škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 aksesuar uygulamaları

barbaros · 122 · 99520

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;529354
titiz krom oto aksesuar firması
cam çıtlarının detaylı fotoğraflarını paylaşırsanız sevinirim [emoji4] benim gibi bir çok kişi alt veya alt üst çıta konusunda kararsız malum bazı araçlar direk çıtasız geliyor

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aweke;529359
cam çıtlarının detaylı fotoğraflarını paylaşırsanız sevinirim [emoji4] benim gibi bir çok kişi alt veya alt üst çıta konusunda kararsız malum bazı araçlar direk çıtasız geliyor

Benim aracımda alt çıtalar orjinal vardı, üst çıtaları titiz krom aksesuardan aldım.

Çevrimdışı hakan mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
üstadım brembo kaliper kapaklarından sıkıntı yaşıyomusun. bende takmak istiyorum amma herkes sıkıntılı olur diyor. gözünü seveyim bi detayları verirmisin yani deldirdinmi yoksa yapıstırdınmı sonra plastikmi yoksa metalmı brembolar.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan mehmet;529539
üstadım brembo kaliper kapaklarından sıkıntı yaşıyomusun. bende takmak istiyorum amma herkes sıkıntılı olur diyor. gözünü seveyim bi detayları verirmisin yani deldirdinmi yoksa yapıstırdınmı sonra plastikmi yoksa metalmı brembolar.

Bunlar plastik kapak, siyah çabuk kuruyan slikon ile yapıştırdım. Hiç bir sorun yok. Sadece bir tarafı oturmuyordu orasınıda törpülemiştim. Solmadı, atmadı hiç birşey olmadı ...
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2015, 16:52:52 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;529546
Bunlar plastik kapak, siyah çabuk kuruyan slikon ile yapıştırdım. Hiç bir sorun yok. Sadece bir tarafı oturmuyordu orasınıda törpülemiştim. Solmadı, atmadı hiç birşey olmadı ...
Güzel olmuş....

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracınız cok guzel ALLAH kaza bela vermesin bagajdaki ince spoiler eki servistenmi aldınız yoksa dısardanmı fiyatı nekadar ?
internette satan 1 firma buldum eliftuning isminde oda orjinal gorseli kullandıgı için kararsızım

Çevrimdışı J.Marston

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Elif tuning Üsküdar Nato yolunda ki ise güvenebilirsiniz bagaj altı çıta almıştım bir sorun yaşamadım.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapcep;530108
aracınız cok guzel ALLAH kaza bela vermesin bagajdaki ince spoiler eki servistenmi aldınız yoksa dısardanmı fiyatı nekadar ?
internette satan 1 firma buldum eliftuning isminde oda orjinal gorseli kullandıgı için kararsızım

Aracımı ilk alırken sipariş vermiştim, onlar boyayıp monte etmişti. İzmir Vosmer den almıştım, fiyatını hatırlamıyorum.

Çevrimdışı alpr1902

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bir kaç aksesuar uygulaması yaptım ama boyut büyük diyor diye bir türlü yükleyemedim nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz. boyut küçültme proğramı da indirdim ama olmadı

Çevrimdışı Ea045

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arka difüzör ve egzoz çıkışına ne tür bi işlem uygulandı bilgi verirseniz sevinirim

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ön alt ızgara kromajını nereden aldın bilgi verir misin çok yakışmış

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeş ben bu ön alt ızgara kromajını bulamadım hiç biryerde bana yardım eder misin

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: resul_100;550016
Kardeş ben bu ön alt ızgara kromajını bulamadım hiç biryerde bana yardım eder misin
Bagaj kromaj çıtası ve bagaj koruyucu kromaj birçok sitede, hatta Türkiye de de birçok aksesuarcıda var ancak ön ızgara için pek bi alternatif yok. Superskoda sitesinde var ancak oda orijinali kadar pahalı nerdeyse, bide skodadop sitesine bakın isterseniz, orda fiyatlar daha uygun gibi.

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle