škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Active Donanımlarda "SMARTLINK" Aktivasyonu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar;
Yakın zamanda aldığım aracımda 6.5" Swing ekran bulunuyor. Belli bir tarihten sonra üretilen Active paketli Superblerde bu ekran geliyor. Önceki modellerde de 5"Swing ekran bulunuyordu. Bu yeni ekranlarda "APP" tuşu bulunmasına rağmen gittiğim iki yetkili serviste (Maltepe Aykan- Bostancı Erel) aktivasyon yapılamadı maalesef. İngiltere'de bu araçlarda SmartLink aktivasyonu opsiyonel olarak sunuluyor. http://www.skoda-auto.com/en/models/new-superb/infotainment/ Bu araçta Smartlink'i aktifleştirmenin bir yolu var mıdır?

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canerergoz;628098
Merhaba arkadaşlar;

Yakın zamanda aldığım aracımda 6.5" Swing ekran bulunuyor. Belli bir tarihten sonra üretilen Active paketli Superblerde bu ekran geliyor. Önceki modellerde de 5"Swing ekran bulunuyordu. Bu yeni ekranlarda "APP" tuşu bulunmasına rağmen gittiğim iki yetkili serviste (Maltepe Aykan- Bostancı Erel) aktivasyon yapılamadı maalesef. İngiltere'de bu araçlarda SmartLink aktivasyonu opsiyonel olarak sunuluyor. http://www.skoda-auto.com/en/models/new-superb/infotainment/ Bu araçta Smartlink'i aktifleştirmenin bir yolu var mıdır?

Aktif edemmeme sebepleri ne

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemoandcemo;628150
Aktif edemmeme sebepleri ne

Aktivasyon menüsünde kod girilecek bir alanın olmadığı söylendi.Servisler de şaşırdı. Yazılımsal olduğu o kadar belli ki "APP" tuşuna bastığımda "Smartlink Aktivasyonu için yetkili servise başvurun" diye bir uyarı çıkıyor. Bir güncelleme gelirse sorunun çözüleceğinden ümitliyim.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canerergoz;628183
Aktivasyon menüsünde kod girilecek bir alanın olmadığı söylendi.Servisler de şaşırdı. Yazılımsal olduğu o kadar belli ki "APP" tuşuna bastığımda "Smartlink Aktivasyonu için yetkili servise başvurun" diye bir uyarı çıkıyor. Bir güncelleme gelirse sorunun çözüleceğinden ümitliyim.

Hangi sehirdesin hocam

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemoandcemo;628218
Hangi sehirdesin hocam

İstanbul’dayım.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ozel mesaj attim size

Çevrimdışı Yunusemre37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı araçtan bende de var çözüm bulursanız lütfen haberdar edin...

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Doğuş Oto Maslak ile görüştüm. Onlar olumlu konuştular ama bakalım. İlk fırsatta götürüp durumu anlayacağım. Buradan bilgi veririm. Yılbaşına kadar %20 indirim var bu aktivasyon işlemlerinde. Olursa indirimli yapabileceğiz.

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar;
Bugün Doğuş Oto Maslak'a gittim konuyla alakalı olarak. Kendilerine daha önce iki serviste "SmartLink" aktivasyonunu denediklerini ama başarılı olamadıklarını söyledim. Bana çok şaşırır gözlerle baktılar. "Biz doğrudan Almaya'ya sipariş veriyoruz , aracınızın şasi numarasına göre uygun kodu gönderiyorlar. Eğer işlem başarısız olursa en kötü teybinizi değiştiririz" dediler. Ben kod için ödemeyi baştan yaptım. 547 TL kodun bedeli, 77 TL'de işçilik ücreti toplamada 624,88TL ödedim. Yaklaşık olarak 15 gün içinde kod geliyormuş. Artık beklemedeyim. Sonucu yine buradan paylaşırım sizinle.

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar;
Yurt dışından gelen kod maalesef araca girilemedi. Kodun girileceği kutucuk menüde çıkmadığı için aktivasyon yapılamadı. Şu an için farklı bir çözüm yolu yok gibi duruyor ama ben hala bir şeylerin yanlış yapıldığından şüpheliyim. İleride bu sorunu aşan bir arkadaş olursa buradan paylaşır herhalde. Şimdilik çözüm olarak şuradaki : https://www.spigen.com.tr/Evrensel-Arac-Tutacagi-Spigen-Universal-Car-Holder-Cradle,PR-1437.html ürünü kullanıyorum. Kullanım kolaylığı olan bir ürün. Tam olarak teybin üzerine,dashboardu ortalayacak şekilde konumlandırdım. İşimi görüyorum.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canerergoz;629896
Merhaba arkadaşlar;
Yurt dışından gelen kod maalesef araca girilemedi. Kodun girileceği kutucuk menüde çıkmadığı için aktivasyon yapılamadı. Şu an için farklı bir çözüm yolu yok gibi duruyor ama ben hala bir şeylerin yanlış yapıldığından şüpheliyim. İleride bu sorunu aşan bir arkadaş olursa buradan paylaşır herhalde. Şimdilik çözüm olarak şuradaki : https://www.spigen.com.tr/Evrensel-Arac-Tutacagi-Spigen-Universal-Car-Holder-Cradle,PR-1437.html ürünü kullanıyorum. Kullanım kolaylığı olan bir ürün. Tam olarak teybin üzerine,dashboardu ortalayacak şekilde konumlandırdım. İşimi görüyorum.

1.4 125 aktive araçımın smart linki (6.5 swing) kod girilerek açıldı
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 00:44:36 Gönderen: kaan22 »

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan22;640023
Bn aracımı alırken 03.2018 de doğus oyo haramiderede açtırdım 5 dak sürmedi kod girildi ve oldu

Sizin aracınız nedir? Profil bilgilerinizde SuperbIII 2.0 TDI yazıyor... Eğer aracınız buysa bildiğim kadarıyla 2.0 motorlarda Active donanım yok. Yani teybiniz belki 6.5” tir ama Swing olmayabilir. Torpido gözünde bir ünite var mı? Merak ettim.

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım 1.4 125 hp 2018 model active
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 00:36:05 Gönderen: kaan22 »