škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara da Hangi Servise Gitmeliyim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratulas40

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar
Kırşehir de ikamet ediyorum.
2018 model 10.000 km de, tam 1 yıl olmak üzere olan aracımı ANKARA'da hangi yetkili servise götürmeliyim.
Kayseri de yakın.
Ordan memnun kalan var mı?
Aynı zamanda 2 yıllık garanti uzatması da yaptırmayı düşünüyorum.
Fiyatlarda pazarlık oluyor mu?
Yardımcı olursanız sevinirim :)

Not:Arabayı Balıkesir'den almıştım.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratulas40;648413
Arkadaşlar
Kırşehir de ikamet ediyorum.
2018 model 10.000 km de, tam 1 yıl olmak üzere olan aracımı ANKARA'da hangi yetkili servise götürmeliyim.
Kayseri de yakın.
Ordan memnun kalan var mı?
Aynı zamanda 2 yıllık garanti uzatması da yaptırmayı düşünüyorum.
Fiyatlarda pazarlık oluyor mu?
Yardımcı olursanız sevinirim :)

Not:Arabayı Balıkesir'den almıştım.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankara da 2 servis var biri AND diğeri de EFE,
 Ben AND otoya götürüyorum aracımı ve memnunum çünkü şu ana kadar ki yaşadığım sorunlarla ilgili (tabı yaşadığım sorunlar çok büyük çapta olmamakla birlikte) bir şekilde çözüm buldular.
 önceden belli bir dönemde AND oto Ankara da tekti ve ne zaman Efe skoda servise tekrar bakmaya başladı ve and otonun yükünü hafifletti, and oto nun servisteki ilgi, alakası aşırı yoğunluğu gittiği için düzelmeye başladı.
 Tabi servis memnuniyeti göreceli bir kavram, mutlaka memnun olmayan arkadaşlar da vardır forumda.
 Garanti uzatım ücretini ve pazarlık payı konularını bilemiyorum. Ancak garantinizi uzatacaksanız hep aynı servise götürün ki olası sorunlarda daha doğru ve ilgili yaklaşıyorlar.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Aydoğanlar'a götürdüm memnun kaldım, bekleme alanı camdan arabanızı takip etmesi de kolay, aman aman bir yoğunlukları da yok And gibi.

Sadece servis olduğu için çok daha basit yapıda benim gibi arabasına düşkün olan için iyi.

Yakın zamanda And'a uğramadım ben ama, geçen sene iğne atsan yere düşmez bir yoğunlukları vardı.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
And otonun otoparkı bile yok arabanızı yola park ediyorlar. Aydoğanları tavsiye ederim.
Kayseri daha yakınsa oraya gidin sonuçta klasik bakım fazladan km yapmaya değmez.