škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Orijinal Aksesuarlarda %30 İndirim

Bilgic · 40 · 16499

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;632524
[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] Model araba gerçekten harika duruyor. Geçenlerde bi olsada aracın önüne koysam diye aklımdan geçirmiştim. Şimdi almak şart oldu sayenizde :) İyi günlerde kullanın. Yalnız konsola tutturmak zor olacak aracı sanırım ne düşünüyorsunuz?

(Edirnede bulamadım Yüncüler de varmış ordan alcam yarın :)

Konsola tutturmak zor olacak, çünkü tekerlekler hareket ediyor. Çift taraflı bant da 6-7 kat yapınca ancak tekerin altına denk geliyor, pek güzel gözükmedi açıkçası :)

Ben de arabada ön konsola koyarım diye düşünmüştüm, ancak şu an evde sergiliyorum :D

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;632568
Konsola tutturmak zor olacak, çünkü tekerlekler hareket ediyor. Çift taraflı bant da 6-7 kat yapınca ancak tekerin altına denk geliyor, pek güzel gözükmedi açıkçası :)

Ben de arabada ön konsola koyarım diye düşünmüştüm, ancak şu an evde sergiliyorum :D

Ben bir taksicide görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti bu fikir. Aklımda bi fikir var ama daha araç elime geçmedi. Geçince deneyip olumlu olumsuz fikrimi söylerim.

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
güzel bir kampanya oldu, birkaç ihtiyacımı aldım. Yine yaza bu kampanya olursa o zamanda almak isterim başka aksesuarlar.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION]

iyi günlerde kullanın yeni aracınızı :)

Konsol üzeri gibi bir yere koymayı düşünüyorsanız, hamur yapıştırıcı ile denemenizi tavsiye ederim.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;632593
Ben bir taksicide görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti bu fikir. Aklımda bi fikir var ama daha araç elime geçmedi. Geçince deneyip olumlu olumsuz fikrimi söylerim.

Aracınız geldi mi? :)

Alıntı yapılan: miyop;633628

iyi günlerde kullanın yeni aracınızı :)

Konsol üzeri gibi bir yere koymayı düşünüyorsanız, hamur yapıştırıcı ile denemenizi tavsiye ederim.

Aslında güzel fikir, ancak ani frende vs. kayıp gitmesin :)

Çevrimdışı bozkan38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sakın japon yapıştırıcı kullanmayın. 3m in üst kalite çift taraflı bantları işinizi görecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Gitmiyor, test edildi :)

İçiniz yine rahat etmiyorsa, bu hamurların, yüksek mukavemetli olan türleri de var.. biraz daha sert, ama daha kuvvetli yapışıyor.. çıkarken yine, diğerleri gibi, iz bırakmıyor.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah korusun kaza anında konsolda bulunan eşyalar sürücü ve yolculara ciddi zaralar verebilir.Tavsiyem evde muhafaza etmeniz. Bende model araç aldım. Evde sergiliyorum.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;633691
Allah korusun kaza anında konsolda bulunan eşyalar sürücü ve yolculara ciddi zaralar verebilir.Tavsiyem evde muhafaza etmeniz. Bende model araç aldım. Evde sergiliyorum.

O riski almanın Nirvana'sına Amerika'da bir kızımın ulaşmış. :) Bu arabanın ön yolcu koltuğuna oturmayı asla istemezdim. :D

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;633691

Serbestçe hareket edebiliyor olmadıktan ve sabitleme yeterince güçlü olduktan sonra, o kadar endişe etmeyin.

Yapıştırıcı bu konuda iyi iş görüyor. Hatta, arada hafif arazi sürüşü bile yapmak mümkün :)

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;633635
Aracınız geldi mi? :)

Aslında güzel fikir, ancak ani frende vs. kayıp gitmesin :)

Araç geleli baya oldu. Yerinide tespit ettim. Sabitleyemedim henüz. Bi seyahat durumu söz konusu idi. Yeni döndüm. Bizim hanım da sağolsun mavişimi üzmüş azcık park ederken ben de o halini görünce araçtan biranda soğuyu verdim :) Azcık tampondan duvara dokunmuş sözde (Soğuk havada TSI atı vermiş kendini rolanti yüksekken) ama ön ızgaralarda bi asimetri var, sanki kaputta darbeyle alttan kastırmış gibi sol çamurlukla arasına parmağım giriyor yani, önceden de bölemiydi hatırlayamıyorum. Kar kalkınca bi ustaya göstericem düzelirse araca şevkim döner belki ilgim biraz daha artar :)

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

Alıntı yapılan: miyop;633716
Serbestçe hareket edebiliyor olmadıktan ve sabitleme yeterince güçlü olduktan sonra, o kadar endişe etmeyin.

Yapıştırıcı bu konuda iyi iş görüyor. Hatta, arada hafif arazi sürüşü bile yapmak mümkün :)

Hamur yapıştırıcı fikri fena durmuyor. Nasıl bir ürün kullandınız acaba ve tekerleri nasıl sabitlediniz.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;633986

...
Hamur yapıştırıcı fikri fena durmuyor. Nasıl bir ürün kullandınız acaba ve tekerleri nasıl sabitlediniz.

3M, UHU gibi markaların ürünleri, bu işler için uygun.

Nohut büyüklüğünde ve şeklinde bir parçayı, aracın altının tam ortasına yerleştirip, üstten hafifçe bastırarak sabitledim. Aracın konsolu üzerindeki kaplama malzemesiyle güzel bir tutunma sağlıyor (Yerleşeceği yerin temiz/tozsuz olması, yapışma etkisini arttırır).

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: miyop;633989
3M, UHU gibi markaların ürünleri, bu işler için uygun.

Nohut büyüklüğünde ve şeklinde bir parçayı, aracın altının tam ortasına yerleştirip, üstten hafifçe bastırarak sabitledim. Aracın konsolu üzerindeki kaplama malzemesiyle güzel bir tutunma sağlıyor (Yerleşeceği yerin temiz/tozsuz olması, yapışma etkisini arttırır).

Süpermiş. Hal böyle olunca tekerleri sabitlemeye de gerek kalmıyor. Ben altındaki tablayla koymayı düşündüm ilk başta. ama sizinki eğimli çok güzel durmuş. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aksesuar kampanyası bugün itibariyle bitmiş olması lazım. Acaba uzatılma durumu olurmu?