škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sls amg

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar,
son model SLS AMG Mercedes,görmeye gideceğim ve bol bol foto çekip burada sizlerle paylaşacağım.Bu araçla ilgili merak ettikleriniz varsa 10 haziran'a kadar bana yazarsanız notunu alıyım,paylaşım olarak aktarayım.

SLS AMG micro site:
http://www.sls-amg-special.com/tr/tr
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla SLS AMG düşünmüyom ben ya belki Veyron alırım boğazdaki yalının taksitleri bitsinde :hanz: :hanz:

Paylaşım ve düşünceli oluşunuz için teşekkürler :)

efe_38

• Ziyaretçi
öncelikle bu makina kaç kuruş :D onu öğrenmek lazım :)

birde soru olarak: kaç binde bakım istiyormuş,bir bakımı ortalama ne kadar tutuyormuş,garantisi ne kadarmış(yıl-km),birde hangi lastik ve yağı öneriyorlarmış? :)

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tabii sorarım:);lpg takılıp takılmayacağını da sormak lazım değil mi?
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;112958
öncelikle bu makina kaç kuruş :D onu öğrenmek lazım :)

birde soru olarak: kaç binde bakım istiyormuş,bir bakımı ortalama ne kadar tutuyormuş,garantisi ne kadarmış(yıl-km),birde hangi lastik ve yağı öneriyorlarmış? :)
"Modifiyeli Şahin ile kafa kafaya gidebilir mi" diye de sor oldu olacak.:rm::hanz::adm::kro::favo1:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tarz performanslı araçlar pistte kullanıldıktan sonra bakıma gerek duyuyormuymuş aklıma gelen bu :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: adorno;112969

teşekkürler :) lpg takılırmı diye sorarsanız kendinizi dışarda bulmanız büyük bir olasılık :++:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;112976
"Modifiyeli Şahin ile kafa kafaya gidebilir mi" diye de sor oldu olacak.:rm::hanz::adm::kro::favo1:

ben gitsem mercedesi terletirim :hanz::hanz: yan sanayi parçaları çıktı mı gibisinden sorularım mutlak olacaktır :++:

en önemli soru ise,yolda 4 camıda açık gezen,üstünde yanardönerli bir jant olan,aragazı vermeye çalışan yurdumuzun otomobil tutkunları namıdeğer apaçilerle kapışırsam yarı yolda komaz demi derim :++::++::++:

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
istanbul sarıyerde bir galeride mevcut. mükemmel bir klasik modern melezi. içine bindim oturdum. marşa bastım ama tabii hareket ettirmek yasak :)
6299 cc/570 horse power. galerici adamın elindeki teknik detaylarda 100 km'de 14 litre benzin yaktığı yazıyor.

atası:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;112969

Belki 5 sene önce falan dayımlar BMW bayisine gitmişler.Ordaki başka bir müşteri gelip bir kaç bişey sorduktan sonra " ne kadar yakıyor bu" diye bir soru yöneltmiş.Tabi görevli biraz duraksadıktan sonra "abi sizin arabalar 5 km ilerde solda satılıyor" demiş :D (bknz.: 5 km ilerde soldaki yer : TOFAŞ TÜRK otomobil AŞ) :++::++::++::++::++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bernd maylenderin aracında ekstra bi özellik varmı.ben bunu merak ediyorum.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;113197
Belki 5 sene önce falan dayımlar BMW bayisine gitmişler.Ordaki başka bir müşteri gelip bir kaç bişey sorduktan sonra " ne kadar yakıyor bu" diye bir soru yöneltmiş.Tabi görevli biraz duraksadıktan sonra "abi sizin arabalar 5 km ilerde solda satılıyor" demiş :D (bknz.: 5 km ilerde soldaki yer : TOFAŞ TÜRK otomobil AŞ) :++::++::++::++::++:

ben olsam o satıcın suratına patlatırdım 2 tane sonrada gider tüm hastane masrafları öder bidaha ağzını burnunu kırardım

konuya dönersek bol bol foto isteriz nasılsa yolda göremeyeceğimiz bir araç bari resimlerle gözümüz doysun
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet o satıcı,yanlış yapmış.İsim ve marka değeri olan tüm firmalar yüksek performans ve düşük yakıt tüketimini hedefleyip ar-ge faaliyetlerini yaparlar.Bunu bilmeyen satış görevlisi olması bana biraz garip geldi.Belki patronun oğludur o satıcı:)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla 184 beygir BMW 3.20D Bizim çift hane beygirli kıçı kırık Skodalar'ın çoğundan az yakıyor :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;113449
Valla 184 beygir BMW 3.20D Bizim çift hane beygirli kıçı kırık Skodalar'ın çoğundan az yakıyor :D

Aynen öyle..

Şu bizim fabia 1.9 RS TDI bile ne biçim az yakıyor ya..Bizde hala 1.2 ile .ıçımızı yırtalım ekonomi yapçaz diye..:boks:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI