škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sizce mantıklı mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba;
değerli forum sakinleri aracımdan çok memenun olmama rağmen ailemiz genişledi mecbur satıp daha geniş bir araç almayı düşünüyorum aklımdaki arac 2016 2017 1.33 life paket benzin&lpg toyota corolla malum siteden baktım 65,000-70,000 tl arası fiyatlar değişiyor asıl  soru şu manlumunuz seçim yaklaşıyor bir yandan satıp almayı düşünüyorum bir yandan seçimden sonra ülkenin durumunun ne olacağını tahmin edemiyorum çok fazla borca girmeyecem 5,000tl gibi bir rakam eksiğim kalacak oda hallolur siz olsanız ne yapardınız arkadaşlar değerli görüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim sağolun

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Toyota japon arabası sonuçta mekanik arızası pek nadir olur, fakat ses olayı da bir o kadar çok oluyor. Benim de çocuk oldu ara ara araç bakıyorum büyültmek için toyata dan ziyade opel astra sedan tarzı bakıyorum mesala..

Seçimden sonra birşey olacağını sanmıyorum ama ben son raddeye kadar aracımı satmama taraftarıyım.

Çevrimdışı Biyologmali

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.33 lpg li toyota perfomans konusunda sizi üzer diye düşünüyorum. Zaten vergi konusunda da avantajı yok. Ben olsam 1.6 motorlara bakardım.