škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Orijinal Aksesuarlarda %30 İndirim

Bilgic · 40 · 16500

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,

Skoda'da 28.02.2018 tarihine kadar SKODA Orijinal Aksesuarları’nda %30 indirim var. Bence güzel bir indirim.

Geçtiğimiz günlerde Ankara Aydoğanlar servisine gittim. Aksesuar siparişi vermek istedim. Yedek Parça bölümü kampanyanın iş emri ile açılması halinde geçerli olduğunu, banko satışta yapılamayacağını bildirdi. Ön ve arka paçalık için ₺ 125 fiyat istendi. Ben de bir yanlışlarını olduğu konusunda ısrar ettim. İş emri ile açılırsa yedek parça'da %30 + işçilikte %10 indirim ile ₺ 131'e denk geldiğini söylediler. Daha sonra itiraz ettim, ve kabul etmediğimi belirtip çıktım.

Daha sonra And Otomotiv'i aradım. Böyle bir durumun olmadığını, ön ve arka paçalığı ₺ 86'ya sipariş edebileceğimi söylediler, ve havaleyi gerçekleştirip siparişi geçtik.

Şimdi Aydoğanlar'da ödemeyi yapmış olsam fazladan ₺ 40 ödemiş ve resmen kazıklanmış olacaktım. Neredeyse %50 pahalı bir fiyata alacaktım.

Durumu Yüce Auto ile de görüştüm. Onlar da durumun iş emri ya da banko satış ile alakası olmadığını, çoğu aksesuarda geçerli olduğunu belirtip durumu teyit ettiler. Hatta Aydoğanlar'ı konu hakkında bilgilendireceklerini de eklediler.

Ankara'da bile bunun sıkıntısını yaşıyorsak, sadece tek bayi/servis olan illerdeki arkadaşların vay haline...
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2018, 17:34:50 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Canım ülkemin klasik halleri; son kullanıcı lehine hiçbirşey yapma! Yüce oto basacak cezayı Aydoğanlara ki akıllansın işini adam gibi yapsın.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili forum üyeleri Bisiklet fiyatlarını soran oldu mu acaba? malum kış aylarında ucuz olur bisiklet fiyatları bir de %30 indirim baya ekonomik olabilir.

Çevrimdışı Biyologmali

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Octavia a5 şaft tünel paspası indirimli ne kadar acaba soran ya da alan oldu mu?

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia ya paspas sordum  140 gibi bir rakama düştüğünü söylediler. Birde telefonluk için fiyat istedim, konfor paketi varmış; telefon aparatı yanında askı vs bi kaç şey daha bi bakim listeye döncem dedi bi daha aramadılar fiyatı öğrenemedim.

Çevrimdışı Simply Clever

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;632279
Fabia ya paspas sordum  140 gibi bir rakama düştüğünü söylediler. Birde telefonluk için fiyat istedim, konfor paketi varmış; telefon aparatı yanında askı vs bi kaç şey daha bi bakim listeye döncem dedi bi daha aramadılar fiyatı öğrenemedim.

Öğrenebildiniz mi fiyatını acaba?

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bisikletleri bence pahalı, ben bir tanesini sorduğumda (alt bir modeldi) 1800 tl fiyat almıştım.Gittim o paraya ikinci el,tertemiz kron xc 1500 karbon kadro Mtb aldım.

Alıntı yapılan: erharp32;632114
Sevgili forum üyeleri Bisiklet fiyatlarını soran oldu mu acaba? malum kış aylarında ucuz olur bisiklet fiyatları bir de %30 indirim baya ekonomik olabilir.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Cumartesi günü And Otomotiv'den ön ve arka paçalığı aldım. Arka paçalık stokta olmamasına rağmen Almanya'dan 5 gün gibi kısa bir sürede geldi. Buradan Kenan Bey'e teşekkür ediyorum.

