škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yaşadığım sıkıntılar...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;570575
Daha önce sıkıntılarımı paylaşmıştım arkadaşlar. İnşallah sizin araçlarda yoktur. Ama bana söylenen manuel Dizellerde bu sorunlar kronik.

Primeraya gelince 110 beygirlik special (sadece 1 sene üretilen) modeli idi. Oynama varmıydı bilmiyorum ama çok performanslıydı. İlk kalkışta 1. ve 2. viteste olduğu yerde patanaj yapıp 3. vitese takabiliyordum. 2. viteste 100 yapıyordu. Hepsi aynı mı bilmiyorum. Ama 2001 ve 2004 modellerine bindim çok hantal geldi bana.

Primera ile Superbi karşılaştırmıyorum. 1 Superb parasına tam 5 Primera alınır. Biri 0 diğeri 17 yaşında. Sadece 107000 TL verilip 0 alınan D sınıfı bir aracın daha iyi olmasını bekliyor insan.

Sanırım sizinkinde bir talihsizlik oldu. Yukarıda yazdığınız problemlerin hiçbirini yaşamadım. Bir tek klimadan şikayetim vardı. Şu anda ondan da çok memnunum (ileride ne olur bilemiyorum).

İnşallah kısa zamanda bir çözüm bulursunuz. Bulamazsanız yasal haklarınızı kullanın derim. Kimsenin ayıplı mal satmaya hakkı yok.

Saygılar

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;570595
Sanırım sizinkinde bir talihsizlik oldu. Yukarıda yazdığınız problemlerin hiçbirini yaşamadım. Bir tek klimadan şikayetim vardı. Şu anda ondan da çok memnunum (ileride ne olur bilemiyorum).

İnşallah kısa zamanda bir çözüm bulursunuz. Bulamazsanız yasal haklarınızı kullanın derim. Kimsenin ayıplı mal satmaya hakkı yok.

Saygılar

Sağolasın dostum. Senin adına gerçekten sevindim.

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bolero'nun resetlenmesi bizim arabada da var ? 2 gün sonra servis randevum var gidip göstereceğim ama. Bu konu çözülebildi mi ? Nedir son durum ?

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Haradrim;572042
Bolero'nun resetlenmesi bizim arabada da var ? 2 gün sonra servis randevum var gidip göstereceğim ama. Bu konu çözülebildi mi ? Nedir son durum ?

hiç bir durum yok...

üniteyi söküp istanbula göndermemiz lazım dediler ,tmm cnm yaa dedim onlara...

hiçbir halt yaptıkları yok...

Çevrimdışı emre1802

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Haradrim;572042

SD kart dinlerken bolero resetlemesi:
Sorun bence bolero sisteminde değil yazılımında. Çünkü: radyo kanallarının otomatik kanal logosu kaydetmesi açık ise bunu yapıyor. Ama radyoda bu seçeneği kaldırırsanız bolero resetlemiyor. Yeni bir kanal kaydedeceğiniz zaman ise otomatik logo yüklemeyi aktif hale getirin, kanalları kaydettikten sonra tekrar pasif hale getirin. Ben bunu yapıyorum ve şu ana kadar bir kere bile resetlemedi.
Not: Bunu serviste yapılan değişikliklerden öğrendim.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Radyodaki sıkıntı Passat ve Golf'te de var arkadaşınkine yeni yazılım yüklediler ve düzeldi, sizinkilerde yazılımsal olabilir.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre1802;572181
Sorun bence bolero sisteminde değil yazılımında. Çünkü: radyo kanallarının otomatik kanal logosu kaydetmesi açık ise bunu yapıyor. Ama radyoda bu seçeneği kaldırırsanız bolero resetlemiyor. Yeni bir kanal kaydedeceğiniz zaman ise otomatik logo yüklemeyi aktif hale getirin, kanalları kaydettikten sonra tekrar pasif hale getirin. Ben bunu yapıyorum ve şu ana kadar bir kere bile resetlemedi.

Arkadaşlar Emre Bey'in söylediği doğrudur. Ben de aynı böyle kullanmaya başladım bir süredir ve bir daha resetlemiyor. Hatta kontrol amaçlı otomatik kanal logosunu açık hale getirince kısa süre sonra resetliyor. Bunu yapın, daha fazla uğraşmayın. Çok kolay bir iş.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre1802;572181

Kesinlikle katılıyorum. Bunu öğrendikten sonra kendi aracımda denedim. Ondan sonra hiç resetlenme olmadı. Denemenizi öneririm.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12833]emre1802[/MENTION] Emre Bey Bolero resetleme sorunu anlattığınız şekilde çözülüyor gibi görünüyor. Sizden ricam konuyu anlattığınız yeni bir konu açmanız Superb III alt forumunda. Ben de açacağınız bu konuyu "sabit konu" haline getireyim, bu sorunu yaşayan üyelerin çözüme ulaşmasını kolaylaştırmış olalım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı emre1802

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;572208
[MENTION=12833]emre1802[/MENTION] Emre Bey Bolero resetleme sorunu anlattığınız şekilde çözülüyor gibi görünüyor. Sizden ricam konuyu anlattığınız yeni bir konu açmanız Superb III alt forumunda. Ben de açacağınız bu konuyu "sabit konu" haline getireyim, bu sorunu yaşayan üyelerin çözüme ulaşmasını kolaylaştırmış olalım.
Ender Bey konu açtım.
Resim koyamadım, 15KB resim büyüklüğüne sınırı aştınız diyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre1802;572234
Ender Bey konu açtım.
Resim koyamadım, 15KB resim büyüklüğüne sınırı aştınız diyor.

Elinize sağlık, teşekkür ederim; konuyu sabit konu yapıyorum şimdi.

Fotoğraf eklemek için aşağıda verdiğim linkte Uğur Abi'nin anlattığı şekilde hareket edebilirsiniz. Fotoğraflı anlatım çok daha iyi olacaktır bence. Tekrar teşekkür ederim...

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32245
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12833]emre1802[/MENTION]

Abi Bu sabahtan itirabaren dediğini uyguladım. Şuana kadar bir sıkıntı yok teşekkür ederim.

Çevrimdışı Turboordek

• Ucucu Madde
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracimi alali 2 ayi gecti. İlk aldigimda logo guncellemesini kapatmistim ve hic resetlenme sorunu yasamadim.

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Az önce aractaki titreme sorunu ilr AVEK servisteydim.

Teyp konusunda Mayis sonu Haziran basi gibi guncellenme yapilacagi soylendi.

Bu resetlenme sorununu da içeren.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi