škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Müzik sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı leader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, bu hafta sonu 2005 model Fabia Sedan Special aldım. Malumunuz araçta kaset çalar ve radyo var ama bu teknolojiler artık eskidi. Aracın orijnal halini bozmadan nasıl günümüze uygun bir müzik sistemi elde edebilirim? Kimisi araç teybine usb takılmasının mümkün olduğunu belirtiyor kimisi ise olmadığını. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinalciyseniz usb olayına girebilirsiniz, yoksa güzel bi Pioneer takabilirsiniz, maliyetleri cokda farklı olmaz:(

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teyp çerçevesi+ pioner teyp on numara olur.

Çevrimdışı Kefren

• Skoda Sevdalısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
n11 den kablosuz kaset adaptörü aldım çok memnunum CD kalitesinde ses veriyor şarjı yeterli kablo derdi yok en önemlisi orijinalliği bozmuyorsun

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hiç uyduruk işlerle uğraşmayın. pionner candır. orjinal teybiniz bi kenarda dursun. orjinalini özleyince takarsınız olur biter orjinal olmuş olur :D

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende orijinali değiştirmeyi çok düşündüm ama .. Gördüğüm kadarıyla çok iğreti duruyor hiç hoş bi görünü olmadığı için değiştirmedim.Sympony ile devam ediyoruz ...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kasetçalar modeli MS 402 ise ve ''A/F'' tuşunun altındaki tuşun üzerinde ''AS'' değil de  ''CD'' yazıyorsa, USB-AUX-SD kiti alıp takabilir, flash bellekten, hafıza kartından yada mp3 çalar veya telefondan müzik dinleyebilirsiniz.100-200 arası maliyeti olur.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı leader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;483774
hiç uyduruk işlerle uğraşmayın. pionner candır. orjinal teybiniz bi kenarda dursun. orjinalini özleyince takarsınız olur biter orjinal olmuş olur :D

:D çok pratik çözüm olmuş. Öyle olacak heralde

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;483804
Kasetçalar modeli MS 402 ise ve ''A/F'' tuşunun altındaki tuşun üzerinde ''AS'' değil de  ''CD'' yazıyorsa, USB-AUX-SD kiti alıp takabilir, flash bellekten, hafıza kartından yada mp3 çalar veya telefondan müzik dinleyebilirsiniz.100-200 arası maliyeti olur.

Benim eski teyp oyleydi abi ya. Evde durup duruyo hala

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaset adaptörleri kaset mekanizmasını bozuyor. tamiri de imkansız gbi

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
Kaset adaptörünün girdiği yer iflah olmuyor, sonrasında kaset de çalmaz oluyor, en sonunda kaset pozisyonunda kalıp, radyo da dinletmiyor.

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Türkiye'de zor bulunan wolksvagene ait rmt 100 teyp buldum taktım süper ötesi Şiddetle tavsiye ederim ne ararsanız var

Çevrimdışı leader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;483804

Evet, dediğiniz gibi yaptım. 150 TL maliyeti oldu ama teybim orijinal kaldı :) İnternette bu aparat satılıyor, montajı da oldukça kolay. Orijinal takıntısı olanlar için ideal çözüm. Konuyla ilgilenen herkese teşekkürler.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle çıs-tak layın...

Çevrimdışı axoactive

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: leader;487666
Evet, dediğiniz gibi yaptım. 150 TL maliyeti oldu ama teybim orijinal kaldı :) İnternette bu aparat satılıyor, montajı da oldukça kolay. Orijinal takıntısı olanlar için ideal çözüm. Konuyla ilgilenen herkese teşekkürler.

Hayırlı olsun, ürünün linkine paylaşır mısın? birde montajı kendin mi yaptın yoksa elektrikçiye mi yaptırdın? takmak sorun değilde sökmek zor gibidir diye düşünüyorum.