škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Hız Sabitleyici -Güncel Fiyat

ismail91 · 107 · 51837

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mytonn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Özaydınlar'dan fiyat aldım. %20 indirim ile 1.300 lira parça+400 lira işçilik dedi. Bu kadar fark olması bana garip geldi.

Çevrimdışı Mytonn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ceyupoglu;639377
Avek otomotiv tekstilkentten fiyat aldım bu hafta taktıracağım. Kampanya ve indirim varmış 1000 tl montaj dahil. Araç 1.2 tsi dsg 2016 model fabia.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Avekle az önce görüştüm. 982 sinyal kolu, 122 yazılım, 200 de işçilik, toplam 1304 lira fiyat verdi.

Çevrimdışı ceyupoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mytonn;639533
Avekle az önce görüştüm. 982 sinyal kolu, 122 yazılım, 200 de işçilik, toplam 1304 lira fiyat verdi.

1000 tl ye dün taktırdım. Kampanya var. Haziran sonuna kadar. Birebir gidip görüşün.

Çevrimdışı erdal_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ceyupoglu;639534
1000 tl ye dün taktırdım. Kampanya var. Haziran sonuna kadar. Birebir gidip görüşün.

Aynen, bende bayramdan önce 999 Avek'e  tlye takdırdım :)

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Sağolsun Konya Skoda Bayii fiyatlarda şaşırtmıyor :)
1004tl parça + 125tl swap +600tl işçilik olarak fiyat verdiler indirimli hali olarak. :)
Toplam 1729tl
Diyorum millet 1000tl ye taktırıyor başka yetkili servislerde niye sizde böyle diye öyle yüzüme bakıyorlar.
18 Ağustos da 15.000 bakımı zamanı geliyor. Giderim başka yetkili serviste hem sabitleyiciyi taktırırım hemde periyodik bakımını yaptırırım size para kazandırmam dedim içimden.

Tabi öyle dedim de dayanamadım Vrs logolu şapka, R5 anahtarlık, ve skoda motorsports yazılı bileklik aldım :)

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2018, 08:44:18 Gönderen: hanifi »

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Bu ay hız sabitleyici taktırmak istiyorum. Konya'da bir önceki mesajda belirttiğim üzere fahiş bir fiyat teklifi aldım. Haliyle arayış içerisine girdim ve ilk olarak Ankara'da ki 3 servisi de aradım. (And, Efe, Aydoğanlar)

Görüşme içeriği olarak 2 firmadan maalesef istediğim cevabı alamadım.

1- And Otomotiv
998TL parça ücreti (%20 kampanya indirimi uygulanacak)
123TL şifre ücreti (%20 kampanya indirimi uygulanacak)
200TL İşçilik ücreti
896+200=1097TL ye And otomotivde takılabiliyor.
Şu an stoklarında mevcut değil ama distribütörde malzeme mevcut 2 güne gelir dedi.
Görüşme gayet olumlu geçti.

2- Efe Otomotiv
Maalesef malzemeyi sistemde bulamadı. 510TL lik bir malzeme buldu servis sistemi üzerinde. Ben böyle bir fiyata aracıma uygun bir malzeme olacağını zannetmiyorum.
Görüşme olumsuz geçti.

3- Aydoğanlar
Görüştüğüm yedek parça ilgilisi sistemde tam olarak malzemeyi bulamadı. Bu olabilir dedi ve 710TL bir malzemeyi söyledi ama aracınızı getirin kontrol edelim ona göre emin olalım dedi.
Görüşme nötr geçti. Tam sonuç elde edemedim.

Genel değerlendirme yapacak olursak 3 firmadan 2 tanesi 2015 den bu yana yollarda olan bir model için hiç mi hız sabitleyici takmadınız, yada o kadar araç gelip gidiyor hiç mi soran olmuyor. Yada benim görüştüğüm kişiler mi bilmiyordu acaba?

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;640419
Merhaba arkadaşlar,

Bu ay hız sabitleyici taktırmak istiyorum. Konya'da bir önceki mesajda belirttiğim üzere fahiş bir fiyat teklifi aldım. Haliyle arayış içerisine girdim ve ilk olarak Ankara'da ki 3 servisi de aradım. (And, Efe, Aydoğanlar)

1- And Otomotiv
200TL İşçilik ücreti
Şu an stoklarında mevcut değil ama distribütörde malzeme mevcut 2 güne gelir dedi.

2- Efe Otomotiv
Maalesef malzemeyi sistemde bulamadı. 510TL lik bir malzeme buldu servis sistemi üzerinde. Ben böyle bir fiyata aracıma uygun bir malzeme olacağını zannetmiyorum.
Görüşme olumsuz geçti.

3- Aydoğanlar
Görüştüğüm yedek parça ilgilisi sistemde tam olarak malzemeyi bulamadı. Bu olabilir dedi ve 710TL bir malzemeyi söyledi ama aracınızı getirin kontrol edelim ona göre emin olalım dedi.

Genel değerlendirme yapacak olursak 3 firmadan 2 tanesi 2015 den bu yana yollarda olan bir model için hiç mi hız sabitleyici takmadınız, yada o kadar araç gelip gidiyor hiç mi soran olmuyor. Yada benim görüştüğüm kişiler mi bilmiyordu acaba?

hocam bu servisler yanlış olmasın ama cahil dolu.
Mesela eleman masasında duran fabia katalogunda yazan "otomatik silecek sensörü" nün araca takıldığından bir haber. istenirse araçla gelebilyor ama aracınız boyle bir ozelliği desteklemiyor diyor.

çok can sıkıcı bir durum

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;640422
hocam bu servisler yanlış olmasın ama cahil dolu.
Mesela eleman masasında duran fabia katalogunda yazan "otomatik silecek sensörü" nün araca takıldığından bir haber. istenirse araçla gelebilyor ama aracınız boyle bir ozelliği desteklemiyor diyor.

çok can sıkıcı bir durum

Ben çocukluğumdan beri arabalara ilgi duyan birisiyim. Kendi aracımın bir çok fonksiyonunu öğrenmek için devamlı merak içerisindeyim. Bu arkadaşlar para kazanmak için belli bir görevdeyken oturup bir şeyler araştıralım, öğrenelim heyecanına girmiyorlar maalesef.

Dediğiniz gibi gerçekten çok can sıkıcı bir durum.

Çevrimdışı hshn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;640419
Merhaba arkadaşlar,

1- And Otomotiv
200TL İşçilik ücreti

2- Efe Otomotiv
Görüşme olumsuz geçti.

3- Aydoğanlar

Merhaba arkadaşlar,
Ben de and otoyu aradım temmuz ayı için 1100 TL toplam fiyat verdiler. Efe Oto ise 1100 TL fiyat verdi ancak aracımda yol bilgisayarı olup olmadığını sordu :/ aracım 1.2 tsi style dsg...
Samsunu aradım 2500 TL fiyat verdi.
Anladığım kadarıyla bu işin ederi 1100 TL. O da % 20 yedek parça indirimi ile o fiyat. Şöyle de bir durum var. Eğer ki indirim yok mu diye sormazsanız onlar söylemiyor. :D

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hshn;640740
Merhaba arkadaşlar,
Ben de and otoyu aradım temmuz ayı için 1100 TL toplam fiyat verdiler. Efe Oto ise 1100 TL fiyat verdi ancak aracımda yol bilgisayarı olup olmadığını sordu :/ aracım 1.2 tsi style dsg...
Samsunu aradım 2500 TL fiyat verdi.
Anladığım kadarıyla bu işin ederi 1100 TL. O da % 20 yedek parça indirimi ile o fiyat. Şöyle de bir durum var. Eğer ki indirim yok mu diye sormazsanız onlar söylemiyor. :D

Hocam her servis ayrı telden çalıyor. Bi anı bi anını bile tutmadığı rahatlıkla söyleyebilirim.

Misal önceki yazılarımda Ankara'da tüm servisleri aradığımı söylemiştim. Efe düzgün cevap verememişti. Size düzgünce cevap vermişler.

Ben 21.07.2018 tarihinde Cumartesi günü sonunda Konya Konmar'da taktırdım.

En az üç defa sormuşumdur ve üçünde de çok fahiş işçilik ücreti söylediler. 600TL işçilik fiyatı vermelerinden dolayı erteledim devamlı. En son Ankara'da And'da taktırmaya karar vermiştim ki Konya Konmar'a başka bi işimden dolayı servise uğradım ve aynen şunu ifade ettim servis sorumlusuna; Sizin 600tl işçilik ücreti yazdığınız hız sabitleyiciyi Ankara And 200tl yazıyor dedim. Sırf bu yüzden Ankara'da taktıracağımı söyledikten sonra 300TL KDV dahil takalım dedi. Siparişi verdik 2 gün sonra geldi ve taktırdım.

Malzemenin Liste Fiyatları üzerinde %30 indirim aldım. Kuponum vardı.
-Kol ücreti Liste Fiyatı: 998TL (%30 698,60TL)
-Şifre ücreti Liste Fiyatı: 123TL (%30 86,10TL)
-İşçlik Ücreti : 300TL
-Toplam: 1.084,70TL

İlk test sürüşümü Konya-Aksaray arasında gerçekleştirdim. Motor-Vites-Şasi uyumu çok iyi olduğunu gösterdi. Rampalarda çoğunda vites düşmeden, vites düşmesi gereken yerlerde de hiç motoru üzmeden güzel güzel devirlenerek yol aldım. Işıkta durduktan sonra 50km/hız civarına çıktığım anda Res düğmesine basıp hafızadaki hızı (115km/hız) çağırdığımda da agresif bi tutum sergilemeden tadında devirlendi ve hemen hafızadaki hıza ulaştırdı.
Daha önce ki aracım 2004 model Octavia Collection modelinde bunlar benim gözümde negatif olduğu için bu testleri özellikle yaptım. Ve bu tarz olumlu sonuçlar alınca sizinle de paylaşmak istedim.

Çevrimdışı hshn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;640746
Hocam her servis ayrı telden çalıyor. Bi anı bi anını bile tutmadığı rahatlıkla söyleyebilirim.

Misal önceki yazılarımda Ankara'da tüm servisleri aradığımı söylemiştim. Efe düzgün cevap verememişti. Size düzgünce cevap vermişler.

Ben 21.07.2018 tarihinde Cumartesi günü sonunda Konya Konmar'da taktırdım.

En az üç defa sormuşumdur ve üçünde de çok fahiş işçilik ücreti söylediler. 600TL işçilik fiyatı vermelerinden dolayı erteledim devamlı. En son Ankara'da And'da taktırmaya karar vermiştim ki Konya Konmar'a başka bi işimden dolayı servise uğradım ve aynen şunu ifade ettim servis sorumlusuna; Sizin 600tl işçilik ücreti yazdığınız hız sabitleyiciyi Ankara And 200tl yazıyor dedim. Sırf bu yüzden Ankara'da taktıracağımı söyledikten sonra 300TL KDV dahil takalım dedi. Siparişi verdik 2 gün sonra geldi ve taktırdım.

Malzemenin Liste Fiyatları üzerinde %30 indirim aldım. Kuponum vardı.
-Kol ücreti Liste Fiyatı: 998TL (%30 698,60TL)
-Şifre ücreti Liste Fiyatı: 123TL (%30 86,10TL)
-İşçlik Ücreti : 300TL
-Toplam: 1.084,70TL

İlk test sürüşümü Konya-Aksaray arasında gerçekleştirdim. Motor-Vites-Şasi uyumu çok iyi olduğunu gösterdi. Rampalarda çoğunda vites düşmeden, vites düşmesi gereken yerlerde de hiç motoru üzmeden güzel güzel devirlenerek yol aldım. Işıkta durduktan sonra 50km/hız civarına çıktığım anda Res düğmesine basıp hafızadaki hızı (115km/hız) çağırdığımda da agresif bi tutum sergilemeden tadında devirlendi ve hemen hafızadaki hıza ulaştırdı.
Daha önce ki aracım 2004 model Octavia Collection modelinde bunlar benim gözümde negatif olduğu için bu testleri özellikle yaptım. Ve bu tarz olumlu sonuçlar alınca sizinle de paylaşmak istedim.

paylaşımınız için çok teşekkür ederim. merak ettiğim hız sabitleyicinin uyumu idi onu da güzel açıklamışsınız. bende haftaya and otoya gidip taktırayım bari. uzun yola çok gidiyorum ve rahatlığını biliyorum

Çevrimdışı uur_een

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Konuyu tekrar hortlatalım. Son zamanlar taktıran fiyat alan var mı acaba?

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hazır konu açılmışken arkadaşlar aracım fabia 3 1.0 mpi benim aracıma hız sabitleyeci takılabiliyormu acaba??

Çevrimdışı uur_een

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
Geçen hafta avekte cruise control taktırdım. İşçilik dahil 1.000₺ tuttu. Limitleyici ve sabitleyici ikisi de aktif şuanda.