škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia special ile fabia clasic special aynı araba mı

malis · 18 · 7069

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı malis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
fabia special ile fabia clasic special aynı araç mı aralarında fark varmı benzinli modeli için

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
:wlc:

Fabia Classic ve Fabia Special var aslında, ilan hatası olabilir mi?

Çevrimdışı malis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim ruhsatta clas specs diye geçiyor acaba benimki clasic mi yoksa special mı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karanlık;160231
benim ruhsatta clas specs diye geçiyor acaba benimki clasic mi yoksa special mı?

Donanım nasıl?

Sis farı, 4 cam elektrikli, ısıtmalı dkiz aynaları falan?

Zaten Classic ise baz modeldir, hafif alaşım jant yoktur. Sac jant üzeri plastik kapaktır.

Çevrimdışı malis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ön ik cam otomatik, elektrikli yan aynalar, iki airbag, klima, abs asr yol bilgisayarı, 101 beygir, 1.4 16 valf benzinli

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karanlık;160245
alaşım jantlı

Special demek ki. Classic değil

fabia clasic special belki ruhsat için uydurulmuş halidir.

Çevrimdışı bulicuk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karanlık;160231
Bende forumda bunu soracaktım ki arkadaş benden önce davranmış :)
Aynısı benim ruhsatta da yazıyor. Araçta ABS, çift hava yastığı, klima, yol bilgisayarı, çelik jantlar var. ASR yok. Ön camlar otomatik. 1,4 tdi 75 beygir. Şimdi bizim araç special mi, classic mi yoksa ikisinin arasında bi model mi?
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2010, 15:29:55 Gönderen: bulicuk »

Çevrimdışı bulicuk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler hocam, doğrusu arabayı alırken classic diye almıştım. Special olduğunu öğrenmem iyi oldu :D

Çevrimdışı önder38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulicuk;160658
Bende forumda bunu soracaktım ki arkadaş benden önce davranmış :)
Aynısı benim ruhsatta da yazıyor. Araçta ABS, çift hava yastığı, klima, yol bilgisayarı, çelik jantlar var. ASR yok. Ön camlar otomatik. 1,4 tdi 75 beygir. Şimdi bizim araç special mi, classic mi yoksa ikisinin arasında bi model mi?

benim araç ta 75 beygir tdı ambıante donanım. ASR bildiğim kadarı ile bende de yok ama bikaç gün önce akü yü yeniledim. kontağı açtığımda ASR işareti (yolda S çizerek kayan araç resmi) çıktı. bikaç kez daha çıktı şimdi yine çıkmıyor  

ayrıca o işaretin çıktığı günlerden birinde kapalı otoparkta patinaj denedim yapmadı. önceleri otoparkı inletirdim cayır cayır. yoksa asr mi devreye giriyor :++:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: önder38;160706
benim araç ta 75 beygir tdı ambıante donanım. ASR bildiğim kadarı ile bende de yok ama bikaç gün önce akü yü yeniledim. kontağı açtığımda ASR işareti (yolda S çizerek kayan araç resmi) çıktı. bikaç kez daha çıktı şimdi yine çıkmıyor

ayrıca o işaretin çıktığı günlerden birinde kapalı otoparkta patinaj denedim yapmadı. önceleri otoparkı inletirdim cayır cayır. yoksa asr mi devreye giriyor :++:

Aracınızda ASR varsa radyo üstündeki panelde mutlaka düğmesi vardır Fabia'larda, arka rezistans düğmesinin yanında  ;)

Çevrimdışı önder38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ASR iptal tuşu mevcut değil, ancak gösterge panelinde bu işareti ilk defa görünce şaşırdım, acaba dedim...   :hanz:

Çevrimdışı malis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: önder38;160763
ASR iptal tuşu mevcut değil, ancak gösterge panelinde bu işareti ilk defa görünce şaşırdım, acaba dedim... :hanz:

asr tuşu olması lazım. gösterge panalinde akü değiştikten sonra bazen anlamsız ışıklar yana bilyor

Çevrimdışı bulicuk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: önder38;160706

Pardon hocam bende ESP yok dicektim ASR yok demişim :)