škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık Yeti Greenline Ambition

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar malesef maddi sıkıntılardan dolayı çok sevdiğim Yetimi satıyorum. daha 16.000 km de ve 10 aylık.çok beğenenerek uzun yıllar kullanmak için almıştım ama kısmet değilmiş.kazası boyası değişeni yok.aracıma gözüm gibi baktım aramızda gerçekten duygusal bi bağ vardı.bana bir gün bile sıkıntı çıkarmadı.umarım çok iyi bakacak biri alır.daha hiç bi siteye ilan vermedim.önce burdaki arkadaşlara duyurmak istedim.yarın fotoğraflarını çekecem isteyene gönderirim.buraya da eklerim.
1,6 tdi cr
rengi beyaz
2012 model
ambition paket + hız sabitleyici(opsiyon)

numaram: 506 313 93 53 gece geç saatlere kadar müsaitim.fiyat ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli satislar... umarim en kisa surede yeniden yeti alirsiniz...:)

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;434732
Hayirli satislar... umarim en kisa surede yeniden yeti alirsiniz...:)

hocam teşekkür ederim. umarım daha güzelleri  size de nasip olur

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lezgin;434724
Arkadaşlar malesef maddi sıkıntılardan dolayı çok sevdiğim Yetimi satıyorum. daha 16.000 km de ve 10 aylık.çok beğenenerek uzun yıllar kullanmak için almıştım ama kısmet değilmiş.kazası boyası değişeni yok.aracıma gözüm gibi baktım aramızda gerçekten duygusal bi bağ vardı.bana bir gün bile sıkıntı çıkarmadı.umarım çok iyi bakacak biri alır.daha hiç bi siteye ilan vermedim.önce burdaki arkadaşlara duyurmak istedim.yarın fotoğraflarını çekecem isteyene gönderirim.buraya da eklerim.
1,6 tdi cr
rengi beyaz
2012 model
ambition paket + hız sabitleyici(opsiyon)

numaram: 506 313 93 53 gece geç saatlere kadar müsaitim.fiyat ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-darbesiz-boyasiz-tertemiz-dizel-yeti-127972694/detay/

Çevrimdışı Kürşad

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Inşallah fazla zarar etmeden satarsınız da daha çok üzülmezsiniz.
Hayırlı satışlar...

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli satışlar. Bu titizlikteki araçlar çok kolay satılıyor.