, sola sert bi kırdım, sinir oldum 3 e çektim bi asıldım geri 120 ye yardır, bi sağ bi sol derken iç sirkülasyon ışığı baktım sönmüş :D :D :D :D :D

Basıyom yanıyo basıyom sönüyo, canavar gibi. Baktı alacam hayatını geri kalan yaşamını başka vücütlarda yedek parça olarak sürdürecek, korktu kesti :hanz:

Galiba sarsıntı ile alakalı bir durum. Kapakçık düzeliverdi.

Ben belirtecektim bunu :hanz::hanz::hanz: ama adımız yeteri kadar çıktığı için sustum :hanz::hanz::hanz: Bir arkadaşta 68'lik olanlardan vardı, aynı sorun vardı birgün filtre taktı bu, dedim ver bir test edeyim, döşemede gittim geldim, sonra al dedim sorunuda çözdüm, sirkülasyonda düzeldi arada :hanz::hanz::hanz: hödö oldu tabi ama mis gibi sonuç :hanz: sirkülasyon cart curt edince döşemede gitmek lazım :hanz: o düzeliyor :hanz:
hadi gözün aydın güle güle kullan :hanz:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;91875
Ya özelden yazsana be Kaptan ya :D :D

Haklısın tabi olabilirdi ama işte elimizde değil, iyi örnek olmak istiyoruz sonuçta :fiuv::fiuv::fiuv: yoksa ben daha neler yazar söylerimde :rm::rm::rm:

Çevrimdışı FabiaElegance

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;91722
Valla bugün uçak bileti için okuldan çıkıp

:++::++::++: Koptum Alllah'ta seni güldürsün...