škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fikirilerinize ihtiyacım var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jelibonoloji

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Babama(%47 ayağından engelli raporu var) araç almayı düşünüyoruz.
Acaba hazır indirimli alacakken 2020 SuperB Prestige mi alsak 2020 Octavia Prestige mi alsak ?

Daha önce 2014 spaceblack Rapid Elegance kullanıyorduk, memnunduk.

Acaba bilgisi olan arkadaşlarımız kendi tecrübelerince kıyaslama yapabilir mi ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aracın daha büyük olması bir ihtiyaç ise Superb  :ok:

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2020 eylül ayı gibi Türkiye'de bayilere gelecek olan yeni kasa Octavia yı bekleyebilirseniz o kesinlikle alınır. Şuanki makyajlı kasa octavia kasa değiştirecek bu değerini ister istemez azaltacak ancak buna rağmen büyük hacim ihtiyacınız yoksa şehir içi kullanımınız da fazla ise indisi bindisi park yeri daha kolay octavianın. Bu yönden ihtiyaçlarınızı analiz edin.

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia yı bekleyin gördükten sonra ikisi arasında daha rahat karşılaştırma yapabilirsiniz. Konfor ve genişlik konusunda ikisi de sizi üzmez. Malzeme kalitesi superb te daha iyi. Aralarında çok fark olmaz. Çünkü yeni gelecek Octavia adeta efsane bir şekilde gelecek. Belki de superb hayata veda edecek. Üretimi son bulacak

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İmkan varsa en iyisini almak gerek,
Superb Skodanın en kaliteli aracıdır.
Motor, ses yalıtım, malzeme kalitesi vs Superb çok üstün.

Çevrimdışı jelibonoloji

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;655482
Aracın daha büyük olması bir ihtiyaç ise Superb  :ok:
Teşekkür ederim [emoji4]

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı jelibonoloji

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;655488
2020 eylül ayı gibi Türkiye'de bayilere gelecek olan yeni kasa Octavia yı bekleyebilirseniz o kesinlikle alınır. Şuanki makyajlı kasa octavia kasa değiştirecek bu değerini ister istemez azaltacak ancak buna rağmen büyük hacim ihtiyacınız yoksa şehir içi kullanımınız da fazla ise indisi bindisi park yeri daha kolay octavianın. Bu yönden ihtiyaçlarınızı analiz edin.
Haklısınız beklemekte fayda olabilir

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merakımdan soruyorum yanlış anlamayın. %47 oran ile ötv indirimi yapılıyor mu? Bildiğim kadarıyla oran o kadar düşük değildi. 90 ve üzerine ötv'siz, alt sınırını hatırlayamadığım 90'a kadar olan kısımda ise belirli bir oranda indirim yapıyorlardı.

Çevrimdışı jelibonoloji

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;655680
Merakımdan soruyorum yanlış anlamayın. %47 oran ile ötv indirimi yapılıyor mu? Bildiğim kadarıyla oran o kadar düşük değildi. 90 ve üzerine ötv'siz, alt sınırını hatırlayamadığım 90'a kadar olan kısımda ise belirli bir oranda indirim yapıyorlardı.
90 ve üstü raporlarda aracı tertibatsız alıp, engelli şahsın 1. Derece yakınları kullanabiliyor.

40 ve 90 arası raporda ise aracı tertibatlı alıp kişinin kendisi kullanabiliyor. ( kağıt üzerinde böyle, fakat pratik yaşamda tertibatlı da olsa aracı engelli kişinin ailesinden olanlar kullanıyor. Çok ciddi sorunla, cezayla karşılaşanı görmedim.) Sizin bu konuda fikriniz ya da bilginiz varsa  bende duymak isterim. Zira her ne olursa olsun teorikte yasal olmayan bir işleyiş bu kullanım.

Bu arada iki kısımda da ötv vs. İndirimli alınıyor.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beko86;655498
Octavia yı bekleyin gördükten sonra ikisi arasında daha rahat karşılaştırma yapabilirsiniz. Konfor ve genişlik konusunda ikisi de sizi üzmez. Malzeme kalitesi superb te daha iyi. Aralarında çok fark olmaz. Çünkü yeni gelecek Octavia adeta efsane bir şekilde gelecek. Belki de superb hayata veda edecek. Üretimi son bulacak[/QUOTE
Superb le octavia farklı segmentlerin aracı superb in üretimi durmaz ama tahminim iki yıla o da kasa değiştirir superb bir efsane onu piyasadan kaldırmazlar. Ama octavia da yabana atılacak bir araç değil.

Çevrimdışı jelibonoloji

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: quiet50;655686
Alıntı yapılan: beko86;655498
Octavia yı bekleyin gördükten sonra ikisi arasında daha rahat karşılaştırma yapabilirsiniz. Konfor ve genişlik konusunda ikisi de sizi üzmez. Malzeme kalitesi superb te daha iyi. Aralarında çok fark olmaz. Çünkü yeni gelecek Octavia adeta efsane bir şekilde gelecek. Belki de superb hayata veda edecek. Üretimi son bulacak[/QUOTE

Superb le octavia farklı segmentlerin aracı superb in üretimi durmaz ama tahminim iki yıla o da kasa değiştirir superb bir efsane onu piyasadan kaldırmazlar. Ama octavia da yabana atılacak bir araç değil.
Özveri ile yazdığınız için teşekkür ederim, peki octavia nın sedan versiyonunun premium paketi için öngördüğnüz bir satış fiyatı var mıdır [emoji848] fikir edinmek istediğim için sordum

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bayilerin şuanda yeni kasa octavia ile ilgili sipariş aldığını sanmıyorum ama Skoda'nın Türkiye distribütörü olan Yüce Auto' yu arayarak motor seçeneğini, fiyat aralığını ve sipariş konusunu sormanızda fayda olduğunu düşünüyorum (444 77 80)

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aldınız mı bilmiyorum ama kesinlikle süperb alın . yoksa büyük ihtimal pişman olacak keşke alsaydım diyeceksınız. yoldan gecen bir süperb sizin başınızı çevirecektir kendisine
ki bu durum insanı epey bir zorlar.

* malzeme kalitesi olarak süperb çok daha üstündür zaten aynı sınıfın aracı bile değiller.
* rapor durumu varsa kesinlikle süperb alın . çok daha fazla avantajlı olursunuz.
* iç mekan ferahlığı bagaj hacmi vs .

Çevrimdışı jelibonoloji

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devran23;655691
aldınız mı bilmiyorum ama kesinlikle süperb alın . yoksa büyük ihtimal pişman olacak keşke alsaydım diyeceksınız. yoldan gecen bir süperb sizin başınızı çevirecektir kendisine

ki bu durum insanı epey bir zorlar.

* malzeme kalitesi olarak süperb çok daha üstündür zaten aynı sınıfın aracı bile değiller.

* rapor durumu varsa kesinlikle süperb alın . çok daha fazla avantajlı olursunuz.

* iç mekan ferahlığı bagaj hacmi vs .
Henüz almadım, gönlümden geçen de o fakat 50 bin farka değer mi ayrımını yapmakta zorlanıyorum. Dediklerinizi dikkate alıcam sağolun [emoji4]

Çevrimdışı jelibonoloji

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;655690
Bayilerin şuanda yeni kasa octavia ile ilgili sipariş aldığını sanmıyorum ama Skoda'nın Türkiye distribütörü olan Yüce Auto' yu arayarak motor seçeneğini, fiyat aralığını ve sipariş konusunu sormanızda fayda olduğunu düşünüyorum (444 77 80)
Müsait olunca bi arıyım, sağolun [emoji4]