škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2018 ötv indirimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba;
arkadaşlar malum 2018 sonlarına yaklaştık sizce 2019 yılında ötv indirimi devam eder mi? yada 2019 da zamlı fiyatlar bizimi bekliyor düşünce ve önerilerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ötv indiriminin devam edeceğini sanmıyorum, Keşke hep iptal etseler ötv yi kdv yi de düşürseler vergileri indirseler şöyle rahat rahat yaşasak olmamı :D

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;645704
Ötv indiriminin devam edeceğini sanmıyorum, Keşke hep iptal etseler ötv yi kdv yi de düşürseler vergileri indirseler şöyle rahat rahat yaşasak olmamı :D
abi o hepimizin hayali ama sadece hayal

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence indirim devam etmeyecek. Bu arada bu indirim talebi Otomotiv ithalatcilarindan geldi sadece mevcut stoklari icin. MUhtemelen cok yuksek satis rakamlari gelecek bu ay icin. Bundan sonra devlet vergileri yapistirmaya baslar. Hatta ocak sonu dolarda 6.5tl tekrar gorulebilir deniyor.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ÖTV indirimi devam etmez. Bayilerde araç yok. Olan da ÖTV indirimini fırsat bilip paravan firmalara satış yapmış. 2019 Ocak'ta 15,000 - 20,000 zamlı satacak tekrar. ÖTV'den kâr :)

Bu arada seçimlere kadar dövizde bir oynama ön görülmüyor. Halihazırda ABD ile ilişkiler yumuşamışken bu bence de çok olası değil gibi. Ama burası Türkiye. Her an her şey olabilir :D

Çevrimdışı Batuhn1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hiç sanmıyorum. Alanın yanına her zaman kârdır derler.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Devam eder, bayiler taş mı yiyecek, indirdikleri halde satışlar hala geçen senenin yarısı gidiyor.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi