škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavi vRS

c@n77 · 102 · 22035

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yüce Auto'ya gereken yazıları yazmış bulunmaktayım. Milyonlarca insanın asgari ücretle geçinmek için çırpındığı ülkemizde, bi ton para verip, ondan da önce güvenip yola çıkıyorsunuz ve yarı yolda kalıyorsunuz. Kusura bakılmasın; böyle iş olmaz... Kimse kimsenin boğazına yapışmıyor benim aracımı şu ya da bu rakamdan sayacaksın diye. Ama sen bunu en başından beri bana belirtmezsen ve beni TR'nin taaa öteki ucundan kalkıp gelmeme sebep olursan ben bozulurum.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tamamen haklisiniz. Donucek cevabi merak ediyorum.

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Valla kimle ne konuştuğum, kimin kime ne söylediği cep tel.imde kayıtlı şuan.  Böyle saçmalık görmedim ben. Gelecek cevabı -tabii gelirse- ben de çok merak ediyorum. Gelişmeler hakkında forumu bilgilendirecegim. Kimse parayı sokakta bulmuyor. Böyle seviyesizliklere dur denmezse biz daha çok kazık yeriz millet olarak.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bayinin yaptıkları yanlış ancak audi a3 te pekte mantıklı bir secim diyemem. sonradan hb modelden bozma piyasa için üretilmiş ara model ana model a4'tür. okadar para vereceğine git bmw 3,16 al yada passat al bari ana model aracın olur her daim teknik detay o araçlarda mühendislik çalışma yapılmış araçlardır. diğerleri sonradan kasayı oturtma olayıdır.

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yüce'den cevap gelmedi. Acilen Octavia ES alacam, nerede kimde var diye soran bi mail atsaydım eminim 10 kere aramışlardı.
Neyse.. araç seçimimi değiştirdim. Müşteri ile ilgilenilmeyen firmadan araç değil toplu iğne alınmaz.
Az olsun benim olsun mantığı ile hareket edip, müşteriyi adam yerine koyan bi firmaya yöneleceğim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yuce den bosuna yanit beklemeyin. ben cok daha basit bir olay icin aramistim. aldigim tek cevap size donecegiz oldu ki hic bir donus de yapmadilar.en azindan bi donus ysp.de ki bu konuda sizi hsksiz bulduk. o da yok.

Tekrar soyluyorum ulkemizde hemen hic bir markanin genel mudurlugu, yetkili.servisleri uzerinde yaptirima sahip degil. danisikli dovus hesabi musteriyi degil kendilerini dusunuyorlar. yetkili servis sahipleronin kim olduklari ztn belli. adamlarin umru degil. cebinfe var parasi. bu gin Skoda hizmetini biraksa yarin baska markaya gecer

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kalipso;524145
...müşteriyi adam yerine koyan bi firmaya yöneleceğim.

Böyle bir firma bulursanız haberimiz olsun :D

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok enteresan... Gerçekten böyle seviyesizlik görmedim. Yazıklar olsun... İzinim de sayelerinde mundar oldu. Hakkım varsa helal etmiyorum.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kalipso;524444
Çok enteresan... Gerçekten böyle seviyesizlik görmedim. Yazıklar olsun... İzinim de sayelerinde mundar oldu. Hakkım varsa helal etmiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-yetkili-bayiden-cr-vrs-dsg-kefilsiz-kredi-imkaniyla-223030624/detay

4 parça boya :wax:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10 milyar asagiya aliyorsunuz neticede. Buyuk birsey yoksa ben olsam alirdim. Aradaki farkla bir tane blackline toplanir

Çevrimdışı futureband

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar, geçen sene 0km olarak satın aldığım Octavia vRS aracımı kullanamadığım için satışa çıkarttım. Araç son derece temiz durumda, ilgilenen arkadaşlar olursa bana özelden ulaşabilir. Aracın sahibinden.com linki aşağıda yer almaktadır.

http://goo.gl/pZ0JBt

Teşekkürler.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: futureband;562478
Merhaba Arkadaşlar, geçen sene 0km olarak satın aldığım Octavia vRS aracımı kullanamadığım için satışa çıkarttım. Araç son derece temiz durumda, ilgilenen arkadaşlar olursa bana özelden ulaşabilir. Aracın sahibinden.com linki aşağıda yer almaktadır.

http://goo.gl/pZ0JBt

Teşekkürler.

Daha bugün baktım ilana hatta dedim acaba forumdan biri mi diye. Hayırlı satışlar :)