škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk skodam 1.0tsi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
aslında şöyle bir bilgi çok işimize yarar. uzun dönem ekranındaki misal son 3500 km ortalama 5.5 vs gibi.
 [MENTION=2576]enoktakenokta[/MENTION] 1.4 ve 1.0 TSI uzun dönem yakıt tüketimi diye bir başlık açsak sıkıntı olur mu malum günlük yakıt değerleri diye genel bir konu var.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2017, 16:49:02 Gönderen: Özgür Şahin »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Özgür Şahin;621721
aslında şöyle bir bilgi çok işimize yarar. uzun dönem ekranındaki misal son 3500 km ortalama 5.5 vs gibi.
@enoktakenokta 1.4 ve 1.0 TSI uzun dönem yakıt tüketimi diye bir başlık açsak sıkıntı olur mu malum günlük yakıt değerleri diye genel bir konu var.

Özellikle 1.0 TSI ve 1.4 TSI verilerini toplamak istiyorsanız açabilirsiniz tabii Özgür:ok:

Tabii mesafe, ortalama hız, trafik durumu, sürüş stili, yük vb. hususları da konuda belirtirseniz bence daha faydalı olacaktır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Taşcı50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam aracınızın rölanti devri kaç benimki 1000 devirde sizdede aynımı?

Çevrimdışı abdiltuprak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar bende aranıza yeni katıldım. İsmim Abdil. Manisa Soma da ikamet ediyorum. 1.2 tsi manuel jetta kullanıcısıydım. 2 yıl önce bir abime süper b aldık aklım onda kalmıştı ama o kadar imkanım yoktu. Geçtiğimiz cumartesi 1.0 dsg style Octavia aldım o kadar okumadan sonra karar verdim bakalım ilk depoyu boşaltıyorum şehir içi. Yollar bozuk çok dengeli süremiyorum bittiğinde burda paylaşmaya çalışacağım