škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İç hava sirkülasyon düğme arızası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ersin.ergun;491020
Arkadaşlar ben yeniyim benim araç 2001 1,4 mpı fabıa sol arka kapı kartonları göl gibi neden acaba.

su alıyor bu videoyu uygula sorunu çözersin https://www.youtube.com/watch?v=2MMRjCZBHfY

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç model ve hangi donanım. Ona göre parçanın numarasını bulursunuz paramparca.com sitesinden. Muhtemelen ikinci veya üçüncü linkteki parçalardır.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2015, 16:50:05 Gönderen: B.fabia »

Çevrimdışı adnk55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;491594
Araç model ve hangi donanım. Ona göre parçanın numarasını bulursunuz paramparca.com sitesinden. Muhtemelen ikinci veya üçüncü linkteki parçalardır.

2006 1.4 tdi 69 hp classic hb

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Açıkçası bulamadım. İkinci veya üçüncü linkteki parçalar olabilir
.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2015, 17:30:11 Gönderen: B.fabia »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kalorifer motorunu söktüğünüzde bir flap göreceksiniz. o flap sayesinde iç sirkülasyon yapıyor. ona bağlı minik bir motor vardır. yoksa geçmiş olsun arayıp bulmak lazım.

Çevrimdışı adnk55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;491639
kalorifer motorunu söktüğünüzde bir flap göreceksiniz. o flap sayesinde iç sirkülasyon yapıyor. ona bağlı minik bir motor vardır. yoksa geçmiş olsun arayıp bulmak lazım.

bir fotoğraf bulabilirde paylaşırsanız sevinirim,
bodrum da bulamadım, internetten bulduğum parçacılara telefon açıp anlatıyorum ilk başta ilk defa duymuş gibi yapıp sonra bana kalorifer motoru abi o deyip kalorifer motoru satmaya çalışıyorlar

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adnk55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün servisi aradım 3. aradığım serviste aradığım parçayı anlatabildim, parçanın adı " Klima ayar motoru" diye geçiyormuş 402 TL fiyat verdiler.
Şahkan otoyu aradım ürünün numarası "6Q1819453D"
İstanbulda bir yerde parçayı anlatmıştım bulmuşlar parça nosunuda verdim. bana şu parça olduğunu söylediler
http://www.youtube.com/watch?v=8y1raIi0Cow&feature=youtu.be

ne kadar doğru bilmiyorum. siparişi verdik bakalım gelince anlayacağız doğru mu değil mi
fiyat 80+kargo

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
El becerinize kalmis. Torpidonun 5tane torx civatasi var onlari sokunce geliyor. Karsinizda kocaman kalorifer motoru ve ic hava sirkulasyon flabi kaliyor

Çevrimdışı adnk55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;492216
El becerinize kalmis. Torpidonun 5tane torx civatasi var onlari sokunce geliyor. Karsinizda kocaman kalorifer motoru ve ic hava sirkulasyon flabi kaliyor

Teşekkür
Düşündümde bu soğuklarda hiç uğraşamam. Dün yolda kalınca özel serviste baskı balata değiştik zaman kalmadı. Pazartesi müsaitim özel serviste takacaklar ücretsiz. Bu arada fandan hakkaten rahatsız edici bir ses geliyor, temizletince geçermi gerçekten

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kalorofer motorunu goreceksiniz zaten. Sokturun (ya da o motorun takilmasi icin sokulmesi gerekiyordur) elinize islak mendil ve kulak copu alin havaninda yardimiyla guzelce tozunu alin. Miline de wd40 sikin ve elinizle cevirin. Buyuk oranda ses sorunu cozulur