škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

xenon ıhtıyacınız olursa denenmıs urun.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar,

bır arkadasımız denemıs sorunsuz çalıştırmıs urunu bılgınız olsun ıhtıyac durumunda degerlendırebılırsınız..

Kadir Akçay
Skoda octavia 2013 model yeni kasa arabanın durduk yerde sol xeonon far kırıldı servise götürdüm 400 tl fiyat verdiler. Kabul etmedim çinden istedim 24$ a geldi. Arada baya bi fiyat farki var tabi.
Gelen Parça orjinaliyle birebir aynı

İlk taktiğim zaman daha yeni olan daha beyaz yanıyordu 1 saat çalıştıktan sonra eşitledi suan gayet iyi hiç bir farki yok

http://tr.aliexpress.com/item/1-pieces-for-Philips-D3S-XenStart-Vision-50-4800K-XV-Xenon-Bulbs-42403XV/32486052035.html?detailNewVersion=1

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: classi;552405
Hep merak etmişimdir acaba Bi-xenon farın merceğin içine  bildiğin sarı far ampulu kullansak(toros usulü) nasıl bir aydınlatma yapar.Sonuçta mercek ışığı topluyor ama sarı ampulun ısığı önünden değilde yan yüzeyinden çıkar.Deneme imkanınız oldumu.(Benim araç ambition olduğundan deneyemedim)

Bi halogen farlar sizin dediğiniz gibi.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kablan12;552403
Merhaba arkadaslar,

bır arkadasımız denemıs sorunsuz çalıştırmıs urunu bılgınız olsun ıhtıyac durumunda degerlendırebılırsınız..

Kadir Akçay

Skoda octavia 2013 model yeni kasa arabanın durduk yerde sol xeonon far kırıldı servise götürdüm 400 tl fiyat verdiler. Kabul etmedim çinden istedim 24$ a geldi. Arada baya bi fiyat farki var tabi.

İlk taktiğim zaman daha yeni olan daha beyaz yanıyordu 1 saat çalıştıktan sonra eşitledi suan gayet iyi hiç bir farki yok

http://tr.aliexpress.com/item/1-pieces-for-Philips-D3S-XenStart-Vision-50-4800K-XV-Xenon-Bulbs-42403XV/32486052035.html?detailNewVersion=1

Ne kadar süredir sorunsuz çalışıyor önemli olan o hocam?

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde uzun süredir aklımdaydı çinden xenon getirmek.Ama güvenemediğimden getirmeyi düşünmüyordum. Acaba fabia 2 yede olurmu bu ürün?

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ankara'da tanesi en ucuz 125 tl geneli 150 tl den satıyor bilmezseniz orjinal diye verirler ışık rengide sarı üstelik.Orjinali philips ve en ucuz benim bulduğum 399 tl sadece internetde bulabilmiştim parçacılarda orjinali yok(dediklerine göre vag grubu için özel üretildiğinden bulunmuyormuş) servisde and vs efe 461tl istiyor.Bence bixenon bu kadar masrafa değermi bu ülke şartlarında bilemem

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi-xenon ve adaptif far gerçekten güzel. Ne zaman halojen farlı bir araca binsem gece sürüşlerinde görüşün ne kadar kısıtlı olduğunu farkediyorum.

Bu güzelliğin cezası da sorun çıktığında gelen parça fiyatları oluyor. Ben 3 sene önce opel de değiştirmiştim sadece ampülü ve 400tl vermiştim

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında burdaki ürün işimizi görüyosa 2 tane alıp koymak lazım kenara

Çevrimdışı CursetH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar,

Kadir Akçay

Halen sorunsuz olarak kullanıyor musunuz acaba benimde far söndü almam gerekiyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
15dolara falan da var. bende yakinlarda onlardan almayi dusunuyorum :)

Çevrimdışı CursetH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:) cevap alamadık ben sipariş ettim gelince kullanım süresini dönem dönem yazacağım merak eden için

Çevrimdışı CursetH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum tek ampul sipariş etmiştim, renk farklılığı çıkmadı sorunsuz kullanıyorum, ihtiyacı olan arkadaş sipariş edebilir. Konuyu açan arkadaşa tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

Çevrimdışı şafak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CursetH;574250
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum tek ampul sipariş etmiştim, renk farklılığı çıkmadı sorunsuz kullanıyorum, ihtiyacı olan arkadaş sipariş edebilir. Konuyu açan arkadaşa tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

acaba aldığınız ampulun renki kaç ......k?

Merhaba arkadaslar,

Kadir Akçay

acaba kullanılan ampul kaç kelvin
4000?
6000?

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
linkde aradığınız ürün bulunamıyor diyor, adamın elindekileri hangimiz topladı :)