škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Takas edeyim mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sleep_r

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
rs-vrs-gt-gti-r-rc gibi sondan eklentili araç bakarken daha bir dikkatli olun.Bu tarz araçlar genelde hor kullanılıyor.Temiz-kazasız-problemsiz-yorulmamış olanlarda nadir bulunuyor. Başta bir heves daha sonra ızdıraba dönüşebiliyor.  aracın ilk sahibine kadar geçmişine ulaşmaya çalışın. Servis-usta 2 lisine çapraz sorgu yaptırın. Neticede ortada dönen miktarlar ciddi. Bazen 2 liralık alışverişte bile düşünüyoruz detaylı.Başta verilecek 100 200 expertiz ücreti sonradan sizi ciddi masraflardan kurtarabilir.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten içindeki hidrojen zımbırtısı nedeniyle biraz mesafeli duruyorum, turbo ve enjektörleri elimde patlayacakmış gibi düşünüyorum ki sonradan sürpriz olmasın, bunun debriyajı var, frenleri var...130 000 de araç sonuçta.
adam fiyatta güzellik yapmazsa girmem bu işe...arabam 1.2 falan ama temiz sonuçta...O ağırdan alırken benim atlamam hoş değil zaten, pazarlıkta eksi puana düşerim...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/127895-dizelciler-buraya.html

O araba pertten dönme.3 parça işide yalan.Tabi eğer ankarada başka satılık 130 binde siyah vrs yoksa.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2012, 15:18:11 Gönderen: ST-max »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ufuk beyin mesajının tetiklemesiyle sigortacının birine gittim  şu an 06 y xxxx  olan plakanın 34 mml 61 olduğu ve sadece 2006-2007 policesinde 8 adet hasar olduğu söylendi  diğer yılları da ben sormadım.... Bu konu da böyle kapandı gitti...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Demek ki bu tür özel arabaları 1-2 yaşından sonra düşünmemek gerek...
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2012, 10:03:07 Gönderen: Engin E »

Çevrimdışı my_lord

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
işte forumun bir güzelliği daha...sizi böylece büyük dertten kurtardı arkadaşlar...bi tatlıyı haketti hani forumdakiler :) :)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
15-16 ya verse alırım...arabayı fiziken gördüm, içi dışı güzel aslında...hasar miktarları da hep 1000-2000 tl lik rakamlar...toplamda çok fazla ama hepsi de basit kazalar, sac, boya, tampon far işlemleri..Pert kaydı yok.
Yalnız 130 000 km sanki düşürülmüş gibime geldi, 2. ya da 3. yıldan sonra servise gitmemiş zaten, o yüzden bilinmiyor dışarıdaki maceraları...
Bu konuyu açarken aslında amacım arabayı tarz (rs çok temiz de olsa) olarak mantıklı olup olmayacağıydı...sonuçta yine bir araştırma yapmadan o kadar parayı vermek mantıklı değil.
Bu arabalar hep şehirler arası geziyor zaten, geçen sene de böyle bir atak yapmıştım, istanbulda gelen yine siyah bir rs ankara plakası takıp, konyaya gitti, o da satıyor şimdi...hevesini alan, masraftan kaçmak için kurtulma yoluna gidiyor.
İzmirli sarı bir tane var, ilk sahibi olduğunu söylüyor ama fiyatı daha düşük tutmuş.Şimdi kalkar giderim, kimbilir onda ne çıkar?...
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2012, 10:14:05 Gönderen: Engin E »

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
km konusu artık dert değil, 5664 e mesaj atınca plakayı önce kaza bilgileri sonra da tüvden hangi tarihte hangi km de muayeneye gittiği bilgileri geliyor... oynama varsa anlaşılıyor ordan...
bu arada 15 e verse ben de düşünürüm tabi... :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böylesi arabaları sanayici falan olacan ki sana dokunmayacak, zaten işin içinde olduğun için ordan burdan derleye toparlaya kullanacaksın. Öbür türlü adamın pek harcı değil, bunların sonuda zaten öyle oluyor, sanayide o kadar çok eski GTi ve türevleri var ki, sorsan oradaki ya kaportacınındır ya da tornacının arabasıdır :) 7. 8. pertlerinden dönme hepside :D ama aletler hala çatır çatır gidiyor 150-160 HP :D

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dedektif gibiyiz,:++: yakında hasar sorgulama icin misafirlerimiz olabilir,

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İzmirli bu kadar arıza yaşayıp iyi sabretmiş...ama bu durumdaki bir arabaya da bu para (23000) fazla değil mi sizce de...ilanda ''keyfe keder'' muhabbeti basmış gitmiş...hiç turbo lafı geçmiyor?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: ST-max;383370
http://www.techturkey.com/forum/dizel/78180-biktim-artik-tubro-sorun-sorunsorun.html

İzmirdeki sarı olan bir kaç defa turbo değiştirdi

Maşallah dedektif gibisin :D Bi şey kaçmıyor.

Alıntı yapılan: hetepe;383391
İzmirli bu kadar arıza yaşayıp iyi sabretmiş...ama bu durumdaki bir arabaya da bu para (23000) fazla değil mi sizce de...ilanda ''keyfe keder'' muhabbeti basmış gitmiş...hiç turbo lafı geçmiyor?

Zate ilanda "keyfe keder" ibaresi geçiyorsa hiç keyfe keder vermemek lazım :D

Çevrimdışı arg44

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
engin abi bence sen 1,6 motor şöyle 110 beygir falan arabalara bak.ne turbo derdi ne başka bir şey,kafan rahat alırsın binersin.A3,civic, lancer,leon,astra gibi..
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2012, 03:37:43 Gönderen: arg44 »