škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2012 octavia aracıma zenec 2011d taktım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cigarini

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2012 octavia aracıma zenec 2011d taktım fakat park sensörünü zenec e görsel olarak entegre edemedim.zenec müşteri hizmetleriyle görüştüm onlar bunun mümkün olmayacağını sadece orjinal park sistemini zenec te görebileceğim gibisinden bişey söylediler.açıkcası baştan savdılar gibi geldi bana. park sensöründen 3tane  kablo geliyo bunları soket aracıyla zenece entegre edebilirmiyiz işin ehli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
https://i.hizliresim.com/jW73Vm.jpg
https://i.hizliresim.com/WQOkYm.jpg
edit : zenec 2011d sahibinden 700e aldım
çerçeve aliekspresden 60 tl ye aldım
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2017, 15:53:35 Gönderen: cigarini »

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şayet aracınızdaki park sensörleri ops diye bilinen fabrika çıkışlı park sensör sistemi ise zaten cihaz bunu otomatik olarak algılardı ancak sonradan takılan sensörlerden ise maalesef ne yaparsanız yapın multimedia da görsel gelmez ops park sistemi edinmeniz gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı cigarini

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;621641
Şayet aracınızdaki park sensörleri ops diye bilinen fabrika çıkışlı park sensör sistemi ise zaten cihaz bunu otomatik olarak algılardı ancak sonradan takılan sensörlerden ise maalesef ne yaparsanız yapın multimedia da görsel gelmez ops park sistemi edinmeniz gerekir

ops park sisteminide servisler takıyo doğrumudur

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cigarini;621643
ops park sisteminide servisler takıyo doğrumudur

Servis takmaz dostum istanbuldaysan ender elektronik takar ama tavsiyem ondan alma 1600₺ e mal oluyor aliekspreste aidu auto diye bir mağaza var vw grup ürünler satmakta ismi patrick sitenin en sağlam satıcılarından birisir kendisinden çok alışverişim oldu max 180$ alırsın aliex. ten burda taktırırsın 300-400 arası maliyeti yarıyarıya düşer [emoji6]

Çevrimdışı cigarini

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
okadar bütçem yok malesef.araçta sonradan takılma park sensörüm mevcut zaten.uğraşım bunu zenece tanıtmaktı olmayacak sanırım.olmadı bi gerigörüş kamerası  alırım

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cigarini;621657
okadar bütçem yok malesef.araçta sonradan takılma park sensörüm mevcut zaten.uğraşım bunu zenece tanıtmaktı olmayacak sanırım.olmadı bi gerigörüş kamerası  alırım

Plaka lambasına takılan kameralardan alabilirsin işini fazlası ile görecektir kolay gelsin

Çevrimdışı cigarini

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;621660
Plaka lambasına takılan kameralardan alabilirsin işini fazlası ile görecektir kolay gelsin

önerdiğin herhangi bi marka model varmı üstat,alırken neye dikkat etmek lazım

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;621649
Servis takmaz dostum istanbuldaysan ender elektronik takar ama tavsiyem ondan alma 1600₺ e mal oluyor aliekspreste aidu auto diye bir mağaza var vw grup ürünler satmakta ismi patrick sitenin en sağlam satıcılarından birisir kendisinden çok alışverişim oldu max 180$ alırsın aliex. ten burda taktırırsın 300-400 arası maliyeti yarıyarıya düşer [emoji6]

siteyi yada satıcıyı aliekspresten bulamadım tam adı bu mu

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cigarini;621657

Geri görüş kamerası bende var, Navix'le birlikte arka tampona taktırmıştım. Fakat geriye dönüp bakınca ya da yan, orta dikiz aynalarından arabanın arkası ile birlikte göremeye göre ekranda görüntü olmadığından kamera ile geri gelmek tedirginlik oluşturuyor. Bilinmesinde fayda var. Hatta bir arabada çok daha geniş alanı gösteren bir dikiz aynası denemiştim. Aynı hissi oluşturmuştu. Seyir halinde arkadaki daha yakın arabaları çok daha uzak göstermesi bence çok tehlikeliydi!

Çevrimdışı cigarini

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
üstat dediğinden bişey anlamadım.geri göruş kamerası iyi değil mi demek istiyosun

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Satıcı dükkanı aidu auto

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cigarini;621720
üstat dediğinden bişey anlamadım.geri göruş kamerası iyi değil mi demek istiyosun

Ek güvenlik için tabiki iyi. Fakat ekrana bakarak geri gelirken şahsen tedirgin oluyorum. Tampon sensörü olmadığından aynalar harici ek olarak kamera gözü ile de bakmak faydalı.