Gitmişken ve hazır %30 varken, hiç umudum olmamasına rağmen model araba sorayım dedim. Kafamda "araba Türkiye'de satılmıyor, modeli nasıl olsun dedim", ve umutsuzca sordum. Ancak stokta 2 tane varmış. Satılmayan aracın modeli neden geliyor diye sorduğumda, merkez gönderiyor dediler :) Ayrıca benim aracımın rengi lazer beyaz, ve bu renk bile Türkiye'de çok çok az. Stokta lazer beyaz Fabia Combi olunca hiç düşünmeden aldım. Model aracımın fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim. Bir de cam tavanı olsa imiş modellerde şahane olurmuş :D

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;632466
Ben Cumartesi günü And Otomotiv'den ön ve arka paçalığı aldım. Arka paçalık stokta olmamasına rağmen Almanya'dan 5 gün gibi kısa bir sürede geldi. Buradan Kenan Bey'e teşekkür ediyorum.

Gitmişken ve hazır %30 varken, hiç umudum olmamasına rağmen model araba sorayım dedim. Kafamda "araba Türkiye'de satılmıyor, modeli nasıl olsun dedim", ve umutsuzca sordum. Ancak stokta 2 tane varmış. Satılmayan aracın modeli neden geliyor diye sorduğumda, merkez gönderiyor dediler :) Ayrıca benim aracımın rengi lazer beyaz, ve bu renk bile Türkiye'de çok çok az. Stokta lazer beyaz Fabia Combi olunca hiç düşünmeden aldım. Model aracımın fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim. Bir de cam tavanı olsa imiş modellerde şahane olurmuş :D

İyi denk gelmiş. Güle güle kullanın. Kaç paraya aldınız acaba modeli

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;632468
İyi denk gelmiş. Güle güle kullanın. Kaç paraya aldınız acaba modeli

Teşekkür ederim. Arabaya koyayım dedim, bir türlü beceremedim. Altı yüksek 6-7 kat çift taraflı banta ihtiyaç var, o da hoş durmayacak gibi.

Fiyatı ₺ 63.00 (%30 indirimli fiyatı).

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;632472
Teşekkür ederim. Arabaya koyayım dedim, bir türlü beceremedim. Altı yüksek 6-7 kat çift taraflı banta ihtiyaç var, o da hoş durmayacak gibi.

Fiyatı ₺ 63.00 (%30 indirimli fiyatı).
Evde tv nin altındaki konsolda çok iyi durur bence. Superb ne kadar ki? Bilgisi olan veya yolu düşen bir sorar mi arkaşlar.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Hayırlı olsun. Fabia Combi özel siparişle gelebiliyor Türkiye' ye bilginiz olsun :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;632475
Hayırlı olsun. Fabia Combi özel siparişle gelebiliyor Türkiye' ye bilginiz olsun :)

Ben de özel siparişle getirdim zaten. Sizin eski firmafa Oğuzhan diye bir temsilci vardı, adam ısrarla satılmıyor dedi. Esenyurt Doğuş'tan aldım ben de :)

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Simply Clever;632416
Öğrenebildiniz mi fiyatını acaba?

Hocam 240 gibi bir rakam söylendi bugün. Askı+Telefonluk+Tablet tutucu

Sadece telefon aparatının siparişini verdim az önce. Yüncüler siparişle getirtcek 33tl.

Çöp kutusu 50tl (İndirimli) (Daha uygun olacağını düşünmüştüm biraz fazla geldi ve vazgeçtim)
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2018, 17:19:30 Gönderen: Agronom »

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] Model araba gerçekten harika duruyor. Geçenlerde bi olsada aracın önüne koysam diye aklımdan geçirmiştim. Şimdi almak şart oldu sayenizde :) İyi günlerde kullanın. Yalnız konsola tutturmak zor olacak aracı sanırım ne düşünüyorsunuz?

(Edirnede bulamadım Yüncüler de varmış ordan alcam yarın :)
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2018, 16:47:45 Gönderen: Agronom »