škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30 bin tl önereceğiniz oktavia kaç model ve hangi serisi

malis · 53 · 16716

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ambiante ile elegance arasındaki donanım farklarını iyi analiz ederek öncelikle paket olarak aracın seçimini yapmanız daha sağlıklı olur. bununla birlikte mpi ya da fsi motorun artı ve eksileri değerlendirilmeli. Bana kalırsa benzinin gidişatı da göz önünde bulundurularak mpi motora güzel bir sıralı sistem kit taktırmanız manidar olur. Ben şahsen 2006 ambiante octime brc sıralı sistem montajı yaptırdım, kafam bir defa rahat ediyor, öte yandan kol dayama, sis farları, cruise control gibi eklenilebilir özellikler bence ambiante sınıfı bir elegance gibi hissetmenize yetecektir. :ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: igo_ist;214939
Ben de 10 gün önce 2006 FSI Elegance aldım çok beğendim ne ararsan var illa lpg olacak diyorsan FSI lere biraz zor takılıyor ya da çok pahalı LPG markaları var ama ne olursa olsun FSI Elegance tam binilecek araba
hayırlı olsun kazasız belasız binmeniz dileğiyle...şimdi baktım fsi eleganslara fiyatlar uçmuş gidiyor,siz kaça aldınız km si kaçta mahsuru yoksa...
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı igo_ist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;215173
hayırlı olsun kazasız belasız binmeniz dileğiyle...şimdi baktım fsi eleganslara fiyatlar uçmuş gidiyor,siz kaça aldınız km si kaçta mahsuru yoksa...

26.250 Tl'ye darbe değişen yok 3 parça lokal boyalı 85.000 km'de ayrıca VLC !7'' jant ve 205x45 Kumho lastikler üzerinde aldım

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: igo_ist;215584
26.250 Tl'ye darbe değişen yok 3 parça lokal boyalı 85.000 km'de ayrıca VLC !7'' jant ve 205x45 Kumho lastikler üzerinde aldım
özelden mesaj atmıştım ama burada gördüm güzel düşünmüşsünüz,bende 2005 model 105 bin km de 25 milyara aldım 3 şubatta.bu hafta içinde pasta cila bakımına vereceğim.
Şöyle yakışıklı fotolar bekleriz ama adettendir.kazasız belasız binin...birde ş.i /ş.d /karma yakıt değerleri nelerdir yakıttan memnunmusunuz?

Çevrimdışı malis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: igo_ist;214939
Ben de 10 gün önce 2006 FSI Elegance aldım çok beğendim ne ararsan var illa lpg olacak diyorsan FSI lere biraz zor takılıyor ya da çok pahalı LPG markaları var ama ne olursa olsun FSI Elegance tam binilecek araba
fsi nin yakıt durumu nedir acaba mpiler le benzin de bir farkı varmı?

Çevrimdışı malis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2007 model fsi elegans var sol ön çamurlukta lokal boy a var geri yani süper 2.sahibiyim 29 bin e veririm ne dersin ?
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;216795
2007 model fsi elegans var sol ön çamurlukta lokal boy a var geri yani süper 2.sahibiyim 29 bin e veririm ne dersin ?
noldu ya satıyormusun octiyi,satarsan ne alacaksın ki....kaç bin km de bu octi?

hasan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: malis;213769
30 bin tl civarına oktavia almayı düşünüyorum... önerebileceğiniz seri ve modeller var mı?
 ben benzinli modelleri düşünüyorumda
Aynı paralara Jetta 1.6 Comfortline Mpi vermiyolar mı acaba?Onların fiyatları da aynı yerlerde değilmi?Tam bilmiyorum ama oralarda olabilir.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan;217254
Aynı paralara Jetta 1.6 Comfortline Mpi vermiyolar mı acaba?Onların fiyatları da aynı yerlerde değilmi?Tam bilmiyorum ama oralarda olabilir.
sanırım arkadaş octavia ayrıcalığını yaşamak istiyor.bence o fiyatlara tsi olmasa bile yeni makyaşlanmış octi bile bulabilirsin.

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
115000 Km.de benim aracım hocam

Çevrimdışı malis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;216795
fsi motorlar ne gibi farklılığı var mpi lerden acaba mesela 100 km ne yakar?
motoru daha mı güçlü?
ilan varmı internete varsa bakabilirim?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;217630
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-2007-octavia-fsi-34034822/detay?
mpı 102 hp fsı 115 hp
osman bey bu araca kaç defa bakmışımdır Allah bilir ama fiyat kabarık olduğu için aramamışımdır belki,belkide mesaj atmışımdır kesin mehmetunal48 kullanıcı adıyla mesaj gelmiştir belkide.2 kasımdan itibaren bu mesaj duruyor epeyde bakılmış yani.osman bey kaç tl veren oldu en yüksek,istediğini veren olmadı herhalde ama 25 milyara versen alan olurdu eminim.29 milyar gerçekten fazla fsı olduğu için.26500 normal bence.:ok:

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Üstad sen bari yapma siteyi dolaşırsan aynı emsalde olan araçlardan en düşüğü benim aracım.Daha önce görüştüğüm sizdiniz.Hatta son iyata 30.000tl demiştim.Ford focusun yeni kasası yakında satışa çıkacak fiyatı indiridim bu nedenle.Yeni focus almayı düşünüyorum.